Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha amolyan jótanuló csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha amolyan jótanuló csendes rendes nő vagyok, miért csak a sok drogos, lopós bűnöző pasik kezdeményeznek csak?

Figyelt kérdés

Csillagokat hoznak le, szerelem, sok évek együtt, de nekem még soha nem volt olyan barátom, aki hozzám illene szerintem.

És közben már felnőttem. Tinin is ezek találtak be később is felnőve is(diplomával is) itthon is külföldön is bárhol is.

Nem értem hol megy félre az egész hogy csak sitteseknek drogosoknak kellek csak azok hajtanak hívnak találkoznam küzdenek hódítanak szerelmesek.


Ez az én sorsom keresztem es igy halok meg is?



#másik réteg
ápr. 12. 22:21
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet hogy a viselkedésed/kinézeted nem önazonos? Talán ez az oka amiért az ilyeneket vonzod be...
ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
55%

Megértem a szituációd, mert hasonlóképp vagyok én is, csak a másik oldalról...

Annyival könnyebb nekem, hogy férfiként nekem egyszerűbb kezdeményeznem.

ápr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Majdnem 30 év alatt csak változhattam, pl nem viselkedem már tiniként.

Így "idősödve" is ez megy. És visszatekintve az eddigi életemre, vagy egyedül voltam, vagy csak ilyenekkel. Ha ilyenekkel meg nem, akkor addig nem is lett senki másom.

Szóval a rendes pasik-lúzer pasik/szakmunkások/bűnözők- vagy egyedül verzióból, nekem mindig csak a 2 utóbbi jut. Miközben szerintem hozzájuk se illek egyébként.

ápr. 12. 22:39
 4/40 A kérdező kommentje:
Melyik másik oldal? Hogy érted? Nálam amugy nem kezdeményez senki vagy ha én kezdeményezek nem érdeklem, de a fenti réteg meg tapad.
ápr. 12. 22:41
 5/40 anonim ***** válasza:
30%
Úgy értem a másik oldalt, hogy ugyanezeket tapasztalom, csak férfiként.
ápr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
92%
5.Férfiként miket vonzol be? Sittes nőből kevesebb van jóval. Vagy lecsúszottakra gondolsz?
ápr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom elképzelni, hogy külsőre a fullos elérhetetlennek tűnő vagy akit a normálisabb szolid srácok inkább meg se próbálják.
ápr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
55%
6-os, olyanokra gondolok, akikről utólag kiderül, hogy drogoznak, akár lopnak is, stb
ápr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
29%
Képet!
ápr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
78%
Mert imádod a drámát, ők pedig ezt nyújtják.
ápr. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!