Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Világgá szaladt a párom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Világgá szaladt a párom! Hogyan lehetne végleg gátat szabni ennek a gyerekes viselkedésnek?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem, annyira kétségbeejtő már ez az egész. Mostanra egyszerűen semmit sem tudunk normálisan megbeszélni, mert folyton megszegi az ígéreteit és áthágja a szabályokat. Én ebéd után amikor mosogatott, szóltam neki hogy jó lenne ha nem folyó víz mellett csinálná, hanem normálisan. Hiszen ezt megbeszéltük már egy hete is, tudomásul vette, lejjebb tekertem a bojlert is direkt hogy spóroljunk. Tudnia kell nagyon jól ha elpocsékolja a meleg vizet, akkor nem fog jutni estére fürdeni. És mégis csinálja, és mindig szólnom kell neki ezért is. Most is kint voltam a konyhában rászóltam hát. Elzárta a csapot de nem mondott rá semmit csak elkezdett hangosan csörömpölni jobban. Én mentem tovább csinálni a dolgom, amúgy sem szeretem ezeket a hirtelen éles csattanásokat. Igen ám, de mit hallok megint, hát folyik a víz! Abban a pillanatban hogy én elmentem a konyhából, újra megnyitotta a csapot és nyitott folyóvízzel mosogatott tovább. Visszamentem és most már erélyesebben szóltam rá, hogy ne csinálja ezt. Erre dühödten odavágta a tányérokat a mosogatóba, csoda hogy nem törtek szét. Kérdezem mi baja, erre hogy semmi. Én elmondtam neki újra szépen és érthetően hogy ne mosogasson folyó vízben hiszen akkor nem lesz meleg víz estére. Erre mint egy őrült, őrjöngve nekem támadt a semmiből, engem próbálva meg beállítani rossznak. Én erre figyelmeztettem hogy hagyja abba ezt, ne kiabáljon a kislányunk előtt, mert nagyon megijeszti őt. Erre meg elkezdett törni zúzni még jobban mint valami idegbeteg. Odacsapkodta a mosatlan serpenyőt is a konyhapultnak többször is, csoda hogy nem okozott maradandó sérülést. Aztán fogta magát és elviharzott átkozódva hogy hagyjam én őt békén. Tisztára mint a gyerekek, én ilyet még nem láttam hogy felnőtt ember így viselkedjen mint ahogy ő viselkedik mostanában. Amikor hívtam telefonon akkor vagy nem vette fel vagy kinyomkodta, pedig azért jó sokszor is hívtam hogy ne csinálja ezt. Nem tudom hova megy ilyenkor, volt már pár napja is hasonló jelenet, akkor se mondta meg miután hazajött.

Ez az egész ami történik, ez teljesen rossz. Hogyan lehetne megszüntetni nála ezeket a pazarlásokat, rombolásokat és dühkitöréseket? Mert hogy nem normális, abban biztos vagyok. Pszichológus? Meg a másik, én azt sem tudom ilyenkor hova rohan el. Remélem csak barátnőhöz kipanaszkodni magát, de mi van ha másik pasihoz? Már nem tudom mit higgyek, rettentő frusztráló ez is. Szóval erről is várnám az ötleteiteket, vagy akinek volt már hasonló története, ott hova rohant el ilyenkor a nő ennyire hevesen.



dec. 7. 19:04
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
89%

A 37-es hozzászólás nagyon király.

De amúgy még kb 2 lehetőség van, az egyik, hogy a kérdező tényleg trollkodik csak, a másik meg, hogy pszichológusosat akar játszani, mint a mai párok kb fele szerintem, mondjuk ez szülő gyerek és egyéb kapcsolatokban is megfigyelhető. Lelkileg olyan megnyugtató lenne neki, ha a párja, rokona, bárkije pszichológushoz járna és bolonddá lenne nyilvánítva, mert akkor bolondabb mint ő, és nem derül ki hogy igazából a kérdező egy autista barom (bocs a nem barom autistáktól).

Szóval szerintem ez is egy reális lehetőség.

dec. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
84%

Egy igazi kontrollmániás barom vagy, aki párkapcsolaton belül olyanokat vizionál, mint "kötelesség" és olyanokat ír le, hogy "ez nem képzi vita tárgyát". Azt ugyan miért is nem?! Mert te azt mondtad? És az pontosan kit érdekel?

Tök komolyan azt gondolod, hogyha egyszer valamit (elvileg) közösen - gyakorlatilag az itteni hajcsár stílusodból leszűrve jóllehet, hogy csak a te egyedül - eldöntöttetek, azon többé az életben nem lehet változatni?? Mintha valami szentírásról lenne szó bakker. Ez csak egy szaros mosogatás.

Elmondtuk sokan, sokszor és sokféleképpen: ha nem tetszik ahogy mosogat, majd szépen elmosogatsz te, ennyire nagyon egyszerű! Ha nem vagy rá hajlandó, akkor nyugodtan befoghatod a pici szádat, hogy téged idézzelek és békén hagyhatod a párodat. Nem, nem kell kényszeresen beleugatni mindenbe, ezzel a stílussal ugyanis erősen kétlem, h ez lenne az egyetlen dolog, ami miatt pampogsz neki.

Btw, normális párkapcsolatban, ahol valóban szeretik egymást a felek, nem létezik olyan, hogy 1-1 házimunka valamelyik fél kötelessége! Egyenlő arányban kiveszik a részüket az otthoni teendőkből, ez alap, de nem állnak neki kötelességekről prédikálni és főleg nem nyivákolnak azon, hogy a másik hogyan mosogat pl. Agyrém komolyan.

Ismertem olyan pasit, akinek nem tetszett, ahogy a barátnője porszívózik és rendesen hisztizett miatta. Hogy mi volt a gond? Gyakorlatilag csak annyi, hogy a csaj nem az általa elképzelt "helyes" sorrendben porszívózta a lakást ill. nem az általa preferált végében kezdte a szobák porszívózását. Kb te is ez a kategória lehetsz.

dec. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 A kérdező kommentje:

Igazán odafigyelhetnétek jobban hogy milyen stílusban nyilvánultok meg felém, mert nem igazán tetszik nekem ezeknek a kommenteknek a hangvétele. Jobb lenne ha vigyáznátok miket és hogyan írtok le ide.

Porszívózni hát abban tévedsz mert azt pont én szoktam. Mondtam hogy megosszuk a házimunkát, fura hogy sokan ezt is megpróbálták kiforgatni. Őt nem is hagyom porszívózni mert konkrétan odavágja mindig a fejét a porszívóznak miközben mondtam hogy ne tegye, ráadásul simán összekaristolja a szép új sötét színű laminált padlót is. Szóval én porszívózok, a mosogatás is pl ezért is az ő feladata. Azóta már felvette a telefonomat, itthon lesz nemsokára, remélem át tudunk beszélni mindent.

37-es tényleg nagyon jókat írt, ezt át fogom még olvasni és gondolni is párszor, mert talán lehet benne valami.

dec. 7. 23:21
 44/68 anonim ***** válasza:
87%

"Jobb lenne ha vigyáznátok miket és hogyan írtok le ide."


Na ilyeneket ne mondj pl a párodnak. Neked szerintem tanárnak kellene lenned mert ott kb ez a stílus normális, de párkapcsolatban teljesen nonszensz.

dec. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
93%

"Igazán odafigyelhetnétek jobban hogy milyen stílusban nyilvánultok meg felém, mert nem igazán tetszik nekem ezeknek a kommenteknek a hangvétele."

Nos akkor megnyugtatlak: őszintén és tiszta szívből letojom, hogy neked mi tetszik és mi nem. :)

"Jobb lenne ha vigyáznátok miket és hogyan írtok le ide."

Mert különben?! Szerintem összekeversz minket a gyerekeddel, őt rendszabályozagassad, ne anonim embereket a neten.

A kedves párodat is így szoktad, ilyen stílusban fegyelmezni meg fenyítgetni? Szánalom. Az már csak hab a tortán, hogy ezt a beteges kontrollmániádat még a neten is ki akarod terjeszteni. Nem fog menni, ne is erőlködj.

"Őt nem is hagyom porszívózni mert konkrétan odavágja mindig a fejét a porszívóznak miközben mondtam hogy ne tegye"

Te tényleg egy igazi irányító, kontrollmániás pöcs vagy, szerencsétlen párod.. Bár ő a hülye, hogy még veled van.

Levegőt azért hagyod, hogy magától vegyen olyan időközönként, amilyen időközönként szüksége van rá vagy esetleg azt is beszabályozod, mert azt sem "csinálja jól"?

Döbbenet, hogy egy felnőtt, önálló embert akarsz kontrollálni és elvárod, hogy mindent úgy csináljon, ahogy neked megfelel.

Helyében elhagynálak és többet feléd sem szagulnék.

dec. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
72%

"ismerek annyi egyedülálló férfit akár magamat is, akikkel ha nem is lenne extra az élet, de azért jó lenne. Van egzisztencia, intelligencia, de mivel nem vagyunk vonzóak nem kellünk a nőknek"


Kuurva szánalmas ezt mindenhova beírni. Nem kelletek senkinek, ennyi. Csendben szenvedj.

dec. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
100%
Fuh bazzz, olyan a stílusod, mint nagyfateromnak, aki mindenkinél okosabbnak hiszi magát. Ő pl. régebben megnyalta az ujját, és szedegette a szőnyegről a szöszöket. Mindenkibe beleköt, de mindenki tisztelje. Mindenki utálja.
dec. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
100%

"Igazán odafigyelhetnétek jobban hogy milyen stílusban nyilvánultok meg felém, mert nem igazán tetszik nekem ezeknek a kommenteknek a hangvétele. Jobb lenne ha vigyáznátok miket és hogyan írtok le ide."


Dehogy vigyázunk. Azt és úgy írunk neked ide, amit csak a kedvünk tartja.

dec. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon ismerős a kérdező stílusa

Nem ő az aki múltkor arra panaszkodott hogy a párja nem őszinte vele ha megkérdezi elmosogatta e a szexjátékokat?🤣

dec. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
100%
Marha egyszerű, vegyetek egy mosogatógépet. Én is folyó vízben mosogattam, egyszer itt volt vendégségben a húgom, ő mondta, hogy a mosogatógép nem pacsál el annyi vizet, mint mi így. Számoltunk, matekoztunk, és meggyőzött. Igaza lett, kevesebb a rezsi (és még kényelmesebb is.)
dec. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!