Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy múlhat el a szikra ennyire durván, ilyen hamar, és vissza lehet hozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, előre is köszi, ha valaki tud tanácsot adni...

Összejöttem egy sráccal néhány hete. Azt hittem, életem szerelme lesz, mert egyszerűen hibátlanul passzol papíron minden. A humorérzéke, a kedvessége, hűséges, megbízható, tisztelettel van felém. De két dolog miatt is gyökeresen kipusztult az egész: eszelősen sokat kell nyálaskodni, romantikázni, folyamatosan éjjel-nappal csókolózni kell, és minden (minden!) egymásnak küldött üzenet végén szeretlekezni. Nekem ez sok, és fojtogat. El is mondtam neki, és visszább is vett, de mégsem lett jobb, mert a másik probléma, hogy a szex botrányosan rossz. Gyorstüzelő, egy percig sem bírja, ha több menet is van egy nap, egyik sem él túl néhány "lökést". Közben is mondogatja, hogy szeret, aztán elsül én meg ottmaradok idegbetegen, kielégületlenül, mert ő mellettem sóhajtozik, hogy hát ez milyen kva jó volt... nem tudom, érdemes lenne-e elmondani neki ezt, most ott tartok, hogy képtelen vagyok akár csak megcsókolni is. Minden elkezdett idegesíteni benne. Nem akarok találkozni együttaludni, hát még szexelni... és közben iszonyú bűntudatom van, mert a világ legrendesebb embere, és lehet nem kellene elszalasztani. Szerintetek vissza lehet ezt még fordítani, vagy kuka?

27L


jan. 23. 22:33
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
88%

Azért múlt el a szikra, mert nem illetek össze. Ez csak egy fellángolás volt, de nem mélyült el. Kiábrándultál, elmúlt, és nem fog visszajönni. Ebből következik, hogy ennek már annyi, kuka.

Az meg nagyon-nagyon gáz, ha egy felnőtt férfinak külön el kell magyarázni, hogy legalább néha elégítse ki a nőt is, ne hagyja ott két lökés után. Egyszerűen csak önző, és ezen semmilyen tanítgatás nem segít.

jan. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
92%

Ajjaj, kár volt itt leirnod a szex problémát.

Én anno kértem itt segítséget emiatt mert az én párom is ezzel küzd. Nem dobni akartam csak tanácsokat.

Erre kaptam annyi mocskolodo választ hogy az én hibám és szegyeljem magam stb.

A felnőtt párkapcsolatok kategóriában 90 százalékban ilyen olyan okból frusztrált férfiak nezelodnek szóval sok jóra ne számíts..

jan. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

12# bocs, de te félreérted a dolgot.


A kérdezőnek nem az a baja, hogy rossz a szex, hanem hogy elmúlt a fellángolás, amit többek között a rossz szex okozott. Nem egy több éves kapcsolatban, hanem egy éppen bimbózóban.


Nem az a lényeg, hogy akarja-e tanítgatni a felnőtt férfit a testi szerelmre, hanem hogy már nem érez iránta vonzalmat, kiábrándult. És szerintem ez így is marad.


Azzal egyetértek veled, hogy sok a frusztrált hozzászóló, de mindkét nem részéről jelen vannak.

jan. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Uhh bocsi de ez egy nyomi egymillió forintot teszek rá hogy nem volt még előtted nője. 16 éves korig normális kb hogy mindig csókolózni kell ez a program és a szeretleket 10 másodpercenként kell kimondani. Egy felnőtt kapcsolat nem ilyen. Az meg hogy egyből elélvez, hát az egy dolog, talán bírja később tovább is de ha nem az gáz. Az viszont megbocsáthatatlan, hogy ő nem fejezi be neked és ezt jónak érzi. Majd lesz más akivel minden klappol de ezt dobd ki a fa.szba :D
jan. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
8%
Igen,igen,kuka,itt a gyk-n mindenki minimum 1,5 óráig bírja full mereven,ez a gyerek egy lúzer,válogass kedvedre itt a gyk-n,az előttem írók mind vinnének már.
jan. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
77%
15#-nél nagyon betalált a sztori....
jan. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
16,be,az agyad.
jan. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
#13 nem, értem én mi a problémája. Csak arra akartam ravilagitani hogy itt nem fog értelmes választ kapni.
jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem kaphat. Az a kérdés, hogy visszajöhet-e a kezdeti tűz, mert hogy papíron álmai pasasa, gyakorlatban meg undorodik tőle.


A válasz az, hogy nem. Ez egy értelmes és reális válasz. Szóval kaphat, nagyon is. Én csak sajnálom, hogy nem hallgat a saját ösztönére, és nem engedi el.

jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
78%
19,már rég elengedte,csak jött önigazolást keresni.Ennyi.
jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!