Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Világgá szaladt a párom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Világgá szaladt a párom! Hogyan lehetne végleg gátat szabni ennek a gyerekes viselkedésnek?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem, annyira kétségbeejtő már ez az egész. Mostanra egyszerűen semmit sem tudunk normálisan megbeszélni, mert folyton megszegi az ígéreteit és áthágja a szabályokat. Én ebéd után amikor mosogatott, szóltam neki hogy jó lenne ha nem folyó víz mellett csinálná, hanem normálisan. Hiszen ezt megbeszéltük már egy hete is, tudomásul vette, lejjebb tekertem a bojlert is direkt hogy spóroljunk. Tudnia kell nagyon jól ha elpocsékolja a meleg vizet, akkor nem fog jutni estére fürdeni. És mégis csinálja, és mindig szólnom kell neki ezért is. Most is kint voltam a konyhában rászóltam hát. Elzárta a csapot de nem mondott rá semmit csak elkezdett hangosan csörömpölni jobban. Én mentem tovább csinálni a dolgom, amúgy sem szeretem ezeket a hirtelen éles csattanásokat. Igen ám, de mit hallok megint, hát folyik a víz! Abban a pillanatban hogy én elmentem a konyhából, újra megnyitotta a csapot és nyitott folyóvízzel mosogatott tovább. Visszamentem és most már erélyesebben szóltam rá, hogy ne csinálja ezt. Erre dühödten odavágta a tányérokat a mosogatóba, csoda hogy nem törtek szét. Kérdezem mi baja, erre hogy semmi. Én elmondtam neki újra szépen és érthetően hogy ne mosogasson folyó vízben hiszen akkor nem lesz meleg víz estére. Erre mint egy őrült, őrjöngve nekem támadt a semmiből, engem próbálva meg beállítani rossznak. Én erre figyelmeztettem hogy hagyja abba ezt, ne kiabáljon a kislányunk előtt, mert nagyon megijeszti őt. Erre meg elkezdett törni zúzni még jobban mint valami idegbeteg. Odacsapkodta a mosatlan serpenyőt is a konyhapultnak többször is, csoda hogy nem okozott maradandó sérülést. Aztán fogta magát és elviharzott átkozódva hogy hagyjam én őt békén. Tisztára mint a gyerekek, én ilyet még nem láttam hogy felnőtt ember így viselkedjen mint ahogy ő viselkedik mostanában. Amikor hívtam telefonon akkor vagy nem vette fel vagy kinyomkodta, pedig azért jó sokszor is hívtam hogy ne csinálja ezt. Nem tudom hova megy ilyenkor, volt már pár napja is hasonló jelenet, akkor se mondta meg miután hazajött.

Ez az egész ami történik, ez teljesen rossz. Hogyan lehetne megszüntetni nála ezeket a pazarlásokat, rombolásokat és dühkitöréseket? Mert hogy nem normális, abban biztos vagyok. Pszichológus? Meg a másik, én azt sem tudom ilyenkor hova rohan el. Remélem csak barátnőhöz kipanaszkodni magát, de mi van ha másik pasihoz? Már nem tudom mit higgyek, rettentő frusztráló ez is. Szóval erről is várnám az ötleteiteket, vagy akinek volt már hasonló története, ott hova rohant el ilyenkor a nő ennyire hevesen.



dec. 7. 19:04
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként ha zavar hogyan mosogat miért nem mosogatsz te?
dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
93%
Kisgyerekként kezeled aztán csodálkozol, hogy kisgyerekként viselkedik 😂😂😂
dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
38%

Én ilyenkor azon gondolkozom el, hogy ismerek annyi egyedülálló férfit akár magamat is, akikkel ha nem is lenne extra az élet, de azért jó lenne. Van egzisztencia, intelligencia, de mivel nem vagyunk vonzóak nem kellünk a nőknek.


Közben meg gyereket szülnek az ilyen csóróknak akik még abba is beleszólnak hogyan mosogasson a cseléd. Őrület.

dec. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
85%
Pròbàlod őt beàllìtani teljesen hülyènek igaz? Pròbàld meg emberkènt kezelni ès szabad teret hagyni neki otthon! Ennyi az egèsz nem nagy dolog!
dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 A kérdező kommentje:

Nem úgy van ám az ahogy azt ti hiszitek, én nem tettem semmi ilyet mint amiket itt páran belém láttok. Én alapvetően nagyon is jó ember vagyok, ahogy ő is, csak mostanság több lett a feszültség picit. Nem is értem miből gondoltátok ezt a sok rosszat rám.

A spórolás közös cél, együtt beszéltük meg és ő is elfogadta ezt. Miért kellene elpocsékolni rezsiszámlára a sok pénzt, inkább veszünk belőle a közös otthonunkba új háztartási eszközöket. Csak néha mintha megfeledkezne ezekről is, és ilyenkor igenis jó ha van aki emlékezteti erre. Ha nem szólnék érte akkor meg az lenne a baj hó végén.

dec. 7. 19:46
 16/68 anonim ***** válasza:
81%

Hm, ha közös döntés volt, megegyeztek, hogy a vízen is spórolni fogtok akkor én se értem mi baja van. Azon kívül, hogy mégse egyeztettek meg, csak rábólintott, vagy valami más áll a háttérben amiről fogalmad sincs, illetve tudod te micsoda, de nem osztottad meg.

Lehet tényleg nem ártana párterápia, neki pluszban dühkezelési terápia.

dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
31%

Ezzel a folyó víz mellett mosogatással engem is az őrületbe lehet kergetni. Egy időben a húgom is úgy mosogatott, úgyszint bojlernél. Általában nekem nem maradt soha meleg víz.

Szóval átérzem.

Lehet itt szídni a faszit, de nem kellemes amikor 2-3 órát vársz arra, hogy lezuhanyozz, miután halál retkesen hazaállítasz este,vagy ott a B opció,a hideg vízben fürdés.

dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
77%
Mègis problèmàt jelent ha nem tetszik neki ès kiborult. Hagyd èlni! Ne szòlj rà semmièrt sem, vègtère nem òvodàs màr.
dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
84%
Kicsit amolyan sárkány bosszúja jellemed van :D
dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
100%
Mosogass te és egyszerre mindhárom problémád megoldódik😁
dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!