Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felpofozott a barátnőm, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felpofozott a barátnőm, de bocsánatot kért. Hogyan tovább? Miért borult ki ennyire?

Figyelt kérdés

Este kicsit romantikusabb otthonülős programunk volt. Mostanában elég fáradt, szóval semmi extra nem volt tervben. Néztünk filmet, ült az ölembe, kicsit ölelgettem, kicsit simogattam, stb. Olyan felső volt rajta, amibe be lehetett látni, nem volt alatta semmi. Ami azt illeti kicsit elbambultam és feltűnt neki, hogy a cicijét stírölöm. Erre felpofozott,meg veszekedni kezdett, hogy nem hiszi el, hogy ilyenkor is ez jár a fejemben, ő most fáradt, gondolni se akart a szexre.

Nem ütött nagyot, de elég megalázó volt, meg teljesen meglepődtem. Nem szokott hisztizni, se veszekedni, egyáltalán nem vall rá ez a viselkedés. Én meg hát reflexből lelöktem az ölemből az ágyra(nem ütötte meg magát), meg megkérdeztem, hogy ez meg mégis mi volt. Teljesen megszeppent, bocsánatot kért, bújt volna hozzám. Én nem igazán értettem, hogy miért történt ez az egész, meg aztán nem öleltem meg a pofon után. Aztán alvás előtt még többször elnézést kért, azt mondta, hogy túlreagálta, nem csináltam semmi rosszat, de olyan fura ez az egész.

Haragudni nem tudom, hogy haragszom-e, leginkább nem tudom hová tenni azt, amit csinált, mert nem jellemző rá ez az egész viselkedés.

Ezzel a helyzettel mit kéne kezdenem? Bocsánatot kért és ennyi? Egyáltalán tényleg az volt a baja, hogy jobban megnéztem, vagy mi?


márc. 26. 00:16
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
26%
nagyon mashol jart az agya.. egy masik csavon.
márc. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ez nem férne bele. Semmilyen pofozkodás, soha.
márc. 26. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
47%
Na majd ha gyereke lenne. Újabb gyerekverő nő.
márc. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
80%
Jézus, kattant egy nőd van.. en minimum terapiara kuldenem, csak igy lennek benne a folytatasban.
márc. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
75%
Lapát. Az a minimum, hogy nem emelünk kezet egymásra.
márc. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
29%
Lol, úgy látom, két ember nem ért egyet azzal, hogy nem verekedünk. :DDD
márc. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
De ezért rögtön szakítani...? Nekem ez elég erős túlzásnak tűnik, lévén, hogy eddig soha semmi ilyesmit nem csinált, meg végülis rögtön bocsánatot kért.
márc. 26. 07:39
 8/37 anonim ***** válasza:
89%

Egyrészt:

https://www.youtube.com/watch?v=DHzjgNoRmjg

Másrészről meg kell jegyeznem, hogy elég gyengeelméjű lehet a barátnőd, ha egy ilyen piszlicsáré nemtetszés miatt szavak helyett fizikai bántalmazással fejezi ki magát. Mondjuk azt már nem tudom, hogy mennyire „kemény csaj”, ellenkező esetben mit reagálna. Talán meg kéne tőle kérdezned… 🤔

márc. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
80%
A barátja vagy miért ne nézheznéd meg amikor csak akarod? Még ha idegen lennél. A barátnőd elég gyerekesen viselkedik. Érthető ha ezek után távoldágtartó lettél. Lehet hogy most nem akarsz vele emiatt szakítani de ez is egy tüske lesz már benned.
márc. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
76%

Az a viselkedésének a forrása én szerintem, hogy baromira fáradt lelkileg és fizikailag is és lehet nem érzi valamilyen szinten, hogy te szereted őt, hogy támaszt nyújtasz számára csak azt, hogy szexre tartod azt jól van. Persze a pofon csúnya dolog, valószínű hogyha felidegesíted újra valamikor megint kapsz egyet mert egyszer már sor került rá és elnézted neki. Nagyon vigyázz, mert női bántalmazók is léteznek és mindig az első pofon után következik a többi.

Őszintén szólva elzavarnám a jó édes anyukájába mert ha engem nem pofozott fel soha senki még anyukám se akkor neki triplán nincs hozzá joga még akkor se ha kimerült, vagy úgy érzi, hogy magasról tojsz rá.

Szakemberhez kéne mennie, beszélgetnie kéne veled, vagy elhagynia hogyha egyszer nem bírja a strapát, nem bízik benned (mindegy, hogy jogosan, vagy nem) és nem pofont osztogatnia.

márc. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!