Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy a férjem támogasson a pályamódosításban?

Figyelt kérdés
Gazdasági területen dolgozom, tipikus irodai munka, 14 év alatt borzasztóan belefáradtam.Ezen nem segítene az sem, ha más, hasonló profilú céghez mennék dolgozni. Minden reggel szörnyű, semmi kedvem nincs bemenni. Nagyon sokat agyaltam azon, hogy mit szeretnék helyette csinálni, arra jutottam, hogy leginkább a régi álmom megvalósítása tenne boldoggá. Ez nem más, mint a fogorvosi munka. Ám ahhoz, hogy felvegyenek érettségiznem kell biológiából, illetve kémiából, valamint minimum 5 év, mire végzek. Nagyon lelkes vagyok, a férjem azonban nem nagyon szeretné, hogy a biztos megélhetésünket kockáztassam (nappali képzés alatt nem valószínű, hogy teljes állásban tudnék dolgozni). Fogászati asszisztens nem szeretnék lenni, azt visszalépésnek érezném a jelenlegi karrieremhez képest.
ápr. 16. 11:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%

Oszinten megmondom engem kicsit riasztana egy 45 eves frissen vegzett fogorvos... 🤷‍♀️

Nem szivesen jarnek hozzad. Mire megfelelo tapasztalatod lesz es jo lehetnél addigra nyugdijba is mehetsz.

Plusz 5+ evig eltartana a ferjed ?


Szerintem orvosi palyahoz mar oreg vagy. Keress más álmot.

ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
61%
Szerintem pont időben vagy még, én nem adnám fel ezt a tervet a helyedben! Kezdj el tanulni a két emelt érettségire, munka mellett az is lesz pár év, mire sikerül jó eredményt elérni. Mellette tegyél félre. Időközben a férjed is remélhetőleg melléd áll ebben. Ha pedig nem, akkor elgondolkoznék a helyedben, hogy tényleg vele akarom-e leélni az életem. Én is orvosira készülök, és én hagytam ott emiatt férfit, mert vissza akart húzni. Ezt csak azért írtam le, hogy ha van egy fontos célod, küzdj érte, és ne hagyd, hogy bárki beleszóljon ebbe, mégha az családtag is. A legjobbakat!
ápr. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
51%
Magyarul legalább 7 éven keresztül ő tartson el. Mert a képzés ötév, aztán rezidensi és talán 8-9. évben elkezdhetsz melózni.
ápr. 20. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!