Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg romlott a házasságunk de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg romlott a házasságunk de a gyerek miatt nemtudom elhagyni? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A férjem sokat iszik, többször részeg.

Olyankor agresszív, többször megütött már.

De mikor nem iszik, szépen eljatszik a gyerekkel (3 éves)

És annyira szeretik egymást.

Emiatt nincs szívem elhagyni.

Egy héten kB 4-5 nap iszik...

Sokat veszekszünk.

Szeptemberben kezdi kisfiam az ovit, félek hogyha addig külön megyünk, nagyon megfogja viselni, és nehezebb lesz az ovi kezdés is

Nyilván ez sem jó a gyereknek hogy ezt látja, ebbe nő fel...

De nemtudom hogy tudná elfogadni hogy szét mentünk.

Segítsetek légyszi, aki volt hasonló helyzetben.

Köszönöm



febr. 17. 09:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ugy nőttem fel hogy apám alkoholista volt.folyton veszekedtek anyuval.próbálták nem rlöttem.de tudtam hogy valami nem oké.az a gyerek is érti hogy valami nem oké.ez azóta is bennem van.depresszíos lettem 13 éve koromra.mert trauma ként éltem meg az othoni környezetet

nagyon nehezen kigyógyultam belőle.most már itt vagyok 18 éves.anyukám egy idegroncs lett.apukám meg továbbra is alkoholista.én a te érdekedbe is meg a gyerek érdekébe is azt tanácsolom.hagyd el azt az embert.a gyerek is megsínyli.

febr. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a gyerek csak egy ürügy. Valójában te vagy gyáva felállni és elölről kezdeni.
febr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!