Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem túl magamat azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magamat azon, hogy megcsaltak? 24F

Figyelt kérdés

Egy 5 éves kapcsolat ment a kukába.

A párom hazudott többszörösen.

Majd elmondta, hogy csókolozott valakivel. Én kérdeztem, hogy több is volt? azt mondta nem.

Majd nem bírta magában tartani és elmondta, hogy igen más is volt.

Hazudott, a szemembe, többször rákérdeztem.. Az csókos történet után 30 percen keresztül..


Persze tiptikus mondta gondolom, amikor ilyenkor mondanak.

Hogy nem érzi a szeretet.

Hogy az egész semmit se jelentett neki.

Hogy mintha csak egy vacsorát fogyasztott volna el, annyira jelentéktelen.

Hogy nem is volt olyan vele, stbstb...

Én nem tudom, hogy mit tegyek.

Olyan nehezen nyílok emberek felé.

Olyan gondosan választottam meg, hogy kivek jövök össze..

Egyszerűen a mai világban már nincs erkölcs. Semmit nem ér az egész, az már kevés, ha jó ember vagy, mert egyszerűen mérgezett az egész emberiség..

Itt vagyok vele most együtt a lakásban. Nem engedte, hogy elmenjek, nehogy hülyeséget csináljak.

Elégge hajlamos vagyok a melankóliára, sokszor úgy érzem az egész emberiség problémáit kell cipelni.

Csalódas? Megbotránkoztatás? Érzelem mentesség?

Legszívesebben felébrednék, de ez nem álom, sajnos a valóság.

A nő, akit szerettem, akivel leéltem volna az életem eldobott.

Egyszerűen én olyan erkölcsös vagyok, hogy képtelen vagyok ezt megemészteni és feldolgozni.

A szomorú, hogy ennek ellenére is szeretem.

Minden nő ilyen, anyámtól kezdve, aki 2 évesen elhagyott. Ez jutott nekem, nem több..

Megpróbáltam, bizalmat adtam, szeretet, nem megy.

Legszívesebben eltűnnék az egész világról, nem nekem való hely. Mindenki csak szenved.


ápr. 13. 13:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
35%

"Legszívesebben eltűnnék az egész világról, nem nekem való hely. Mindenki csak szenved."

Ez így van, more, mindjárt itt is az Elragadtatás, eltűnünk.:)

ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
52%
5: Jönni fog!
ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
18%
Magyar “nőtől” mit vártál?
ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
86%
Annyira ne sajnáld magad...kezd evvel.
ápr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Idővel.
ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Ma kötelet ragadtam, a kutya pórazát feltettem a fára.

Kiakartam próbálni, hogy milyen lógni, mit érez az, aki felakasztja magát. Azt mondtam kimegyek cigizni. sajnos pont kijött, mikor csináltam volna. Most én vagyok az őrültnek beállítva. Meg ha fordítva történt volna ő emelt fővel távozna, blablabla, neki kell ezt cipelni blablabla. Megfogom tenni. Igazából már semmit nem érzek, egy fehér pont lettem a fehérségben. Egy semmi. Jelentéktelen. Egy fos. Egy csalódás. Semmi. Porból porrá, ez leszek. Ez nem mártírkodás, én nem fogom ezt feldolgozni, innen csak egy lehetséges út van és ott már a határaimat feszegetem.. Búcsúleveleket is írtam már. Ez lesz és kész. Nem vagyok értékes, jobb lesz így a világ.

ápr. 15. 21:52
 17/25 anonim ***** válasza:
18%
Ez a kultúra, ilyenek a nők errefelé. Csinálhatsz bármit, mondhatsz bármit, ez kb. természetes, hogy megcsalnak. Brad Pittet is megcsalták, Leonardi DiCaprio-t is, Will Smith-t is stb...ha őket megcsalják, mi kik vagyunk, hogy nem kerülünk sorra?
ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Hivj fel egy lelki segély szolgálatot, de be csinálj ilyet. Megéri? Mert nem hiszem.
ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 NTBS ***** válasza:

Fordítsd meg a dolgokat.

Jobb lett volna, ha X év múlva több közös gyerek mellett történik meg?

Ha van kedved írj privát üzenetben. Egy sorstárs.

ápr. 16. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Azóta már eltelt pár nap. Most hogy érzed magad?
ápr. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!