Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti miért nem buktok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért nem buktok boldogtalan, depressziós férfiakra, akik arra várnak, hogy megszeressék őket? Nektek miért csak az ilyen boldog, állandóan jókedvű férfi kell?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 15:30
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 A kérdező kommentje:

Azon leszek:)

Puszi:)

2010. nov. 3. 19:51
 62/62 anonim ***** válasza:

Én is boldogtalan meg néha depressziós vagyok. Nagyon zárkozott vagyok és pesszimista. Nekem se volt még egyetlen egy barátnőm se de még egy olyan lány haver se aki legalább átölelt volna vagy valami hasonló, pedig kedves jószivű ember vagyok mindenkivel, nem vagyok haragtartó sem meg semmi. N is jártam mindenféle pszichológushoz, és nem segitett. Szerintem tudod mi lenne jó megoldás? El kéne menni egy hipnózis terápiára mert az segít igazán, feloldja a problémákat, mert lehet hogy azért vagyunk ilyenek mert kiskorban vagy valamikor ért egy trauma. vagy valami hasonló. Egyébként én se járok bulikba szórakozóhelyekre koncertkre pedig néha egyedül szoktam elmenni:s

18/f

2010. nov. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!