Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felpofozott a barátnőm, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felpofozott a barátnőm, de bocsánatot kért. Hogyan tovább? Miért borult ki ennyire?

Figyelt kérdés

Este kicsit romantikusabb otthonülős programunk volt. Mostanában elég fáradt, szóval semmi extra nem volt tervben. Néztünk filmet, ült az ölembe, kicsit ölelgettem, kicsit simogattam, stb. Olyan felső volt rajta, amibe be lehetett látni, nem volt alatta semmi. Ami azt illeti kicsit elbambultam és feltűnt neki, hogy a cicijét stírölöm. Erre felpofozott,meg veszekedni kezdett, hogy nem hiszi el, hogy ilyenkor is ez jár a fejemben, ő most fáradt, gondolni se akart a szexre.

Nem ütött nagyot, de elég megalázó volt, meg teljesen meglepődtem. Nem szokott hisztizni, se veszekedni, egyáltalán nem vall rá ez a viselkedés. Én meg hát reflexből lelöktem az ölemből az ágyra(nem ütötte meg magát), meg megkérdeztem, hogy ez meg mégis mi volt. Teljesen megszeppent, bocsánatot kért, bújt volna hozzám. Én nem igazán értettem, hogy miért történt ez az egész, meg aztán nem öleltem meg a pofon után. Aztán alvás előtt még többször elnézést kért, azt mondta, hogy túlreagálta, nem csináltam semmi rosszat, de olyan fura ez az egész.

Haragudni nem tudom, hogy haragszom-e, leginkább nem tudom hová tenni azt, amit csinált, mert nem jellemző rá ez az egész viselkedés.

Ezzel a helyzettel mit kéne kezdenem? Bocsánatot kért és ennyi? Egyáltalán tényleg az volt a baja, hogy jobban megnéztem, vagy mi?


márc. 26. 00:16
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
29%
Ismerkedes alatt felpofoz? Hat nekem nem kene
márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
#21 Nem ismerkedés, több, mint kettő éve vagyunk együtt.
márc. 26. 15:34
 23/37 anonim ***** válasza:
62%

Én szerintem ő úgy érzi, hogy qrvára b@szol rá, hogy ő vele mi van, hogyan érzi magát. Hogy nem tudsz egy sorozatot végignézni úgy, hogy el ne bambulj (mert nem érdekel), vagy őt ne bámuld mert azt hiszi megint szexelni akarsz, megint neked kell, hogy eleget tegyen. Fele/negyed alkalmanként a szex az ő részéről azért történik, hogy el ne hagyd, meg ne csald.

Most vagy kiszeret belőled, vagy azt hiszi, hogy te csak szexre tartod.

Azért kaptál pofont mert már régóta benne buzgott és mint a fazékból a bableves kiömlött az elfojtott feszültség belőle.

márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
70%

"Erre felpofozott,meg veszekedni kezdett, hogy nem hiszi el, hogy ilyenkor is ez jár a fejemben, ő most fáradt, gondolni se akart a szexre."


Ezek alapján gondolom azt amit írtam.


(#23)

márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
15%
23. amelyik no rendesen meg van rakva abban nincs feszultseg..
márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
29%

#25:


Dehogynem ha közben úgy érzi, hogy csak megrakva van.

márc. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
32%
Exemmel akkor jártam ugyanígy amikor mással dugott mellettem. Először én sem értettem, de nem sokkal utána le is bukott.
márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

#23 Talán pár másodpercre "bambultam" el. Konkrétan annyi volt, hogy megpuszilgattam a vállát, vagyok annyival magasabb, hogy abból a szögből belássak. Azt szereti, mikor filmezés közben szeretgetem így.

Azt nem hiszem, hogy épp kiszertne, szóval akkor marad az, hogy azt hiszi, hogy csak a szex miatt vagyok vele, vagy az, hogy feszült volt más okból és így jött ki. Nem tudom... Én eddig azt hittem, hogy figyelek rá nagyon.

márc. 26. 19:29
 29/37 anonim ***** válasza:
32%
28. megcsalt fogd fel ..
márc. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
83%

#28


És akarsz vele beszélgetni róla, ő egyáltalán vevő rá? Ha nem kommunikáltok akkor ez a kapcsolat zátonyra fog futni.

Kérdezd meg tőle, hogy mi a probléma és ha olyasmi mint amit írtam, hogy sok a feszkó, vagy úgy hiszi, hogy te nem szereted csak szexre tartod akkor bizonyíts neki, hogy nem úgy van. Persze csak akkor ha van hozzá türelmed és tényleg szereted. Ha nem segít semmi akkor meg forduljon pszichológushoz, vagy szakítsatok.

márc. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!