Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják azt, hogy baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy baj, ha "túlságosan" "elkényeztetem" a barátnőmet? Miért gondolják azt, hogy ez párkapcsolati problémákat okozhat?

Figyelt kérdés

Mind ketten dolgozunk egyetem mellett, de ő sokkal elfoglaltabb nálam, sokszor nagyon kimerülten ér haza, szóval figyelek arra, hogy itthon ne nagyon kelljen házimunkával foglalkoznia. Egyszerűen kevesebb beadandóm van, a melóm időbeosztása is jobb, rugalmasabb, hamarabb érek haza, abba a pár órában miért ne csinálnék meg mindent, ami belefér...? Nekem nem fárasztó, a párom előtt is tudtam főzni, meg takarítani, amikor még egyedül éltem. Nekem így sokkal jobb, több időnk van egymásra, mintha megvárnám, hogy majd ő megcsinálja xy dolgot. Köztünk ez egyébként nem okoz problémát, inkább másoktól kapom meg, hogy ez baj.

Pl videohívásban felhív egy idősebb családtagom, amikor főzök. felveszem, miért is ne, jóba vagyunk, ráérek. Erre tök gyakran kapom a megjegyzéseket, hogy miért én főzök, amikor van barátnőm, nekem ilyen férfias házimunkát kéne végezni, mintpéldául kicserélni a villanykörtét(???) meg ilyen piti hülyeségeket, amit kb évi egyszer kell csinálni., meg felborult a "rend" köztünk, ez bajt fog okozni.


jan. 9. 18:19
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
26%
Miért küldené a családtagjait a halálba? Ez most komoly? Nem kell felvenni. Ennyi.
jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Lefogadom, hogy az aki ilyeneket mond az valami ótvar szar kapcsolatban vergődik, vagy nincs senkije.
jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
79%
#12 aki próbál a hímsoviniszta baromságaival mérgezni? Aki viszályt próbál szítani ott ahol nincs semmi? Én bizony elküldöm az olyat a halálba, akkor is ha rokon. Amúgy mit számít ha az? Akkor kötelező tűrni?
jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
0%

14.


Mondjuk, ha elég tahó a rokon, akkor válaszként rádturházik egyet, és pont nem érdekli, hogy elküldted. Sőt, még élvezi is a helyzetet, ahol fölényben van, mert tahóbb.

jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
#15 a kérdésben hívásban osztja az észt. Ez esetben nyugodtan leturházhatja a saját kijelzőjét 😆
jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
0%

16.


A hívásban elküldés pedig kb. a vicc kategória.

jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
71%
12 Miért ne? Ha családtag, akkor mentesül a tettei következményei alól? A lófszt.
jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
34%
Nem kell tűrni egyáltalán, nem kell felvenni, akár minimalizálni a kapcsolatot. De basszus idősebb konzervatív rokonokról van szó, akik valószínűleg bogarasak. Abban nőttek fel, hogy a nő dolga a főzés blabla. Őket már nem lehet megváltoztatni, el kell őket fogadni olyannak amilyenek. Vagy csökkenteni a kapcsolattartást. De halál f*szára küldeni nagyon csúnya, proli dolog. Azért tisztelet is létezik!
jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

#11 Egyet értek vele, mert...? Mert nem küldöm el a 55-70+-os egyébként normális rokonaimat a halál péniszére? Nem erőszakos okoskodásról beszélek egyébként, hanem aggodalmaskodásról. Még csak olyan sincs, hogy bárki is bunkó lenne a barátnőmmel, ha épp jön velem a családomhoz.

Amúgy, ha egyet értenék velük, akkor nem pont az lenne, hogy semmit nem csinálnék otthon..?


#10 Nincs semmi kibúvó, magamtól csinálom így.

Az tény, hogy sok dolga van. Alváson kívül hétköznap nincs túl sokat itthon(legalábbis nyári szüneten, meg vizsgaidőszakon kívül), én jobban szeretem, ha hétköznap is van időnk egymásra, ezért nem akarok szinte semmit sem meghagyni neki kb estére. Ami több időt igénye, az meg amúgy is ráér hétvégén, azt meg úgyis együtt csináljuk.

jan. 9. 19:24
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagynéném olyan, mint a te idős rokonaid, mert szerinte is a női munka a főzés míg a férfié a barkácsolás és hasonlók.

Elkezdte mondani a magáét még amikor tini voltam hogyan kéne lennie, de én leállítottam, hogy nem a 18. században élünk és az én kapcsolatom lesz nem az övé úgyhogy a véleményét tartsa meg magának.

Gondolom felkapta a vizet, de beszélünk még ugyanúgy csak a téma nincs boncolgatva továbbra, egyáltalán nem kommentálja milyen a jelenlegi kapcsolatom dinamikája. :)

jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!