Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Világgá szaladt a párom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Világgá szaladt a párom! Hogyan lehetne végleg gátat szabni ennek a gyerekes viselkedésnek?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem, annyira kétségbeejtő már ez az egész. Mostanra egyszerűen semmit sem tudunk normálisan megbeszélni, mert folyton megszegi az ígéreteit és áthágja a szabályokat. Én ebéd után amikor mosogatott, szóltam neki hogy jó lenne ha nem folyó víz mellett csinálná, hanem normálisan. Hiszen ezt megbeszéltük már egy hete is, tudomásul vette, lejjebb tekertem a bojlert is direkt hogy spóroljunk. Tudnia kell nagyon jól ha elpocsékolja a meleg vizet, akkor nem fog jutni estére fürdeni. És mégis csinálja, és mindig szólnom kell neki ezért is. Most is kint voltam a konyhában rászóltam hát. Elzárta a csapot de nem mondott rá semmit csak elkezdett hangosan csörömpölni jobban. Én mentem tovább csinálni a dolgom, amúgy sem szeretem ezeket a hirtelen éles csattanásokat. Igen ám, de mit hallok megint, hát folyik a víz! Abban a pillanatban hogy én elmentem a konyhából, újra megnyitotta a csapot és nyitott folyóvízzel mosogatott tovább. Visszamentem és most már erélyesebben szóltam rá, hogy ne csinálja ezt. Erre dühödten odavágta a tányérokat a mosogatóba, csoda hogy nem törtek szét. Kérdezem mi baja, erre hogy semmi. Én elmondtam neki újra szépen és érthetően hogy ne mosogasson folyó vízben hiszen akkor nem lesz meleg víz estére. Erre mint egy őrült, őrjöngve nekem támadt a semmiből, engem próbálva meg beállítani rossznak. Én erre figyelmeztettem hogy hagyja abba ezt, ne kiabáljon a kislányunk előtt, mert nagyon megijeszti őt. Erre meg elkezdett törni zúzni még jobban mint valami idegbeteg. Odacsapkodta a mosatlan serpenyőt is a konyhapultnak többször is, csoda hogy nem okozott maradandó sérülést. Aztán fogta magát és elviharzott átkozódva hogy hagyjam én őt békén. Tisztára mint a gyerekek, én ilyet még nem láttam hogy felnőtt ember így viselkedjen mint ahogy ő viselkedik mostanában. Amikor hívtam telefonon akkor vagy nem vette fel vagy kinyomkodta, pedig azért jó sokszor is hívtam hogy ne csinálja ezt. Nem tudom hova megy ilyenkor, volt már pár napja is hasonló jelenet, akkor se mondta meg miután hazajött.

Ez az egész ami történik, ez teljesen rossz. Hogyan lehetne megszüntetni nála ezeket a pazarlásokat, rombolásokat és dühkitöréseket? Mert hogy nem normális, abban biztos vagyok. Pszichológus? Meg a másik, én azt sem tudom ilyenkor hova rohan el. Remélem csak barátnőhöz kipanaszkodni magát, de mi van ha másik pasihoz? Már nem tudom mit higgyek, rettentő frusztráló ez is. Szóval erről is várnám az ötleteiteket, vagy akinek volt már hasonló története, ott hova rohant el ilyenkor a nő ennyire hevesen.



dec. 7. 19:04
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lehülyézhettek, de álló vízben hogy lehet normálisan mosogatni? Elképzelni nem tudom.
dec. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
100%

50: itt is megfigyelhető az az általános jelenség, hogy a mosogatógép mindig aszerint fölösleges, aki nem szokott mosogatni. Persze, hogy ő nem érzi a hiányát, neki nem kell a mosogatással kínlódnia. Csak azt nem értem, hogy akkor porszívót miért vett, miért nem söpör, meg kefével szedi le a szőnyegről a koszt... A porszívó is csak ilyen urizálás ugyebár.

A kérdezőre inkább nem mondok semmit, olyan egy szögletes, merev, kontrollmániás debil, hogy azon is csodálkozom, hogy van, aki hozzáment feleségül.

dec. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
84%
Ez tisztára hasonlít a húsos csajra k🤣🤣🤣🤣 Nem tudom vki emlékszik e rá?
dec. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
8%

"Kuurva szánalmas ezt mindenhova beírni. Nem kelletek senkinek, ennyi. Csendben szenvedj."


Ebben semmi szánalmas nincsen, simán csak te vagy egy szánalmas féreg akinek az egyetlen öröme, hogy minden kommenthez oda böföghet valamit. Csendben szenvedj inkább. Köszi.

dec. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
100%

#51 Most akkor gondolj bele, hogy ha látná, hogy én hogy mosogatok mi lenne... Nálam 3 fázisú a mosogatás pedig férfiként csinálom. :D

1. Forró vizes öblítés folyó víznél, hogy a nagyja zsírt és kajamaradékot leszedje. És az odaszáradt cuccot egy kicsit feloldja.

2. Álló meleg vizes mosogatás (nyilván mosogatószerrel).

3. Hideg vizes öblítés folyó vízzel.


Kérdező te meg gyökér vagy. :D Az meg hogy neked milyen stílus tetszik, meg milyen nem, a lőtéri kutyát se érdekli.

dec. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
76%
53. Nekem is az jutott eszembe 🤣
dec. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem én írtam a 46-os válaszát, de jogos, amit ír.

Kit érdekel, hogy te kinek kellesz meg kinek nem?? Magánügy, abszolút nem releváns a kérdés szempontjából. Csak azért, mert vannak olyan nők, akik hozzámennek ilyen kérdező féle kontrollmániás barmokhoz, még nincs mindenkinek ennyire alacsonyan a léc.

Ha meg már szánalmas férgek... Szerintem sokkal nagyobb szánalmas féreg, aki amiatt nyíg, hogy a nők nem jönnek össze olyannal, akihez nem vonzódnak. Baszki, egy normális párkapcsolathoz elengedhetetlen a kölcsönös vonzalom, még jó hogy az ember nem jön össze olyannal, akit nem talál vonzónak! Nincs ebben semmi felháborító és semmi újdonság.

Amúgy meg millió és egy nem vonzó, ronda férfinak van párja/felesége/társa, szóval talán ideje lenne a másik hibáztatása és a folyamatos felelősséghárítás, tagadás helyett végre kicsit magatokba nézni, hogy miért van az, hogy x millió embernek összejön az, ami nektek nem. Nem, egyáltalán csak a nők a hibásak ám ezért, sőt!

dec. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
100%
Kontrolláló kötekedő alaknak tűnsz.
dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
100%

"Álló meleg vizes mosogatás (nyilván mosogatószerrel)."


Én leszek a nap hülyéje, de ezt még mindig nem tudom értelmezni.

Ott a tányér a mosogatóban. Kinyitom a csapot. Elmosom a tányért. Leöblítem. Szárítóra teszem.


Most ázik egy serpenyő, mindjárt kimegyek, leeresztem a vizet, és elmosom, ahogy a tányért írtam.


Az álló víz nem értem, hol jön be, ha nem az áztatásnál.

dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 A kérdező kommentje:

Átbeszéltünk mindent alaposan. Őszintén bocsánatot kért tőlem, és megígérte hogy mostantól jobban oda fog figyelni mindenre. Aztán én is lelket öntöttem belé hogy nem akkora tragédia ez az egész, de legalább a kicsit kímélje legközelebb és ne előtte rendezzen jelenetet, hiszen az rossz neki.

Olvastam ám a kommenteket, kicsit azért talán nektek is lehet némi igazatok, szóval valószínű megpróbálok majd kevésbé beleszólni abba ahogy a házimunkát végzi.

dec. 8. 18:38
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!