Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én fújom fel a dolgokat? 29/N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fújom fel a dolgokat? 29/N

Figyelt kérdés

Párommal fél éve vagyunk együtt, viszont több ideje ismerjük már egymást. A közös jövőben biztosak vagyunk.

Viszont a probléma az, hogy az édesanyját mindenhova magunkkal akarja hozni. Nincs semmi problémám vele, mert nagyon kedves, szerethető nő. Eleinte semmi problémám nem volt ezzel, persze jöjjön velünk. De màr az utóbbi 2 hónapban egyre gyakrabban. Már fagyizni sem tudunk elmenni ketten, mert már menni kell az anyukájáért. Hetente 3-4x át kell menni, mert nem találkozik vele elégszer. Most is terveztem két külföldi városlátogatós utat és már említette, hogy oda is hozni kéne. A napokban állatkertbe akartam menni és hát persze hogy oda is hozni kell csak így már nincs kedvem.

Ha majd gyereket szeretnénk a mostani házunkból elakarunk költözni, de már most nézegeti a telkeket, házakat abban a faluban ahol az anyukája él. Nekem ez kezd sok lenni…..próbáltam neki már mondani, de megsértődött, hogy hát az anyukájával is akar lenni. Őszintén bűntudatom van most, hogy kiírtam ezt a kérdést, mert egy nagyon aranyos nő és szeretem, de nekem ez tényleg sok.


máj. 3. 15:35
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az anyukája egyedül él és valószínűleg ez a probléma forrása.
máj. 3. 15:46
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
itt az anyjával is gond ahogy írták....neki kellene észrevennie magát, bármilyen jó érzés is ez neki h nincs egyedül...
máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Az anyja felnőtt asszony. Foglalja le magát, fogjon magának férfit, beszélgessen a barátnőivel. Nem kettőtök közé való állandóan!
máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ez teljesen kiábrándító és elfogadhatatlan volna.

Ebben a kapcsolatban hárman vagytok. Az teljesen rendben van, hogy szereti az anyját és akar vele időt tölteni, de minek kell minden egyes programra, nyaralásra elvinni? Nem normális, hogy felnőtt férfi folyton az anyja seggében akar lenni, és semmi igénye kettesben is minőségi időt tölteni a párjával.

Arról nem beszélve, hogy ha kicsit is belegondolna a te helyzetedbe, amit egyébként vagy nem tesz, vagy igen, de mégis szarik bele, láthatná, hogy téged ez hogyan érint.

Az anyja sem normális, hogy minden egyes meghívásra igent mond, és ennyire nem érzi, hogy hol vannak a határok. Betegek mindketten. Én a helyedben kimaradnék ebből.

máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára nem opció nálad hogy emiatt szakíts, ezert ezt javaslom:

Mondd el neki, hogy megérted, hogy az anyukája az élete/életetek része most és lesz is viszont vannak olyan programok, amiket szerinted nélküle kellene szerveznetek. Mondd el hogy kedveled az anyukáját, ne értse félre, nem vele van bajod, hanem azzal hogy túlsagosan megosztjátok a mindennapjaitokat vele.

Egyébként milyen ő? Megértené amit mondasz vagy hamar felkapja a vizet?

máj. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, más anyja is egyedül él, még sincs belőle probléma. Itt a pasid a probléma forrása, mert nem volt képes leszakadni a mamiról felnőtt férfi létére.
máj. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

"Őszintén bűntudatom van most, hogy kiírtam ezt a kérdést, mert egy nagyon aranyos nő és szeretem, de nekem ez tényleg sok."

Szerintem ideális páros lesztek olyan szempontból, te sem igazán tudod képviselni az igényeidet és meghúzni a határt. Bárki más rég elzavarta volna a búsba a srácot is meg a piócaként tapadó anyucit is, neked meg egy puszta kérdés kiírásától is bűntudatod van.

Ami meg a csávót illeti, a szülő-gyerek leválás normál esetben egy sokkal fiatalbb korban végbemenő, éveken át tartó, érzelmileg megterhelő folyamat, nem fog karikacsapásra változni a helyzet.

máj. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
86%
Hát minden tiszteletem a tiéd, hogy bírsz ebben élni. Az ilyen kis közös programoknak ki kellene merülni 1-2 havonta egyszeri alkalomban, elképzelni sem tudom a szitut hogy fagyizóban, állatkertben ott “andalogtok” hármasban. Havi egy közös ebéd vagy program, ünnepek, nem értem miért nem elég. Mondd meg neki, hogy ez nektek minőségi, párkapcsolati együtt töltött idő kell legyen, és nem családi program. Ha neki nincs erre igénye veled, akkor költözzön haza anyucihoz. Felnőttként illene tudni, hogy milyen minőségben fontos a különböző emberi kapcsolatok ápolása és milyen gyakorisággal.
máj. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
79%
Én dobnám, hadd éljen az anyjával.
máj. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
60%

Ha egyébként szretitek egymást,ülj le vele (pároddal) komolyan beszélni. Mondd el neki, hogy megérted őt hogy szereti az anyját, és te is kedveled, de neked ez nem oké. Felhozhatod neki az angliai utat is, amit említettél.

Kössetek kompromisszumot. Legyen x nap a héten, amikor x órát az anyjával lesztek. De hívd fel a figyelmét, hogy te veled szeretnél kapcsolatot építeni, és bármilyen kedves az anyja, zavaró tényező.

figyeld a reakcióját. Ha nyitott a kompromisszumra, akkor jó. Ha nem, adj neki ultimátumot!

Így majd könnyebb lesz eldöntened, hogy hogyan tovább.

máj. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!