Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felpofozott a barátnőm, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felpofozott a barátnőm, de bocsánatot kért. Hogyan tovább? Miért borult ki ennyire?

Figyelt kérdés

Este kicsit romantikusabb otthonülős programunk volt. Mostanában elég fáradt, szóval semmi extra nem volt tervben. Néztünk filmet, ült az ölembe, kicsit ölelgettem, kicsit simogattam, stb. Olyan felső volt rajta, amibe be lehetett látni, nem volt alatta semmi. Ami azt illeti kicsit elbambultam és feltűnt neki, hogy a cicijét stírölöm. Erre felpofozott,meg veszekedni kezdett, hogy nem hiszi el, hogy ilyenkor is ez jár a fejemben, ő most fáradt, gondolni se akart a szexre.

Nem ütött nagyot, de elég megalázó volt, meg teljesen meglepődtem. Nem szokott hisztizni, se veszekedni, egyáltalán nem vall rá ez a viselkedés. Én meg hát reflexből lelöktem az ölemből az ágyra(nem ütötte meg magát), meg megkérdeztem, hogy ez meg mégis mi volt. Teljesen megszeppent, bocsánatot kért, bújt volna hozzám. Én nem igazán értettem, hogy miért történt ez az egész, meg aztán nem öleltem meg a pofon után. Aztán alvás előtt még többször elnézést kért, azt mondta, hogy túlreagálta, nem csináltam semmi rosszat, de olyan fura ez az egész.

Haragudni nem tudom, hogy haragszom-e, leginkább nem tudom hová tenni azt, amit csinált, mert nem jellemző rá ez az egész viselkedés.

Ezzel a helyzettel mit kéne kezdenem? Bocsánatot kért és ennyi? Egyáltalán tényleg az volt a baja, hogy jobban megnéztem, vagy mi?


márc. 26. 00:16
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
#30 Jó lenne átbeszélni, csak nem tudom hogyan, mert olyan "lezárt téma" érzésem van azzal, hogy akkor nem beszéltük meg, meg bocsánatot is kért. Akkor nem is fogtam fel rendesen, hogy mi van, csak eltoltam, ő meg ugye rögtön bocsánatot kért. Ma meg a szokásosnál jobban a kedvemben akart járni, ezek után meg nem tudom, hogy mégis hogy kéne felhozni a témát.
márc. 26. 20:24
 32/37 anonim ***** válasza:
88%

Normálisan. Megkérdezed tőle, hogy fáradt-e még, hogyan érzi magát. És ha terel, nem ad okot, hogy miért kimerült, feszült az baj. De lehet azt is mondani kerek-perec mint pl.

"Bébi, nem haragszom rád a pofon miatt, megbocsájtottam, de nagyon érdekelne, hogy miért mondtad azt, hogy nem hiszed el, hogy megint szexelni akarok amikor csak csodáltam a tested? Úgy érzed, hogy nem szeretlek, adtam rá indokot?"

Én így tenném és ha sehogyse hajlandó beszélni róla még 2 nap után se akkor byebye!

Nem bizonyítgatnék szart se be még akkor se ha szeretném nagyon ha ő neki mindegy, hogy tönkre megy a kapcsolat.

Mondjuk ha vevő rá, de még egyszer kezet emel rád akkor zavard el a pitsába!

márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
51%
Na ez tuti mással is qr melletted, azért jár jobban a kedvedben☝️
márc. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
76%

Akkor ne szakíts vele.


Fordítsuk meg: te megütöd őt. Ugyanaz a kettő technikailag.

Fizikai bántalmazás.


Nekem nem férne bele, ha nő, ha férfi.

márc. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
21%
Megcsal
márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
#33 Vagy csak simán ki akar engesztelni? Nekem az logikusabbnak tűnik. Engedjük már el ezt az alaptalan megcsalós fantáziát.
márc. 29. 19:49
 37/37 anonim ***** válasza:
21%
Ameddig lócitrtom van addig veréb is.
márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!