Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják azt, hogy baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy baj, ha "túlságosan" "elkényeztetem" a barátnőmet? Miért gondolják azt, hogy ez párkapcsolati problémákat okozhat?

Figyelt kérdés

Mind ketten dolgozunk egyetem mellett, de ő sokkal elfoglaltabb nálam, sokszor nagyon kimerülten ér haza, szóval figyelek arra, hogy itthon ne nagyon kelljen házimunkával foglalkoznia. Egyszerűen kevesebb beadandóm van, a melóm időbeosztása is jobb, rugalmasabb, hamarabb érek haza, abba a pár órában miért ne csinálnék meg mindent, ami belefér...? Nekem nem fárasztó, a párom előtt is tudtam főzni, meg takarítani, amikor még egyedül éltem. Nekem így sokkal jobb, több időnk van egymásra, mintha megvárnám, hogy majd ő megcsinálja xy dolgot. Köztünk ez egyébként nem okoz problémát, inkább másoktól kapom meg, hogy ez baj.

Pl videohívásban felhív egy idősebb családtagom, amikor főzök. felveszem, miért is ne, jóba vagyunk, ráérek. Erre tök gyakran kapom a megjegyzéseket, hogy miért én főzök, amikor van barátnőm, nekem ilyen férfias házimunkát kéne végezni, mintpéldául kicserélni a villanykörtét(???) meg ilyen piti hülyeségeket, amit kb évi egyszer kell csinálni., meg felborult a "rend" köztünk, ez bajt fog okozni.


jan. 9. 18:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező nem azt írtam, hogy kifejezetten a szex miatt csinálod, te tényleg baromira buta vagy.


"Nagyon nem szép dolog, hogy te inkább azért csinálod meg, hogy legyen szex, összebújás mint azért mert fáradt..."


Nem az első helyen van a szex, ott az összebújás is amibe beletartozik a beszélgetés, közös eltöltött idő is.

De akkor is ott van a szex ami normális, de akkor is ott lebeg a cél előtted hogyha megcsinálod amit kell akkor inkább lefekszik veled, mint nem és nemcsak hétköznapra értendő.

Ha te valakit annyira szeretsz akkor nincs ilyesmi cél a fejedben. Tudod, hogy úgyis ágyba bújik veled, mert ő is szeret, kíván téged.

Most nem tudom eldönteni, hogy valójában nem szereted vagy kisebbségi komplexusod van, amiből fakad a megfelelési kényszered.

Bár inkább az utóbbira szavazok, mert annyira érdekel az idős rokonok véleménye, hogy még ki is emelted a kérdést, nem volt elég a válaszok mennyisége.


"Miért mondják azt, hogy baj, ha "túlságosan" "elkényeztetem" a barátnőmet? Miért gondolják azt, hogy ez párkapcsolati problémákat okozhat?"


Minden épeszű ember tudja, hogy miért jártassák a lepcses pofájukat, de te mégis kérdezősködsz.


Tegnap "hirtelen" váltottál szebb verzióra nehogy még inkább hülyének tűnj, de akkor is az vagy.


"Szimplán nehezen értelmezhető számomra, hogy valaki kinda gyakran panaszkodik, hogy kevés ideje van, mert a férje nem csinál kb semmit otthon, az miért gondolja azt, hogy pont az okoz problémát, ha másnál ez nem így van. Miközben tapasztalta, hogy a "régimódi" hozzáállás okoz gondokat neki."


Irigykednek, vagy el se jutott nekik, hogy ahogy ma működik a dolog sokkal jobb, mint ahogy ők csinálják.


Melyik része értelmezhetetlen ennyire?


Te most fogyatékos vagy, szimplán ostoba vagy tudatalatt mélyen nekik is szeretnél megfelelni a kényszered miatt???


Mi lenne hogyha inkább önfejlesztésbe fognál, rád esne a plafon?

jan. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

#31 Tulajdonképpen azt mondod, hogy hülye vagyok, meg nem szeretem a barátnőmet, mert szeretnék vele egy kis együtt töltött időt.

Azért egy nap 24 órából áll. Ha ő reggel hétkor elmegy, nyolc után ér haza, az elég sokat elvesz a napból, és a legtöbb hétköznapunk ilyen. Ha én most megvárom, hogy este nyolc után még ő főzzön vacsorát, akkor azért elég kevés időnk marad, amit nyugodtan együtt lehet tölteni. Másrészt meg ha valaki fáradt, kimerült, az mondjuk szeretne aludni. Ha megvárom, hogy az átlag hétköznapon a barátnőm csináljon valamit, amit egyébként én szoktam, akkor fogy a rendelkezésre álló idő, amit együtt tölthetnénk, sokkal fáradtabb lesz. Azért lássuk be, lehet valaki annyira fáradt, hogy a napi dolgok után csak bedől az ágyba és alszik.

jan. 12. 10:55
 33/36 anonim ***** válasza:
0%
De tényleg síkhülye vagy! Hol azt írtam, hogy ne csinálj semmit? Azt írtam, hogy fölöslegesen jártatják a szájukat a rokonok, mert nincs igazuk. Atyám és neked van barátnőd! Sötét vagy mint az éjszaka. Mondatokat nem tudsz értelmezni és még meg is akarsz mélyen legbelül felelni a rokonoknal, sőt arra hajlasz, hogy igazuk van! Ha nem így lenne nem írtál volna ki kérdést! Sajnálom a barátnőd, remélhetőleg észhez térsz, okosodsz.
jan. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Teljesen jó amit csinálsz, csak addig míg ezt hogy te veszel le terhet a válláról, vissza is kapod tőle automatikusan mikor ép nehezebb, sűrűbb napjaid vannak. És nem természetesnek veszi hogy minden megvan mire hazaér. Nálam kb ez történt 35f
jan. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
37%

Kedves #33-as számú, nyomorult, agyhalott idióta! Remélem nem bánod az ilyen jelzőket azután, hogy az összes kommentben gusztustalanul lekezelő vagy a kérdezővel.

Mégis mi a fszt képzelsz magadról? Mutogatsz másokra, hogy nem szereti a barátnőjét, mert időt akar vele tölteni? Mért állítod be ezt rossz dolognak?

Re írod, hogy a kérdező olyan hülye, hogy nem tud szöveget értelmezni, miközben, te, te intelligencia csúcsa (irónia) egészen biztos nem tudsz. Kötöd az ebet a karóhoz, miközben a #30-as kommentben azt írja a kérdező, hogy "udom, hogy fáradt lesz, nyilván jól fog esni neki, ha otthon már nincs semmi nagyobb "dolga", amikor hazajön. Engem mondjuk rettenetesen zavarna, ha végignézném, hogy fáradt, kimerült, alig van ideje, én meg semmit se csinálok, hogy neki jobb legyen, miközben megtehetném." Ezt a mondatot átugrodtad, vagy nem jutott el a borónyi, sötét agyadig, hogy ez nem azt jelenti, hogy csak a szex miatt csinál házimunkát?

Nem váltott szebb verzióra egyébként, előtte is pont ugyanazt írta, hogy nem változtat a hozzáállásán, nincs semmi gond a rokonok megjegyzéseiből, őt nem hatja meg, amúgy meg mélyebben nem érzi szükségét, hogy foglalkozzon ezzel a helyzettel, mert nem bántják a barátnőjét.

Te fantasztikus, szövegértési zseni, ebbe meg azt projektálod bele, ami pont ennek az ellenkezője! Ilyen alapon semmi jogod nincs másokat hülyének titulálni, te szellemi pöcegödör.

jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
47%

"Kedves" #35-ös kommentelő...

Tudomásodra hozom, hogy még egy kicsit se vagy tőlem különb. Ugyanúgy negatív jelzőkkel illettél engem, mint én őt. Csak annyi különbséggel, hogy nekem van/volt rá okom neked meg nincs, mert téged egyáltalán nem bántottalak. :)))


Lesüllyedtél az én szintemre, köszönöm szépen, hogy bebizonyítottad saját magadnak is, hogy ugyanolyan nyomorult agyhalott idióta vagy, mint én. :)))



Csakhogy a "drága" kérdező és te tisztábban lássatok mégegyszer leszek olyan kedves, hogy leírom mi a probléma ha zavar ha nem.



Az a bibi, azért egy unintelligens ember, mert értelmezni sem tudja, hogy ki mit ír neki. Többen leírták már, hogy micsoda miért történik és ő mégis kiemelte a kérdést. Ráadásul támad sértettségében sunyi módon míg én legalább nem kertelek (mondjuk te se).


Egy szóval se írtam, hogy a szex van az első helyen:


"Nagyon nem szép dolog, hogy te inkább azért csinálod meg, hogy legyen szex, összebújás mint azért mert fáradt..."


Ez egyáltalán nem egyenlő azzal mint amire ő gondolt.


"Most nem tudom eldönteni, hogy valójában nem szereted vagy kisebbségi komplexusod van, amiből fakad a megfelelési kényszered.


Bár inkább az utóbbira szavazok, mert annyira érdekel az idős rokonok véleménye..."


Erre írta ezt:


"Tulajdonképpen azt mondod, hogy hülye vagyok, meg nem szeretem a barátnőmet, mert szeretnék vele egy kis együtt töltött időt."


Egyszerűen butább mint a cipőm talpa, vagy kissé szellemi fogyatékos.


"Nem kell rájuk hallgatni és ha sokat jár a szájuk le kéne őket állítani finoman. Persze ha értetlenkednek, nem tartsák tiszteletben a ti életetek működését akkor lehet durvábban, illetve még egy kicsit se beszélgetni velük."


A válasza pedig ez:


"AZ, hogy mit mond 1-1 rokonom nem befolyásolja azt, hogy hogy viselkedem a kapcsolatomban. Meghallgatom, oké, témát váltok, ennyi. Amíg nincs erőszakos traktálás, amíg normálisan állnak a páromhoz, amikor ő is ott van a találkozón, addig nem érzem annak a szükségét, hogy komoly lépéseket tegyek."


Miközben annyira foglalkozik a rokonokkal, hogy már nevetséges és szomorú egyben.


Ráadásul ő szerinte akkor kellene közbeavatkozni ha durvul a helyzet, csak témát vált. Pedig most kéne kiállnia a kapcsolata, barátnője mellett olyan módon, hogy kedvesen, szépen leállítja őket, mert bizony durvulni fog.


Eljön az az idő, hogy a barátnő megfogja kapni az öregek "tanácsait", ki fog az is derülni, hogy a kérdező tudott róla és a barátnő majd elárulva fogja magát érezni!


A "drága, okos" kérdező "míg nem folyik vér" addig nem kell a problémával foglalkozni inkább be kell söpörni a szőnyeg alá, mert utál konfrontálódni, nem is tud valószínűleg kiállni maga mellett se az öregekkel szemben.

Vagy mint írtam megfelelési kényszere van mint a barátnő mint a rokonokat értve egyaránt.


Holott mindenkinek nem felelhet meg!


Tanuljatok meg szöveget értelmezni mindketten.

És ha megakarod mutatni, hogy te mennyivel bölcsebb, kedvesebb vagy akkor kezd azzal, hogy nem írsz semmi Ctrl C+Ctrl V gyenge jelzőket rám. Eléggé gyenge volt és főleg fölösleges, mert nem neked írtam. A kérdező megtudja magát védeni...Ja, mégse hiszen még éretlen kisfiú! :))))

jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!