Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti miért nem buktok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért nem buktok boldogtalan, depressziós férfiakra, akik arra várnak, hogy megszeressék őket? Nektek miért csak az ilyen boldog, állandóan jókedvű férfi kell?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 15:30
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 A kérdező kommentje:
Többször voltam egy kicsit boldog, de aztán még nagyobb boldogtalanság lett vége, és nem tudok már bízni senkiben sem, ezért kell nekem egy megértő lány, de senki sem az.
2010. okt. 23. 15:47
 12/62 A kérdező kommentje:
Bevallom 20 éves vagyok és még senkim sem volt, és nagyon rossz dolgok értek a szüleimet is elvesztettem. Nem tud senki se szeretni.
2010. okt. 23. 15:49
 13/62 anonim ***** válasza:
66%
Először saját magadat kell rendbe tenni, hogy elfogadd magad, mert akin látszik, hogy boldog vagy legalább viszonylag boldog ember, annak pozitív kisugárzása van. Na most, az ilyenekhez meg vonzódik a többi ember. Tehát az ok az hogy boldogtalan vagy az okozat az, hogy nincs bnőd. Te meg így gondolod: ok: nincs bnőm, okozat: boldogtalan vagyok. Pedig pont fordítva van. Gondolom sok barátod sincs, ugye? Na, először próbálj meg nyitottabb lenni, hidd el, mindenkinek vannak rosszabb napjai, csalódások is érik az embert, de ezeket nem kell halálosan komolyan venni. Ha magadtól nem tudsz helyre jönni, akkor pedig irány a pszichológus.
2010. okt. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
0%

"A kérdező kommentje:

Nem tudok már semmiért sem boldog lenni, de ha lenne 1 lány aki szeretne, akkor biztos nem lennék ilyen többre nem vágyom."


Elég szomorú. Tanulj, dolgozz, sportolj, műveld magadat, ismerkedj emberekkel. Találj elfoglaltságot, amiben örömöd lelel. Ennyi.

2010. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted öreg :/, én pont ilyen vagyok mint te és ugyanerre várok. "A lány aki miatt érdemes megváltozni". De rájöttem hogy ez sosem fog megtörténni, és sose fogok megváltozni, mindig egy boldogtalan célok nélküli ember leszek... Nem tudom hogy te hogy vagy ezzel, de pl én azt érzem hogy nem is tudnék ilyen nagyon magabiztos lányt szeretni, aki miatt egészen megváltoznék, hanem csak olyat, aki megsajnál és odajön beszélni velem, és elfogadna
2010. okt. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
... Elfogadna ahogy vagyok 17/f a vége lemaradt :)
2010. okt. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:

Ehhh... Bocsi nekem kevéske az önbizalmam, ha sajnálni kell magam, abban jó vagyok, néha közel vagyok a depresszióhoz, de ezt másoknak nem hagyom látni. Hiszen akkor bánthatnak. Mások előtt mindig próbálom a legjobbat kihozni magamból.

Soha nem járnék olyan emberrel, aki sajnáltatja magát, és elvárja, hogy sajnálatból vele maradjak. Azt a kapcsolatot megette a fene. Senki sem lehet boldog állandóan, ahogy boldogtalan sem. Nem mástól kell várni a megváltást. Magunkon kell változtatni. "Segíts magadon és Isten is megsegít."

Tudom ezt te nem fogod felfogni, már beszélgettem nem egy hozzád hasonló gondolkodású sráccal. Nekik is próbáltam elmagyarázni. Semmi sikerrel. Ez a kérdés értelmetlen, hisz úgy sem fogsz hinni nekünk, úgy is csak a magad igazát viszed.

Neked kell változtatnod. Nem mást arra kényszeríteni, hogy szeressen, mert te szánalmas vagy.

2010. okt. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
psychologúúús. olyan vagyok mint te, csak lány. és közlöm, hogy senkid nem lesz, mig igy állsz hozzá. :)
2010. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:

Ennek evolúciós okai vannak. Nem akarnak maguk mellé egy gyenge férfit, mert nem tudná eltartani a családot. És pont azért, mert soha semmi nem jön össze neki.

Örök szabály, hogy a lányok nem fekszenek le olyannal, akit sajnálnak... :D

(Ki lehet jönni ebből az állapotból, de segítség nélkül nem sokaknak megy. Nekem ment.)

2010. okt. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 A kérdező kommentje:
Én jártam már pszichológus többször, de semmi eredményét nem látom. Aki azt írja, hogy szánalmas vagyok az elmehet a f....ba tehetek arról, hogy ilyen sz@rul történt sok minden ők meg élik a boldog életüket. Egy jó pár férfit én úgy megölnék komolyan mondom aki boldog és emellé nagyképű.
2010. okt. 23. 16:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!