Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti miért nem buktok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért nem buktok boldogtalan, depressziós férfiakra, akik arra várnak, hogy megszeressék őket? Nektek miért csak az ilyen boldog, állandóan jókedvű férfi kell?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 15:30
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:
De egyszerűen, hogy ismerkedjek amikor gyűlölöm a discocat, a koncerteket és a kocsmámakat?
2010. okt. 30. 01:18
 52/62 A kérdező kommentje:
Fel kéne gyújtani az összes szórakozóhelyeket!
2010. okt. 30. 01:22
 53/62 anonim ***** válasza:

Hát... nekem nem kellene egy depis csávó...:/

Nem akarnék én is idegbeteg lenni...:/

Szeretem hogyha egy összhangba vagyok a párommal...:/

2010. okt. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:

Olyan vicces, hogy ami neked nem tetszik, az rögtön rossz. (Gondolok itt a diszkóra, a kocsmákra stb.) Persze, gyújtsuk fel az egész világot, csak te maradj élve, mert csak úgy teljesülhet be a végső akaratod. Na jó, azért hagyjunk még egy nőstény kecskét és egy gumicsizmát is, hogy a hátsó lábait bele tudd rakni a csizmába. Úgy nem szökik el.

Tudod, nyilván semmi gond nincs veled, én is átéltem már hasonló helyzetet, de rájöttem, hogy amíg bunkó vagyok másokkal, addig ők is bunkók lesznek velem. Más szavakkal: ahogy nézel a világra, a világ is úgy néz rád. Én azt vettem észre, hogy azért, mert szar hangulatom volt, azt akartam, hogy mindenki másnak szar hangulata legyen. Ők persze ezt nem akarták, és szépen el is tűntek mellőlem az emberek. Egy ideig keseregtem, de rájöttem, hogy ez az egész szar, ami körülöttem van, az én hibám.

Bizony, egy poklot végig kellett járnom, hogy ezekre rájöjjek. Most te is ezt teszed. Csak te még vergődsz, én nem engeded, hogy lehúzzon teljesen az örvény. Az örvényből pedig csak úgy lehet szabadulni, ha hagyod magad, hogy teljesen lehúzzon a mélybe, csak ott lehet kijönni belőle, mert ott a leggyengébb.

Én sok sikert kívánok neked, ha akarsz, felőlem öngyilkos is lehetsz, de azért gondolj a szüleidre, biztos nem örülnének.

2010. okt. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:

nekem volt ilyen barátom...ő is ilyen durván pesszimista volt és rossznak látta az egész világot...valahogy összehaverkodtunk és közel kerültem hozzá, és rájöttem hogy nagyon is szerethető ember:)

nagyon érzékeny és azért ennyire rideg mindenkivel, olyan mint egy kis süni:) de nagyon kedves, érzékeny és szerethető srác...szóval kinek a pap kinek a paplan :)


Nem lehet általánosítani hogy minden csajnak..vannak akiknek nem jön be...de a srácok is ezt mondják hogy egy lány legyen csinos, aranyos pofija és legyen vidám, aranyosan mosolygós...stb..

Szóval van ilyen is és olyan is...de van akinek ez tetszik és van akinek az

2010. okt. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy öngyilkos szeretnék lenni? Nem tervezek ilyet egyáltalán.
2010. okt. 30. 10:25
 57/62 A kérdező kommentje:
08:39 Én is kb ilyen vagyok, mint a te volt barátod, nekem is kb ezek a jelzők vannak bennem. Csak annyi rossz dolog ért már tényleg az életemben.:(
2010. okt. 30. 10:28
 58/62 anonim ***** válasza:

08: 39-es vagyok :)


Neki is sok gondja van/volt és talán lesz is még...

Azt tanácsolom hogy próbálj barátkozni, aztán ha úgy érzed hogy valakiben megbízhatsz akkor megnyílsz neki és minden jó lesz...nálunk ez volt...mondjuk talán az is rásegített hogy én elég vidám csajszi vagyok és én kitudtam őt hozni abból a depis hangulatából ezért jól érezte magát velem :)

Remélem hogy te is találsz majd egy olyan lányt, aki mellett elfelejtheted a bajokat és a gondokat;)

sok szerencsét és fel a fejjel

am Linda voltam :)

2010. nov. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 A kérdező kommentje:
10:17 Igazság szerint nekem is ilyen lány kéne aki vidám, mert nem szeretek ilyen lenni, te biztos nagyon jó ember vagy.:)
2010. nov. 2. 19:44
 60/62 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, már visszajárok :)

ohh köszönöm :$

hát nem vagyok különleges lány, vannak még ilyen lányok :)

találj egy ilyet magadnak és légy boldog

puszpusz

2010. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!