Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar a múltja, mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabesz kérdése:

Zavar a múltja, mit tegyek, hogy túllépjek rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy barátnőm, akivel már egy éve vagyok együtt. Voltak konfliktusaink, kisebb összecsapások, de végülis megoldottuk őket. Alapjáraton jól megvagyunk. Ez idő tájt bevallott a múltjával kapcsolatban egymást, amit én nehezen emésztek meg.

Évekig folytatott szexuális viszonyt egy férfival. A barátnőm ezért pénzt is kapott és masszőrködött is vele. Ez a viszony már véget ért, de mai napig írogat a barátnőmnek, hogy menjen át hozzá csak azért is. A barátnőm ügyesen lerázza. Hogy ez valóban így van és titokban nem beszélgetnek, abban nem vagyok biztos. Az ő állítása szerint szó sincs ilyesmiről.

Ezt valamiért nehezen tudom lenyelni, ahogy elképzelem, hogy a barátnőm ilyesmire hajlandó volt. Hiába a kapcsolatunk előtt történt, valamiért megviselt. Illetve más számos dolog is van, ami ugyan úgy zavar a múltjában.

Szeretnék a jelenben élni és nem a múlton kattogni. Véleményekre vagyok kíváncsi.



dec. 11. 11:54
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Köszönöm kérdező.

Beszélgess vele egyet:)

dec. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Szívesen, de nehéz lesz vele beszélni... Én most itthon vagyok egész nap, mert megbetegettem. Lázam van, minden bajom van, alig tudom magam rávenni, hogy megmozduljak. Ő elvileg ma főzött nekem. Most ért haza munkából és látja, hogy nincs elmosogatva néhány pohár és tányér. Halljátok... Olyan drámát adott elő! Én itt fekszek, próbálok túlélni, ő meg ordibál velem és most itt hagyott, elment valahova.
dec. 12. 13:03
 23/32 A kérdező kommentje:
Amúgy minden alkalommal, mikor ilyen drámát ad elő, kérdezi tőlem, hogy "mi lesz, ha lesz gyerekünk, akkor is ilyen lusta leszek"? Pff...
dec. 12. 13:08
 24/32 A kérdező kommentje:
Basszus én itt szenvedek és még nem jött haza... Kinézem belőle, hogy valamelyik fiú haverjához ment át. Ebben az esetben dobom őt.
dec. 12. 14:54
 25/32 anonim ***** válasza:

"Ő elvileg ma főzött nekem." Elvileg vagy gyakorlatilag? Látsz valami frissen főtt ételt, amit meg lehet enni?" Megköszönted? Meg fogod enni?

"elment valahova" Nem mondta, hogy hova és hogy mikor jön?

dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Bocsánat, rosszul írtam. Főzött VOLNA. Nem főzött, csak akart. Tegnap felajánlotta, hogy csinál valami értelmes kaját. Munka után be is vásárolt. Mikor hazáért, arra se volt időm, hogy megköszönjem, hogy bevásárolt, azonnal elkezdett velem fenn hangon ordibálni.

Utána jött ez a gyerek téma, majd közölte: ő most elmegy!

Nem mondta hova és mikor jön haza. Nem is ír, nem érhető el.

Azóta én valahogy össze szedtem magam és elmosogattam... De ugyan úgy szarul vagyok.

dec. 12. 15:04
 27/32 anonim ***** válasza:
Ha nem tiltotta instant az embert szerintem van valami
dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Szerintem is van valami. De úgy is kiderül. Hazajön és beszámol majd szépen, én meg lapátra teszem.
dec. 12. 15:09
 29/32 A kérdező kommentje:

Mellesleg én szándékosan nem írok neki. Nem hívom.

Csak attól tartok, hogy kamuzni fog a hol létét illetően majd.

dec. 12. 15:11
 30/32 A kérdező kommentje:
Borzalmas ami történt! Haza jött és azon volt kiakadva, hogy én nem írtam neki. Úgy fel idegesítette magát, hogy rám támadt! Megütött. No most tudni kell, hogy ez nem az első eset. Többször volt már rá példa, hogy rám támadt egy. Ezúttal én most védekeztem és vissza adtam az ütést, mire ő nagyon durván rugdosni kezdett és verte a fejem a falba. Meg is akart folytatni. Szerencsére nincs baj. Nem sérült meg senki. Mondanom sem kell, azonnal közöltem vele, hogy vége, mire ő újból ideges lett. Ő nem akar szakítani.
dec. 12. 16:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!