Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti miért nem buktok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért nem buktok boldogtalan, depressziós férfiakra, akik arra várnak, hogy megszeressék őket? Nektek miért csak az ilyen boldog, állandóan jókedvű férfi kell?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 15:30
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:
Én már csak azt szeretném, hogy valaki szeressen.
2010. okt. 23. 18:56
 42/62 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már boldogtalan pasival. Az volt a baj, hogy nem engedte, hogy kirángassam a "depressziójából". És rám is átragadt a nemtörődömsége, a lustasága. A vidám pasik általában nyitottak a világ dolgaira. A depressziós pasik kevésbé. Nem tudnak igazán szórakozni, nem tudják jól érezni magukat. És ez kicsit olyan érzés a lánynak, mintha kevés lenne. Nem vagyok elég ahhoz, hogy boldoggá tegyem a társamat. Fel tudod fogni, hogy ez mekkora kudarc? És azt fel tudod fogni, hogy mekkora felelősség "őrangyalnak" lenni? Fárasztó. Rengeteg energiát kivesz az emberből. Ráadásul feleslegesen, mert (tisztelet a kivételnek) az ilyen "depis" pasik nem is hajlandóak változtatni a körülményeiken. Mintha élveznék, hogy szenvednek. A nő meg azon agyal, hogy mi nem stimmel vele. Kezdődik az agyalás, hogy "talán nem szeret, kevés vagyok neki, talán megcsal, nem velem akar lenni" stb. Féltékenységi jelenetek, és társaik. Köszönöm szépen, ebből inkább nem kérek. A mostani párom sem mindig vidám. Neki is vannak rossz periódusai. De őt ki lehet rángatni ebből az állapotból. És elég vagyok ahhoz, hogy felvidítsam. Remélem megértettél.
2010. okt. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 A kérdező kommentje:
Megértettelek, de nem vagyok állandó jelleggel depis, de sajnos nagyon sokszor rám jön és nagyon nem élvezem. Próbálok ezen változtatni, de jó lenne,ha lenne valami valaki aki miatt nagyon élvezném az életet.
2010. okt. 24. 07:48
 44/62 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőhöz hasonló primitív, önhibájukból magányos, agresszív emberek azok, akik egyszercsak elkezdenek lövöldözni a tömegre. Csak úgy, mert mások boldogok, szerelmesek, szépek, ápoltak, jó munkájuk van, sokat keresnek, műveltek, jártasak valamilyen sportban, jól táncolnak, érdekes témákról beszélgetnek... Persze egyszerűbb otthon ülni és vergődni, mint felemelni a segged és tenni valamit, megdolgozni nem akarsz a sikerért, de mások boldogsága nagyon zavar, mert azt hiszed a dolgok csak úgy az ember ölébe hullanak. Hát nem, a siker mögött kemény munka áll, legyen szó a helyesírásról, vagy az izmos testről, nyelvvizsgáról, sőt lelki egyensúlyról. Azt képzelted, hogy a pszichológus majd meggyógyít? Tévedsz, neked kell megoldani a problémáidat, a pszichológus dolga mindössze annyi, hogy megfelelő kérdésekkel rávezessen arra, hogy belásd, mit tettél idáig rosszul, min kellene változtatnod, de sem gondolkodni, sem cselekedni nem tud helyetted.

Másik téma: gondold már végig, hogy mit nyújthatnál te egy nőnek? Agresszív vagy, talán depressziós, szókincsed alapján nem sok könyvet olvastál, nincs hobbid, nem érdeklődsz semmi iránt, egyszóval üres vagy! Szerinted kinek kell ez? El szoktál járni szabadidődben valahová, vagy csak otthon keseregsz, hogy NEKED milyen nehéz az élet? Képzeld, a legtöbb embernek van valami igazán súlyos problémája, de veled ellentétben nem másoktól várják a megoldást. Fetrenghetsz még a padlón, miközben másokra irigykedsz, de akkor nem változtathatsz semmin, magányos és boldogtalan maradsz, de bármikor dönthetsz úgy, hogy panaszkodás helyett tenni fogsz valamit a céljaidért.

2010. okt. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 A kérdező kommentje:
9:32 De b@zdmeg honnan veszed, hogy szeretek otthon ülni egész nap? Csakhogy tud utálok otthon ülni, és egyszerűen nincs nekem egy normális társaságom, mert velük elmennék én mindenhova. És járok egy normális képzésre mellé sokat tanulok, hogy legyen egy szakmám. Mennék én mindenfele, de sajnos nem olyan ismeröseim vannak.
2010. okt. 24. 11:02
 46/62 anonim ***** válasza:
A második olyan szépen válaszolt. Ehhez tartsd magad.
2010. okt. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:

Látod, pont erről beszélek "nincs olyan társaságom"

azt hiszed másokhoz bekopogtatott bárki, hogy barátkozzanak vele? A haveri kör sem csak úgy "lesz", ezért is meg kell dolgozni! Amikor munkáról és tanulásról írtam, akkor ilyesmikre gondoltam, mindenért tenni kell valamit, a barátság kialakulásáért is. Mindegy, te ezt úgysem fogod megérteni, olyan fejletlen az érzelmi intelligenciád. Akkor hát további kellemes panaszkodást, meg is értem, ha szenvedsz egyedül, hiszen ritka kellemetlen társaság vagy.

2010. okt. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
Tegnap 17:06 vagyok, bocsi, elírtam, hogyha a pszichológusnak nem látod értelmét, menj pszichiáterhez, aki ugye orvos. Az önsajnálat nem segít.
2010. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
Amíg magadat nem kaparod össze a padlóról, addig nem is fogsz senkinek se kelleni. Nekem se kellenél, sőt egy nőnek se kellenek az ilyen önsajnáló-önsajnáltató, akaratgyenge, cselekvésképtelen férfiak. Ne másokra irigykedj, hanem szedd össze magad!
2010. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 A kérdező kommentje:
Jó próbálom, de légyszi ne így válaszoljatok tényleg nagyon rossz dolgok történtek az utóbbi időben velem. Tudok én boldog lenni. Csak mostanában vagyok ilyen.
2010. okt. 25. 08:09
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!