Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felpofozott a barátnőm, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felpofozott a barátnőm, de bocsánatot kért. Hogyan tovább? Miért borult ki ennyire?

Figyelt kérdés

Este kicsit romantikusabb otthonülős programunk volt. Mostanában elég fáradt, szóval semmi extra nem volt tervben. Néztünk filmet, ült az ölembe, kicsit ölelgettem, kicsit simogattam, stb. Olyan felső volt rajta, amibe be lehetett látni, nem volt alatta semmi. Ami azt illeti kicsit elbambultam és feltűnt neki, hogy a cicijét stírölöm. Erre felpofozott,meg veszekedni kezdett, hogy nem hiszi el, hogy ilyenkor is ez jár a fejemben, ő most fáradt, gondolni se akart a szexre.

Nem ütött nagyot, de elég megalázó volt, meg teljesen meglepődtem. Nem szokott hisztizni, se veszekedni, egyáltalán nem vall rá ez a viselkedés. Én meg hát reflexből lelöktem az ölemből az ágyra(nem ütötte meg magát), meg megkérdeztem, hogy ez meg mégis mi volt. Teljesen megszeppent, bocsánatot kért, bújt volna hozzám. Én nem igazán értettem, hogy miért történt ez az egész, meg aztán nem öleltem meg a pofon után. Aztán alvás előtt még többször elnézést kért, azt mondta, hogy túlreagálta, nem csináltam semmi rosszat, de olyan fura ez az egész.

Haragudni nem tudom, hogy haragszom-e, leginkább nem tudom hová tenni azt, amit csinált, mert nem jellemző rá ez az egész viselkedés.

Ezzel a helyzettel mit kéne kezdenem? Bocsánatot kért és ennyi? Egyáltalán tényleg az volt a baja, hogy jobban megnéztem, vagy mi?


márc. 26. 00:16
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
66%
Nem sok esély van arra, hogy együtt maradnék vele... Ha mégis, akkor meg nem néznék rá így többet. Kíváncsi vagyok, hogy vajon meddig bírná, hogy ha úgy lenne, ahogy akarja... se szex, se nézés, se tapi, se semmi...
márc. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Hát, igazából azért vagyok ilyen dilemmába, mert eddig még hangos szóváltásunk se volt a két év kapcsolat, illetve két és fél év együttélés alatt. (Nem, nem írtam el, úgy ismertem meg, hogy lakótársak lettünk, és már fél éve együtt laktunk, mire összejöttünk.)

Nekem nagyon nem fér bele ez a pofozkodás semelyik oldalról, még így sem, hogy tényleg nem ütött nagyot, meg fizikailag nem fájt. Egyszerűen ez megalázó. Ott ölelgetem, puszilgatom a vállát, erre csatt, mert elbambultam és pont a cicijét néztem...

Csak eddig olyan kis csendes, aranyos, gondoskodó, bújós lány volt, el se tudtam volna róla ezt képzelni. Mégis tök nonszensznek érzem, hogy az első vitára szakítsak rögtön.

márc. 26. 11:51
 13/37 anonim ***** válasza:
88%

Te dolgod, ha szerinted nonszensz szakítani egy idegbeteg mellől akkor maradj vele. Ne félj fogsz még kapni pofonokat csak hogy érezd a "törődést".

Ha most nő lennél minden normális ember kivétel nélkül azt írná, hogy hagyd el.

Bár írták neked és én is azt javaslom.

A pofon egyedül olyan esetben elfogadható, hogy az életed mented.

Semmilyen más esetben nem enyhítő körülmény.

Na de ha neked kell újabb pofon ahhoz, hogy felébredj, vagy az, hogy jól elhordjon téged mindenféle ösztönlénynek akkor maradj vele. Te bajod.

márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
85%

Jesszus! Nőként mondom, hogy jesszus!!! Nem hogy nem ütném meg soha a Kedvesemet, de hogy ráadásul azért, mert megnézte a mellem??

Ó, jaj!

márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
86%
Dobd ki!
márc. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell szakítani ha nem akarsz de mint írtam ez már egy tüske marad benned. A legközelebbi esetleges vita során nehogy szóba kerüljön....
márc. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
26%
Más dugja, azért fakadt ki így
márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

#13 Az idegbeteg jelző elég erős túlzás szerintem, lévén, hogy eddig hangos szóváltások se voltak. Ez volt az első ilyen eset.


#17 Ne vizionáljunk már megcsalást mindenhová. Biztos vagyok benne, hogy nem lépett és nem is lépne félre. Mégis mi utalna itt arra?

márc. 26. 13:25
 19/37 anonim ***** válasza:
43%
masik csavora gonndolt és megzavartad.. hirtelen iegennek erzett teged es osztonosen eltaszitott magatol..
márc. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
37%

"Olyan felső volt rajta, amibe be lehetett látni, nem volt alatta semmi."

Ő akarta azt viselni. Akkor miért zavarta, hogy nézed?

Valami komoly baj lehet köztetek, amiről nem beszéltek.

márc. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!