Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy múlhat el a szikra ennyire durván, ilyen hamar, és vissza lehet hozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, előre is köszi, ha valaki tud tanácsot adni...

Összejöttem egy sráccal néhány hete. Azt hittem, életem szerelme lesz, mert egyszerűen hibátlanul passzol papíron minden. A humorérzéke, a kedvessége, hűséges, megbízható, tisztelettel van felém. De két dolog miatt is gyökeresen kipusztult az egész: eszelősen sokat kell nyálaskodni, romantikázni, folyamatosan éjjel-nappal csókolózni kell, és minden (minden!) egymásnak küldött üzenet végén szeretlekezni. Nekem ez sok, és fojtogat. El is mondtam neki, és visszább is vett, de mégsem lett jobb, mert a másik probléma, hogy a szex botrányosan rossz. Gyorstüzelő, egy percig sem bírja, ha több menet is van egy nap, egyik sem él túl néhány "lökést". Közben is mondogatja, hogy szeret, aztán elsül én meg ottmaradok idegbetegen, kielégületlenül, mert ő mellettem sóhajtozik, hogy hát ez milyen kva jó volt... nem tudom, érdemes lenne-e elmondani neki ezt, most ott tartok, hogy képtelen vagyok akár csak megcsókolni is. Minden elkezdett idegesíteni benne. Nem akarok találkozni együttaludni, hát még szexelni... és közben iszonyú bűntudatom van, mert a világ legrendesebb embere, és lehet nem kellene elszalasztani. Szerintetek vissza lehet ezt még fordítani, vagy kuka?

27L


jan. 23. 22:33
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Én egy pár esélyt adnék a pasinak, az én barátom egy pár alkalom után megtanulta, hogy ne tüzeljen el hamar.
jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Meg azt is megmondanám neki, hogy először velem kezdjen, majd utána következik ő a pettingnél.
jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Megértem, aki írja, hogy csak önigazolást keresek a szakításhoz, mert sajnos ez részben igaz is. De azért az is ott van bennem, hogy hátha menthető. Viszont hogy lehet valakit finoman rávezetni, hogy a gyorstüzelése nem épp kedvező? 😅 nagyon érzékeny téma, szal ebben jól jönne egy kis help:)
jan. 25. 13:23
 24/30 anonim ***** válasza:
65%
23,pl. így: Beszélni szeretnék veled!Nekem problémát okoz,hogy a szexben kielégítetlen maradok,túl gyors az orgazmusod,min kellene változtatnunk,hogy ez ne maradjon így?
jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Amúgy azt is elmagyarázhatod,jelezheted,hogy neked mi jó,izgató az orgazmus gyors eléréséhez.Szerintem nincs két egyforma nő.
jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
90%
De ha a férfi nem is gondol arra, hogy jó legyen a nőnek??
jan. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
26,honnan veszed ezt?
jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
26 vagyok - a nő írta, hogy neki nem jó. Igazad van, valóban nem tudhatom, hogy a férfi mit gondol, és egyáltalán törődik-e a nővel, vagy azt is gondolhatja, hogy ő most boldoggá tette a nőjét.
jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Teljesen meg van róla győződve, hogy ez nekem is csodálatos. Az egyik nap 4x csináltuk. Azóta is emlegeti, hogy kb mekkora bika, hogy egy nap alatt 4. Az nem zavarja, hogy 4ből egyik se tartott tovább 1 percnél.. de olyan frusztralt es dühös voltam, hogy nem mondtam semmit, mert nem tudtam volna szépen. De mostmár muszáj :S nem fenntartható, hogy

mindig "fáj a fejem..."

jan. 26. 20:42
 30/30 anonim ***** válasza:
29,már bocs,kérdező,de ebben te is hibás vagy.Meg te ismered a saját tested.Nulla kommunikációval semmire sem fogtok jutni.Mondjuk ez az 1 perces dolog tényleg siralmas.Nem volt eddig nője?
jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!