Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar a múltja, mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabesz kérdése:

Zavar a múltja, mit tegyek, hogy túllépjek rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy barátnőm, akivel már egy éve vagyok együtt. Voltak konfliktusaink, kisebb összecsapások, de végülis megoldottuk őket. Alapjáraton jól megvagyunk. Ez idő tájt bevallott a múltjával kapcsolatban egymást, amit én nehezen emésztek meg.

Évekig folytatott szexuális viszonyt egy férfival. A barátnőm ezért pénzt is kapott és masszőrködött is vele. Ez a viszony már véget ért, de mai napig írogat a barátnőmnek, hogy menjen át hozzá csak azért is. A barátnőm ügyesen lerázza. Hogy ez valóban így van és titokban nem beszélgetnek, abban nem vagyok biztos. Az ő állítása szerint szó sincs ilyesmiről.

Ezt valamiért nehezen tudom lenyelni, ahogy elképzelem, hogy a barátnőm ilyesmire hajlandó volt. Hiába a kapcsolatunk előtt történt, valamiért megviselt. Illetve más számos dolog is van, ami ugyan úgy zavar a múltjában.

Szeretnék a jelenben élni és nem a múlton kattogni. Véleményekre vagyok kíváncsi.



dec. 11. 11:54
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
És miért nem akarod tartani?
dec. 11. 13:54
 12/32 A kérdező kommentje:

Egyre nehezebb helyzetbe kerülök. Igaza van a legutóbbi hozzászólónak, ennyire lenn van a léc...?

Nos azaz érdekes, hogy eddig szinte kivétel nélkül, mindenki azt mondta ránk, hogy mi nagyon össze illünk. De tényleg mindenki, az utcán vad idegenek, munkatársak, de még a nőgyógyász is. Mi is azt érezzük, hogy nagyon sok közös van bennünk és ezért is szerettem belé.

Na de amit most mesélni fogok, az teljesen kiforgat mindent. Az előbb épp beszélgettünk és közölte velem, hogy múltkor volt egy srác aki ráírt (én tudtam erről) de a srác megkérdezte tőle, hogy ugye bejön-e neki. Na most figyeljetek... A barátnőm bevallotta a srácnak, hogy igen, tetszik neki, de nem akar tőle semmit, mert már van barátja...

Illetve azt is elmesélte, hogy régen miért feküdt le pénzért azzal a férfival. A pénz nem érdekli őt, akkoriban nem volt férfival már régóta és senki nem volt a láthatáron. Nem gondolt a jövőre, ezért ment bele ilyesmibe.

dec. 11. 20:24
 13/32 anonim válasza:
100%
Mert nem egyszerűen rosszul vagyok a közös kassza gondolatától. Van fizum, a páromnak is van fizuja, mindketten el tudjuk dönteni, kinek mi kell, mennyit akar félretenni. Egy szakításnál/válásnál is tisztább, ha tudja az ember, hogy mi merre hány méter, mennyi az övé. Nekem herótom lenne a gondolattól, hogy bármikor megcsalhat a párom, bármikor leléphet, és hiába én tettem félre jóval több pénzt, a megtakarítás felét viheti, így nem tudok válni. Nem, hülye lennék kitenni magam ennek (úgy se, hogy tudom, hogy a párom sose csalna meg, iszonyú megbízható).
dec. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Nos nálunk nem csak közös kassza van. Ami azt illeti a közös kassza nálunk csak a kajára érvényes, na meg a rezsit fizetjük felébe. De nekem is és a páromnak is van saját, félretett spórolt pénze, arra költjük amire szeretnénk. Szakítás esetén maradna mindenkinél a saját pénze. Amúgy ezzel tudok azonosulni, jól kitaláltuk, de ezek a múltbeli történetek amiket elemesél magáról, meg az előbb említett eset is, teljesen kiábrándítanak.
dec. 11. 20:33
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
"A barátnőm bevallotta a srácnak, hogy igen, tetszik neki, de nem akar tőle semmit, mert már van barátja..." És?
dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Nem is tudom. Olyan érzés, mintha nem én lennék neki a legjobb. Néha megemlíti, hogy az első találkozásunkor nem jöttem be neki teljesen, csak később, illetve ami azt illeti: ő egy hűséges típus. Hiába beszél nyersen a férfiakról, mellettem köteleződik el, csak nekem fontos, hogy ha már vannak más fiúk is a képben, ne beszélgessen velük. Tudja nagyon jól, hogy rá fognak mászni, mégis megtartja ezeket barátnak, még azt a férfit is. Hozzá teszem nem szoktak találkozni és a barátnőm nem ír rá.
dec. 12. 10:20
 17/32 anonim ***** válasza:

Sztm nagy baj azis hogy neked nincs önbizalmad.

Ez a pénzes dolog kicsit gáz, de igazából elmondta és más nem nagyon mondta volna el...sztm ő se ha melletted összejárna vele.

Ez meg hogy tetszik más...Nekem is (jobb mindenkinél van) és én is mondtam már meg ezt pasinak. De! A párom (sajnos tavaly meghalt) soha de sokan nem cseréltem volna le és nem csaltam volna meg..

Laza kapcsolatom nekem is volt 2szer is ugyan avval az emberrel (nem, nem pénzért), de ettől még hűséges voltam és tényleg sose csesztem volna el a volt párommal.

De ha ennyire nem tudod elfogadni, nem enged az egód, akk hagyni kell. Nem jó olyan kapcsolatban lenni ahol folyamat rágódni kell valamin.

De egy komolyabb beszélgetést még megér a dolog. Mond el az érzéseid neki...hátha jobb lesz.

N 31

dec. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Részvétem a férjed miatt!

Elgondolkodtató, amit írtál. Valóban önbizalmi problémák lehetnek nálam.

Köszönöm a válaszokat.

dec. 12. 11:32
 19/32 anonim ***** válasza:

"az első találkozásunkor nem jöttem be neki teljesen, csak később"

Neked rögtön bejött ő teljesen?

dec. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Nem, nekem is voltak rajta nem tetsző dolgok.
dec. 12. 11:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!