Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem túl magamat azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magamat azon, hogy megcsaltak? 24F

Figyelt kérdés

Egy 5 éves kapcsolat ment a kukába.

A párom hazudott többszörösen.

Majd elmondta, hogy csókolozott valakivel. Én kérdeztem, hogy több is volt? azt mondta nem.

Majd nem bírta magában tartani és elmondta, hogy igen más is volt.

Hazudott, a szemembe, többször rákérdeztem.. Az csókos történet után 30 percen keresztül..


Persze tiptikus mondta gondolom, amikor ilyenkor mondanak.

Hogy nem érzi a szeretet.

Hogy az egész semmit se jelentett neki.

Hogy mintha csak egy vacsorát fogyasztott volna el, annyira jelentéktelen.

Hogy nem is volt olyan vele, stbstb...

Én nem tudom, hogy mit tegyek.

Olyan nehezen nyílok emberek felé.

Olyan gondosan választottam meg, hogy kivek jövök össze..

Egyszerűen a mai világban már nincs erkölcs. Semmit nem ér az egész, az már kevés, ha jó ember vagy, mert egyszerűen mérgezett az egész emberiség..

Itt vagyok vele most együtt a lakásban. Nem engedte, hogy elmenjek, nehogy hülyeséget csináljak.

Elégge hajlamos vagyok a melankóliára, sokszor úgy érzem az egész emberiség problémáit kell cipelni.

Csalódas? Megbotránkoztatás? Érzelem mentesség?

Legszívesebben felébrednék, de ez nem álom, sajnos a valóság.

A nő, akit szerettem, akivel leéltem volna az életem eldobott.

Egyszerűen én olyan erkölcsös vagyok, hogy képtelen vagyok ezt megemészteni és feldolgozni.

A szomorú, hogy ennek ellenére is szeretem.

Minden nő ilyen, anyámtól kezdve, aki 2 évesen elhagyott. Ez jutott nekem, nem több..

Megpróbáltam, bizalmat adtam, szeretet, nem megy.

Legszívesebben eltűnnék az egész világról, nem nekem való hely. Mindenki csak szenved.


ápr. 13. 13:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
sokan a naivitas vagy egoo miatt nem feltekenyek.. de elobb utobb mindenkit megcsalnak. Mi is hittunk a nokben egykor..
ápr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
71%

"Nem vagyok értékes, jobb lesz így a világ."

Ezt abból gondolod, hogy egy hazug csaló átvert?

ápr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Szarul vagyok.

Ő folytatná, mert állítása szerint szeret. Én azt mondom, ha igazán szeretne nem tett volna ilyet.

Tipikus dumákkal jön, hogy ez majd csak jobban megerősíti a kapcsolatunkat, merg az egészből arra jött rá, hogy mennyire szeret és milyen jó velem.

Nekem viszont fáj az egész létezés..

A legnagyobb fájdalom, hogy szeretem annyira, hogy simán elengedjem az egészet, de a büszkeségem nem hagyja. Mondtam is neki, tudod, hogy milyen ember vagyok, ezzel a tettel eldőlt a kapcsolat, már maximum csak vergődni fogunk egymás mellett az meg őszintén kinek jó?

Ő sűrgetné a megbocsátást időután, én sose felejteném el és állandó méregként ott lenne minden ölelésnél, csóknál, együttlétnél.

Ez lenne.

Ez kinek lenne jó?

Ki akarna egy ilyen soha véget nem érő spirálba ragadni? de most komolyan?

Mégis mit vár?

Hogy yahh ez ennyi volt, mehet tovább?

Hiába hajtogatja, hogy egy semmi volt, hiába.

Ennek pár fix lehetséges vége lesz.

1. Megölöm magam, talán nem a napokban, 1-2, akár 5 év múlva. Gondolok egyet, nem szabadulok a gondolattól és megteszem, elég más okom is van az egészre, mindenki megértené.

Legalább a híradóban megbotránkoztatnám utoljára az embereket. Talán intő példa leszek, hogy inkább szakítsanak, mint csaljanak. Valószínűleg már másnap elfelednek , ez lenne amúgy.

2. Megöregszem egyedül egy keserves vénemberré.

3. Világgá megyek. Gyerekként is folyton elszöktem, bennem van. Úgyis csak fájdalom az egész létem mióta csak a világra jöttem.

4. Elvegetálok és egy hajléktalan leszek, kirúgnak a mások szerint ebben a korban húde milyen jó munkából, eladósodok és utcára kerülök.


Ezek a kilátásaim a jövőre.

Mit lehet látni benne? egyikben sem szerepel a volt barátnőm :)

Akkor meg mit akar tőlem? minek nyomja magát? Vicc az egész, méltatlan az egész, ahhoz képest ami köztünk volt. Sose fogok szeretni, soha többet, egy seggfej leszek mindenkivel.

ápr. 17. 21:49
 24/25 anonim ***** válasza:
71%

Nehogy már egy ilyen ostoba, hülye no miatt ne szeress soha senki mást. Hidd el, vannak olyan nők, akik érdemesek a szeretre, akik hűségesek. Most én is mondhatnám, hogy minden pasi hűtlen és barom, de ez egyszerűen nem igaz akkor sem, ha volt x ilyen partnerem.

Szépen rugd ki ezt a not, mert nemcsak hogy hűtlen, D e most meg manipulálni is akar, később rad is fogja fogni, hogy az egész miattad történt, a te hibád, miközben BENNE nem volt gerinc.

Talalkozz baratokkal, dolgozz, sportolj, csinálj sok olyan dolgot, ami jobb kedves derít.

Tudom, hogy most fájdalmas, egy darabig az lesz (kb. mindneki meg akar halni az első komolyabb), de fiatal vagy, hülyeség és naivsag azt mondani, hogy nem lesz majd más, meg a következő 60 évben sem fogsz senkit szeretni.

Ne ezekre gondolj.

Teljesen természetes, hogy most úgy érzed, ez így lesz, de hidd el, hogy ki fogd heverni.

Ha viszont folyamatosan arra gondolsz, hogy szar minden, nem lesz jobb, akkor valóban nem lesz az. Ezt fejben csak te tudós eldonteni. Nagyon fontos, hogy melyik fajta gondolkodást tartod szem előtt.

ápr. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Én kérdeztem, hogy hogy vagy.

Én pedig azt gondolom két opciód van.


1.

5 éve együtt vagytok.

Ő azt mondja szeret téged és veled akkor lenni, te is azt mondod, hogy szereted.

Amit tett az rossz de azt gondolom nem megbocsájthatatlan.

Emberek igenis hibáznak, a hibáikat megbánhatják, akit megbántottak pedig megbocsájthat, döntés kérdése.

Egy próbát miért nem ér meg ha mindketten egyet akartok? A büszkeséged miatt? Ez a legfontosabb?

Persze dönthetsz úgy, hogy meg sem próbálod és azt mondod viselje a tette következményeit, ő csinálta.

Neked jobb lesz így? A büszkeségeddel összepacsiztok, hogy ezaz megcsináltátok?


2.

Szakítasz és dolgozol magadon. Nem, nem azért mert megcsaltak, hanem a saját lelki egészséged érdekében, mert nagyon egészségtelenek a gondolataid.

Miért jut eszedbe öngyilkos gondolat?

Mindig elszomorít ha ilyet hallok egy szakítás miatt.

Nem függhet az életed ilyen nem normális szinten egy embertől.

Te egyedül is képes vagy boldog életet élni ha úgy alakul, ezt el kell hinned és tudnod kell.

Változtatnod kell a hozzáállásodon és az életfelfogásodon a saját magad érdekében.

Ehhez a legjobb lenne ha kérnél segítséget.

ápr. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!