Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti miért nem buktok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért nem buktok boldogtalan, depressziós férfiakra, akik arra várnak, hogy megszeressék őket? Nektek miért csak az ilyen boldog, állandóan jókedvű férfi kell?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 15:30
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:
Jó, de nem tudjátok milyen, hogy nem tudok kezdeményezni lányoknál, mert nagyon félénk, és sajnos beszéd hibás is vagyok emiatt nem tudott senki sem belém szeretni.Nektek könnyű mert biztosan volt több kapcsolatotok.Nem tudok olyan dominatív lenni, és könnyen kimutatom az érzelmeimet, nem tudom, hogy azzal mi a baj, csak ennyit tudnak nekem mondani, hogy a férfi emiatt gyengének mutatja ki magát bla bla bla.
2010. okt. 23. 18:02
 32/62 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem te abszolút lusta vagy ahhoz, hogy valamit is tegyél a célod elérése érdekében. Kényelmesen elringatózol a depressziós férfi hintaágyában...

Tudod mit? Örülök, hogy nem veszel el előlem egyetlen csajt sem.

2010. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
Ja, meg nézd meg a Túl jó nő a csajom c. filmet.
2010. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 A kérdező kommentje:
18:08 Dögölj meg te f@sz szívesen kiállnék ellened, hogy a csajod az enyém legyen, emiatt lehet szétisverlek te utolsó nyomorult féreg, egy jó verekedésre is vágyok ad meg a címedet és lerendezzük.
2010. okt. 23. 18:10
 35/62 anonim ***** válasza:

"Nektek könnyű mert biztosan volt több kapcsolatotok."


Nekem egy sem volt, holott én 25 vagyok, nem 20. Na most akkor? Nektek biztosan könnyű bla bla bla. Ugyan már, kérlek. :)


"Nem tudok olyan dominatív lenni, és könnyen kimutatom az érzelmeimet, nem tudom, hogy azzal mi a baj, csak ennyit tudnak nekem mondani, hogy a férfi emiatt gyengének mutatja ki magát bla bla bla."


Talán, mert igaz is. De bocs, egy normális ember nem nyílik meg úgy bárkinek, aki szembe jön az utcán. Ahhoz idő kell mindenkinél.

2010. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
Kérdező (ma 18:10), ne kapd fel a vizet, igaza van..jó kissé keményen fogalmazott. Ajánlanám, hogy higgadt fejjel is olvasd át.
2010. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
Mellesleg ilyen viselkedés és modor mellett mégjobban értehő, miért nem volt senkid.
2010. okt. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:

18:10


Írj privit és lerendezzük. Bár én nem szoktam verekedni, de most felkeltetted az érdeklődésemet...

2010. okt. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
MOst őszintén. Egy rossz kedvű, depressziós férfi, aki a boldog nőre vágyik. Akkor a boldog nőnek miért kéne a depisre buknia...? És neked miért nem jó egy szintén szeretet éhes nő..?
2010. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:
Nekem már teljesen mindegy, hogy szeretet éhes e.
2010. okt. 23. 18:37
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!