Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja elvenni az önbizalmam és miért nem hagy vezetni?

Figyelt kérdés

Egy hónapja lett meg a jogosítványom és nagyon szeretnék gyakorolni. A párom ígérgette, hogy amint meglesz akkor majd én vezetek mindenhová, még céltalanul kocsikázni is elmegyünk, csakhogy gyakorolhassak. Amióta viszont meglett, 2-3x mentünk el vezetni és végig csak bántott, párszor még ordibált és csapkodott is hogy mekkora mocskos pénzkidobás volt ez az egész. Igaz, hogy csináltam pár hülyeséget de nem hiszem, hogy teljesen kezdőként ő különb lett volna. ezért szeretnék gyakorolni. Azt állítja hogy közveszélyes vagyok, és teljesen másmilyennek hitt, és vannak emberek, akiknek nem való a vezetés, én pont ilyen vagyok, nincs hozzá érzékem. Minél jobban védem magam, annál jobban mondja. Azt mondja, hogy csőlátásom van, abnormálisan lassú vagyok, vak, 0 tecnikai érzékem, el kellene tiltani, és ha komolyan vennék az orvosi alkalmasságit, már onnan ki kellett volna penderíteni. Szerinte ha videóra venné és kirakná a netre amit csinálok, szétszednének ezren kommentekben és követelnék a jogsim elvételét. Sírtam miatta. Az üvöltözései miatt egyre rosszabbul vezettem, ezt mondtam is neki, és erre azt mondta, hogy nagyon rossz kifogás, vagy még egy ok amiért nem vezethetek, lelkileg gyenge vagyok, az utakon keményebb dolgok fognak érni és nem állhatok le pityeregni. Az oktatóm szerint kifejezetten jó érzékem van a vezetéshez, hamar tudtunk is menni vizsgázni, és anyukám is hagyott vezetni, és szerinte is ügyes vagyok. Ezt mondtam a páromnak, de szerinte az oktató csak meg akar dugni, anyám meg az anyám, buta vagyok, ha nekik hiszek, és inkább hálásnak kellene lennem neki, mert az őszinteségével az életem is megmentheti.

Miért bánik így velem? Ez nem az első eset, de ilyen durva még soha nem volt. Mostanában egyre kevésbé érzem, hogy szeretném, undort érzek ha arra gondolok mennyire alázott meg.



márc. 28. 14:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
És még vele vagy??
márc. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Inkább ja az a kérdés, hogy annak ellenére, hogy leépíti az egészséges önbizalmad te még vele vagy. Miért is? Kapcsolatfüggés áll a háttérben, bántalmazó kapcsolat? Hagyd el és szakemberhez fordulj!
márc. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Vezess mással vagy egyedül. Problem solved. Ő nem született egy tanárnak.
márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Szakíts vele, egyértelműen nem szeret. Ép elméjű ember még olyannal se viselkedik így akit utál.
márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
17%

Hát kéne látni hogyan vezetsz, kéne melltted ülni az autóban. Nem lehet kijelenteni, hogy nincs igaza legalább részben. Az nyilvánvaló, hogy nincs türelme. De nem tudjuk, hogy a kapcsolatban/életben mennyire vagy - bocsi a szó miatt - mulya, tehetetlen.

Lehet elege van abból, hogy helyetted kell megcsinálni dolgokat, vagy magyarázni kell őket és ahelyett hogy elhagyna téged inkább leordítja a fejed.

Az tényleg semmi, hogy anyukád és az oktató megdicsér, vagy átmentél a vizsgán.

Ez ugyanaz minthogy hiába a szakmád tanár ha nem vagy jó tanár, vagy orvos. Egyetlen hiba véget vehet a karriernek és ja egyetlen bukta az úton balesetet, halált okozhat és mindenféle maradandó sérülést.

Ebben bármennyire is kiabált rád vagy csapkodott 100%-ban igaza van.

Abban is lelkileg gyenge vagy hiszen mellette vagy még, hiszen annyira hatással bír rád, hogy még jobban nyomorultoskodsz.

Ha tudnád, biztos lennél benne, hogy nincs igaza nem hatna meg téged amit mondott emelt, nyugodt hangon.

Nem mindenkinek való az autóvezetés, ez is igaz.

márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%
Te teljesen hülye vagy... de hát te választottad, úgyis vele maradsz. Felesleges ide panaszáradatot írnod, mert változtatni neked kellene, de nem fogsz...
márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
11%

"Igaz, hogy csináltam pár hülyeséget de nem hiszem, hogy teljesen kezdőként ő különb lett volna."


Milyen hülyeséget? Írd le mit csináltál.


Nem jól parkoltál be, elnézted merre kéne menni, elsőbbséget nem adtál?


Nem mindegy.


Nem mindegyik kezdő követi el azokat a hibákat mint te!!!


Akinek van hozzá érzéke, rendesen megtanulta amit kellett, biztos abban, hogy jól vezet az nem követ el főleg súlyos hibákat.


Most végeztél az autósulival és már megtörténtek a bakik! Benned kellene lenni frissen mit hogyan!


Én egyetértek vele, nagyon jól tenné hogyha veled többet nem ülne autóba vagy bejelentést tenne, hogy közveszélyes vagy!

márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Nincs türelme. Gyerekhez se lenne. Nőhöz sincs.
márc. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
11%
Az önbizalom nem mástól függ. Ha tőled el lehet venni, akkor neked nincs, tehát szerezned kell.
márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
16%
Na mi van nem írod le milyen hibákat követtél el? Ha leírod lehet tanácsot adni, hogy igaza van, vagy se.
márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!