Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én fújom fel a dolgokat? 29/N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fújom fel a dolgokat? 29/N

Figyelt kérdés

Párommal fél éve vagyunk együtt, viszont több ideje ismerjük már egymást. A közös jövőben biztosak vagyunk.

Viszont a probléma az, hogy az édesanyját mindenhova magunkkal akarja hozni. Nincs semmi problémám vele, mert nagyon kedves, szerethető nő. Eleinte semmi problémám nem volt ezzel, persze jöjjön velünk. De màr az utóbbi 2 hónapban egyre gyakrabban. Már fagyizni sem tudunk elmenni ketten, mert már menni kell az anyukájáért. Hetente 3-4x át kell menni, mert nem találkozik vele elégszer. Most is terveztem két külföldi városlátogatós utat és már említette, hogy oda is hozni kéne. A napokban állatkertbe akartam menni és hát persze hogy oda is hozni kell csak így már nincs kedvem.

Ha majd gyereket szeretnénk a mostani házunkból elakarunk költözni, de már most nézegeti a telkeket, házakat abban a faluban ahol az anyukája él. Nekem ez kezd sok lenni…..próbáltam neki már mondani, de megsértődött, hogy hát az anyukájával is akar lenni. Őszintén bűntudatom van most, hogy kiírtam ezt a kérdést, mert egy nagyon aranyos nő és szeretem, de nekem ez tényleg sok.


máj. 3. 15:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
A pasid nem vált le az anyjáról. Még jó hogy nem fürdenek együtt.
máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem fújod fel, ez nem normális, egészségtelen. Egy párkapcsolatban ilyen szinten nem fér bele az anyuka, olyan mintha a harmadik résztvevő lenne a kapcsolatba. Anyuka egyébként milyen mentalitású?
máj. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%

Hallgass #20-ra. Megfontolt, emberséges és felelősségteljes.


Anyukának bármilyen többnapos elutazásotokon szerintem sincs semmi keresnivalója, ám ha _időnként_ meghívjátok hétvégi ebédre, alkalom esetén hébe-hóba elviszitek rendezvényre, az helyes. Ugyanakkor remélhető, hogy anyukának mással, a saját korosztályából is van személyes kapcsolata.


Az arányokat kellene jól megállapítani.

máj. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!