Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy múlhat el a szikra ennyire durván, ilyen hamar, és vissza lehet hozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, előre is köszi, ha valaki tud tanácsot adni...

Összejöttem egy sráccal néhány hete. Azt hittem, életem szerelme lesz, mert egyszerűen hibátlanul passzol papíron minden. A humorérzéke, a kedvessége, hűséges, megbízható, tisztelettel van felém. De két dolog miatt is gyökeresen kipusztult az egész: eszelősen sokat kell nyálaskodni, romantikázni, folyamatosan éjjel-nappal csókolózni kell, és minden (minden!) egymásnak küldött üzenet végén szeretlekezni. Nekem ez sok, és fojtogat. El is mondtam neki, és visszább is vett, de mégsem lett jobb, mert a másik probléma, hogy a szex botrányosan rossz. Gyorstüzelő, egy percig sem bírja, ha több menet is van egy nap, egyik sem él túl néhány "lökést". Közben is mondogatja, hogy szeret, aztán elsül én meg ottmaradok idegbetegen, kielégületlenül, mert ő mellettem sóhajtozik, hogy hát ez milyen kva jó volt... nem tudom, érdemes lenne-e elmondani neki ezt, most ott tartok, hogy képtelen vagyok akár csak megcsókolni is. Minden elkezdett idegesíteni benne. Nem akarok találkozni együttaludni, hát még szexelni... és közben iszonyú bűntudatom van, mert a világ legrendesebb embere, és lehet nem kellene elszalasztani. Szerintetek vissza lehet ezt még fordítani, vagy kuka?

27L


jan. 23. 22:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "passzol papíron minden" túlzás, mivel a szexualitás terén, meg a beszédben érzelem kifejezés terén eltértek nagyon. Ennyi erővel ti tök jó barátok is lehetnétek, ahol nincs szex, meg beszédben egyéb nyálas kifejezés.

Több komolyabb beszélgetés kéne, ahol jelzel neki hogy mit szeretnél, de úgy jön le a sztoridból, hogy így is úgy is sok idő lenne neki változtatni ,vagy nem is változtatna.


Amúgy minél korábban szól a nő, annál könnyebb bármit is változtatni (pl a legelsőnél már szólni kellett volna). Ha már a sokadik alkalom után is még szívod a fogad szótlanul, hogy ez nem jó, ő neki meg nem jelzel, akkor nem is tudja, hogy mit kéne változtatni, te meg szép lassan kiábrándulsz és már el is döntötted magadban, hogy ez így vége, csak még visszajelzést akarsz.

jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
81%
Nekem egyből kuka akivel nem megy a szex.
jan. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy neked is adjon a jóból, most csere van, te fogsz először sóhajtozni a boldogságtól.
jan. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te vagy kuka.
jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
29%
A szex tanulható,de ehhez nyilván nem tiniagyú kukázók kellenek.
jan. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
79%
Lépj tovább, ezzel az emberrel már nem fog menni.
jan. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
52%
Passzol minden ez viccnek is rossz semmi sem passzol egy nulla önző ember akinek fogalma sincs hogy mitől jó egy kapcsolat, azonnal kuka az ilyen lúzer.... szànalmas...
jan. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%
Látod,kérdező,már jönnek is az önigazoló válaszok(lúzer,kuka stb.).
jan. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%

Ha idegesít és ezen morfondírozol, akkor hogy jönne már össze újra az eredeti érzés?

Lehet, hogy te vagy az elwő neki, és nem tudja, hogyan kell viselkedni egy kapcsolatban.


De mindez nem számít. Ha már nem érzed azt, amit az elején, sőt rossz érzéseid vannak, akkor nem kell erőltetni.

Én speciel elmondanám neki, hogy miért szakítok, hogy tanulhasson belőle, de ha félsz a túlzorr drámától, akkor kihagyhatod.


Szerintem az nem gond, ha picit más a hozzáállásunk, vagy nen töketes a szex az elején. Te viszont a szar jelzőt használod, ami már nem elfogadható.


Nem illetek össze, vagy túl korán találkoztatok. Ne agyalj ezen, és ne legyen lelkiismeret dursaláaos. Egy életünk van.

jan. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Első kapcsolatotok?
jan. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!