Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha amolyan jótanuló csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha amolyan jótanuló csendes rendes nő vagyok, miért csak a sok drogos, lopós bűnöző pasik kezdeményeznek csak?

Figyelt kérdés

Csillagokat hoznak le, szerelem, sok évek együtt, de nekem még soha nem volt olyan barátom, aki hozzám illene szerintem.

És közben már felnőttem. Tinin is ezek találtak be később is felnőve is(diplomával is) itthon is külföldön is bárhol is.

Nem értem hol megy félre az egész hogy csak sitteseknek drogosoknak kellek csak azok hajtanak hívnak találkoznam küzdenek hódítanak szerelmesek.


Ez az én sorsom keresztem es igy halok meg is?



#másik réteg
ápr. 12. 22:21
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
76%

Először is, kicsit is értelmes ember nem stoppol, mert felfogja, hogy mennyire veszélyes, pláne nőként és nem csinál ilyet.

Másodszor milyen romantikazas van a vízben? Akkor találkoztatok először és már megy a romantika? Ezt sem értem. De gondold már végig logikusan. Ha csak és kizárólag ilyen sracok ismerkednek veled, annak oka van. Valószínűleg nincs elég onismereted, hogy rájöjj, miért, ebben tud segíteni egy pszichológus.

ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Nem jókedvemből stoppoltam. Összevesztem a barátommal és otthagyott direkt. Nálam se pénz se telo nem volt es amugy azt se tudtam hol vagyunk/vagyok mert buli után mentunk kocsival "afterozni", mindenki vmi kietlen helyre. Aztán elmentek.

Mk meg balhéztunk es otthagyott a párom. És semmi nem volt nálam. Én meg elindultam haza. És végre találtam egy autóutat. És amugy rossz iranyba is stoppoltam. Mikor felvettek és mondtam hova mennék, a srácok a kocsiban ugy egymásra néztek nem szóltak semmit és elindultunk. Teljesen máshova. Utközben meg végighazudtam az egész utat mivel nem akartam magam égetni hogy mit keresek ott, meg hogy a barátom kivágott kb mint macskát, így olyanokról zengtem hogy én a csak shoppingoltam, meg próbáltam vmi normális sztorit összeszedni.

Megint egymásra néztek a pasik aztán kitört belőlük vmi röhögés és azt mondták hogy jó mese volt, csak éppen mi meg tudjuk ki vagy, a barátod is ismerjük...és elvittek tópartozni ott vártak a többiek, és ahol kb hisztiztem magam azon, hogy úgy volt hogy hazavisznek. Dühöngtem. Meg minden.


Aztán lefolyt kb nagyon sokvíz a dunán, mire ebből -ha nekem mondták volna el se hittem volna- de szerelem lett. És nem is kicsi. Hanem hatalmas.


A strandon játszottunk bomoltunk nevettünk együtt voltunk romantikáztunk és első naptól jártunk is kb. Fokozatosan úgy épült fel a kapcsolat hogy azalatt hogy együtt vagyunk kapcsolatban.

ápr. 13. 13:02
 33/40 A kérdező kommentje:

A barátomnál speed vagy ilyesmi volt kiszórták egy fára én meg lefújtam. Hogy upps egy szellő. Valahogy nekik meg nem tetszett. Amugy ilyeneket valahogy mindig szívatok.


Másik exemmel is megcsináltam hogy asztalról mindent le"véletlen" es nezni akartam ahogy a pasik kúsznak másznak a földön mivel ez nekem szánalmas. Vannak néha ilyen "kirohanásaim"

ápr. 13. 13:04
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Jó hat ha szerinted te egeszsegesen viselkedsz egy kapcsolatban, akkor megvan a válasz a kérdésre. Valami nem okes veled. Ha nem látod, én nem tudok benne segíteni.
ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

34 válasz után bátran ki merem jelenteni, hogy ez a csendes, jó tanuló, rendes nő biztosan csak a fejedben létezik. Biztos van valami mentális defekted is mellé.

Egy normális faszi nem áll le egy ilyen múlttal rendelkező nővel. Idővel majd belátod, hogy ez egy tévképzet.

ápr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

Mert aztán 14 évesen is milyen múltam lehetett ugyan?

Akkor is ez ment hogy egyik hazakiser es ennyi, másik le se ejt. De bezzeg az intézetis meg elhív randira.

ápr. 13. 13:32
 37/40 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg nem minden a diploma. :D én asszem feladom.
ápr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Ja akkor kifogytak az érvek maradt a beszólás.
ápr. 13. 13:53
 39/40 Noren1989 ***** válasza:
80%

Nem olvastam el az összes hozzászólást.


A főkérdésre:


ezek a palik általad vannak gondosan kiválogatva.

A kacsa, meg a víz esete forog fenn, az a tippem.

ápr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

Írtam hogy általánosban is kinek irtam levelet? Osztálytársamnak.

Sz.rt se ért. Ahogy később sem, ha én akarok vmit. Nem érdeklem. Ide analfabéták járnak?

ápr. 13. 18:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!