Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha amolyan jótanuló csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha amolyan jótanuló csendes rendes nő vagyok, miért csak a sok drogos, lopós bűnöző pasik kezdeményeznek csak?

Figyelt kérdés

Csillagokat hoznak le, szerelem, sok évek együtt, de nekem még soha nem volt olyan barátom, aki hozzám illene szerintem.

És közben már felnőttem. Tinin is ezek találtak be később is felnőve is(diplomával is) itthon is külföldön is bárhol is.

Nem értem hol megy félre az egész hogy csak sitteseknek drogosoknak kellek csak azok hajtanak hívnak találkoznam küzdenek hódítanak szerelmesek.


Ez az én sorsom keresztem es igy halok meg is?



#másik réteg
ápr. 12. 22:21
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
45%
Mások is kezdeményeznek, de te csak ezekkel állsz szóba, a rendes férfiakat levegőnek nézed.
ápr. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Szerintem a normális réteg engem nem is lát, vagy taszítom azt.

Pl 14 évesen 8.osztály. volt aki hazakísért, ezen kívül semmi(de tetszett a srác pedig), aztán aki nekem tetszett(másik) az engem le se ejtett. De barátnőkkel csavarogtunk szóba álltunk más sulisokkal is ill mellettünk volt egy intézet is. Na es az egyik intézetis srác (én 14, ő 16), elhívott randira, bemutatta a "lakhelyét", barátait, és örök szerelem volt köztünk évekig.

Aztán továbbtanulás. Suliból megint senki, de diszkóból lett másik barátom.

Aztán mamánál nyaralások alatt meg kb a Grease. Ott strandon lett barátom(megint random aki hozzám szólt, aki odajött akivel játszottunk aki udvarolt) annak a városnak a fő "bandavezére", az ottani csajok meg irigyeltek..,ő meg ma sitten van..

Aztán külföldön vendéglátóztam szórakozóhelyen, meg takarítás stb. főleg törökök oroszok fapadtak rám de már elsö naptól is ahogy odakerültem, teljesen random akiket előzör ismerek meg srácok haverok bandák körök, az egyik most szabadult, én meg akkor mentem ki, "sorstárs", mindent kezdünk a nulláról, vele jártam de mikor vége lett, egy orosz tapadt rám, akinek már előre szóltam hogy legyen óvatos mert kárkivel járok a sitten végzi.., nem érdekelte, aztán kb 2 év szerelem és elkapták. A nevem a karján van azóta is.

Hazajövök fősuli ahol engem senki persze észre sem vesz kikerülnek levegő vagyok a pasiknak, így random az életben megint egy bűnöző talált be szerelem romantika, na aztán megint a knaszt..

Lassan 30 év felé tendálva is, a mostanit kell írnom?

Tetovált seftelős "állat" ő is, de ölel imád, ragaszkodik kötődik.


Köztük meg a hatalmas semmi. Totális egyedüllét van csak.

ápr. 13. 08:54
 13/40 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyenek tetszenek neked, hozzájuk vonzódsz. Mások hiába kezdeményeznének, esélyt sem adsz nekik.
ápr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

Az orosz is ugy lett hogy stoppoltam és pont ők vettek fel. Tehát ilyen teljesen random ahogy az életembe kerülnek.


Tehát kb olyan érzés az egész hogy húzz egyet és én 100ra az egyetlen "töröttet" fogom kihúzni.

ápr. 13. 09:04
 15/40 A kérdező kommentje:

13 elobb irtam le pl osztálytársak általánosban vagy fősulin is, le se ejtenek!

A kiszemeltemnek szerelmes levelet is irtam pedig 14 évesen. Le se sz.rta!



Csak az intézetis hivott el randira is. Senki más nem.


Vagy aki mamánál strandon az egyetlen pasi aki megszolított se a legalitás bajnoka. Más nem szólított meg ott, senki.


Mintha senkinek nem kellenék csak ennek a rétegnek

ápr. 13. 09:06
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

Így jobban belegondolva annyira vagy tudatos mint ha kovászos uborkával ennéd a müzlit.

És csodálkozol mi a végeredmény, hogy csak így ész nélkül beleugrasz a szenvedély bugyrába. Jár a keksz!

Amúgy ha egy normális palinak ennek a felét elmondod megköszöni a figyelmet és keres egy jobb partyt.

ápr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

Mondom írtam szerelmes levelet is a kiszemeltemnek. Osztálytársamnak.

Akkor ne gyere már azzal hogy nem vagyok tudatos. Nem kellettem annak sem!

ápr. 13. 09:13
 18/40 anonim ***** válasza:
0%
Az osztálytársaid közül is kezdeményeztek nálad többen is, és mostanában is szólítanak meg, csak te tudomást sem vettél róluk soha, mert nem voltak eléggé rosszfiúk neked.
ápr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

A normális réteg valahogy az égadta világon nem lát bennem semmit. Fősulin szinte csak lányokkal tudtam beszélgetni is.annyira lesz.rt az összes pasi. De munkahelyeken is (diplomával)is észre se vesznek.

De a másik réteg meg még küzd is. Akiket offolnék lefelé. És megy a macska egér harc. Bizonyítanak kínlódnak féltékenyek szerelmesek.

A többinek meg levegő vagyok.

ápr. 13. 09:15
 20/40 A kérdező kommentje:

18 nem tudtok olvasni? Az egyik hazakisert és ennyi! A másik a szerelmes levelem le se sz.rta.

Viszont egy intézetis meg elhívott randira is, nagyon kedves volt vigyázott rám mint vmi hímestojásra. És nagyszerelem is volt az első.

ápr. 13. 09:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!