Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ekkora tragédia az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora tragédia az, hogy hízott pár kilót? Miért kell ezért távolságot tartania? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

A barátnőmről van szó. Teljesen ki van borulva azon, hogy hízott talán öt kilót, ami sehogy sem akar lemenni neki. Neki ez nagyon érzékeny ez a téma, gyerekként gúnyolták a súlya miatt.

Most meg van győződve arról, hogy ez a kis hízás "feltűnő és gusztustalan", pedig nem. Ha meztelen van, akkor talán nagyobbnak tűnik a cicije, de semmiképp nem gusztustalan.

Nagyon furcsán viselkedik, és folyamatosan azzal magyarázza, hogy "nem akarja, hogy megundorodjak tőle" és mintha meg sem hallaná, hogy nekem amúgy még mindig nagyon bejön. Konkrétan észre se venném azt a pár kilót, ha nem mondogatná minden nap, meg nem lenne távolságtartó.

Ha hátulról ölelem meg, ruhában, akkor úgy igazgatja a kezemet, hogy ne érjek a hasához, arról meg már ne is álmodjak, hogy ruha alatt cirógathatom a pociját, pedig korábban imádta. A héten zuhanyzás után, mielőtt felöltözött volna, megpuszilgattam a hasát, vagy legalábbis szerettem volna, ha nem állít le másodpercek múlva könnyes szemekkel, pedig korábban ezt is szerette.

Elmondása alapján nem akarja, hogy feltűnő legyen nekem az, hogy milyen "gusztustalan" lett, nem akar kiábrándító lenni. Mintha meg sem hallaná, hogy ezzel a távolságtartással pont az ellenkezőjét éri el. Nekem hiányzik, hogy nyugodtan szeretgethessem, anélkül, hogy eltolna magától ilyen apróság miatt.


dec. 17. 22:20
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
19%
Amiket mondtam azok saját tapasztalatból adódnak, de ha valaki így forgatja ki hogy stíröljön más csajokat, az kb betegebb mint a kérdező. Senki nem mondott ilyet. Idióta. Szavazzál le ennyit tudsz köcsög.
dec. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
16%
Érdekes mi a párommal meg szoktuk beszélni azt hogy kinek mi az ízlése, és tisztában vagyok vele hogy mik tetszek neki. Ezen kívül idősebb rokonok is így működnek, ha épp valakinek barna a baja akkor nem fogják a szőkéket meg a feketéket agyondicsérni előtte, ezt hívják tapintatnak. Ezen kívül szeretetnek hívják, hogy amilyen a párod, kb azt tartod ideálisnak nagy vonalakban. Senki nem mondta hogy "stíröljön" más nőket, te agytröszt.
dec. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
71%

#31 A kérdező saját tapasztalatait, meg azt, hogy ismeri a saját párját, azt meg telibe szrod. Sőt, az én tapasztalataimat is telibe szrtad.

És de, azt tanácsoltad, hogy stíröljön más csajokat és meséljen erről a párjának. Ahhoz, hogy negatívakat tudjon mondani a másik lányról, ahhoz azért meg kell nézni azokat nem? Ebben egyet értünk, nemde? Szerinted egy önbizalomhiányos lány mire fog gondolni, ha más nők testéről beszélsz neki, akármilyen fennhanggal? Azt, hogy más csajokat bámulsz, de azzal mented fel magad, hogy mindre csúnyát mondasz.

Itt te vagy a beteg. Többször elhangzott, hogy a kérdező párjának már az orvos is mondta, hogy híznia kéne. Erre azért elég beteg azt mondani, hogy támogasd a párod a fogyásban. Bmeg, a csaj egészségéről van szó.

dec. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
16%
Oké, akkor az összes ember idióta akikkel felnőttem, akik az osztálytársaim voltak, mindenki :) Mert mindenki így működött körülöttem, te vagy az első hp aki közli velem hogy más emberekre nem szabad a tekinteted rávetned, se a filmekben szereplőkről nem lehet véleményt nyilvánítani, és úgy általánossaágban nem lehet a pároddal BESZÉLGETNI lazán. OK, élj úgy, de boldog vagyok hogy soha nem foglak megismerni.
dec. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
96%

#32 De te szerencsétlen nyomorult, itt nem az ízlésről van szó. Ha orvosi javaslatra változtatnia kell a párodnak a súlyán, mondjuk jelenesetben hízni, és ez elkezdődik, akkor nem mondogatod azt a párodnak, hogy neked tetszene akkor is, ha fogyna. Azt kell pozitívan megerősíteni, ami az egészségét szolgálja.

Anyám is szereti az apámat, mégse mondogatja neki miközben apám fogyna orvosi javaslatra, hogy amúgy tetszel 130+ kilósan is, nyugodtan hízd vissza, amit leadtál.

dec. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
0%
Az emberek súlya nem 1-2 kg tartományban egészséges, ha a csaj évekig jól volt úgy, akkor itt te nagy pofával nem fogod eldönteni hogy mennyire egészségtelen. De okoskodjál, többet nem tudsz.
dec. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%

#36 Hát ha eddig a párom nem kommentálta más nők testét, és épp akkor kezdené el, amikor épp önbizalomhiányom van, akkor igen esélyes, hogy elkezdenék kombinálni olyanokat, hogy más nőket nézeget, stíröl, csak a negatív kommentárral leplezi.

De senkit sem érdekel, hogy én hogy működöm, vagy a te ismerőseid hogy működnek. A kérdező párjáról van szó, és ő úgy ismeri a párját, hogy nem működne, ha más nőkre mondana negatív jelzőket.

dec. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
0%
Furcsa. Ha nekem önbizalomhiányom van amiatt mert viszonylag magas vagyok, és a párom az alacsony csajokra azt mondja hogy seggdugaszok, akkor biztos hogy nem fogok elkezdeni sírni hogy másokat stíröl. Tudom hogy nekem akar kedveskedni vele.
dec. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%

#36 De bmeg, nem én döntöttem el, hogy ez egészségtelen, a kérdező írta, hogy az orvos szólt a párjának. Valószínűleg nem véletlen derült ki, ritka, aki random szűrésekre jár, feltételezem volt valami panasz és vizsgálni kellett.

Egyébként meg írd be egy bmi index kalkulátorba, hogy mit ad ki a 47 meg az 52 kilóra a 165 centire. Az 52 épphogy a normál alja.

dec. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
74%
#40 Ez still le van szrva, nem te vagy a kérdező párja. A magasság mellesleg nem ugyanaz, mint a súly. Az utóbbin tudsz változtatni (mondjuk a magasságon is, kockázatos műtétekkel, de ebbe ne menjünk bele) ezért rosszabbul viseled.
dec. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!