Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS, megműttessem a melleimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS, megműttessem a melleimet a kedvéért?

Figyelt kérdés

...nem is tudom, hol kezdjem, össze vagyok zavarodva, és most egyszerűen nem tudok tisztán látni...és nem is hittem volna, hogy valaha oda jutok, hogy ilyen kérdést bárhol fel kéne tennem...


Két éve együtt vagyunk. Távkapcsolatnak indult, de most már egy éve egy városban élünk. Neten ismert meg, az igaz. Először képről, utána élőben...De eddig sosem mondta, hogy gondja lenne velem, a melleimmel, most viszont...


Kezdünk oda jutni a kapcsolatunkban, hogy nincsenek tabuk. Hétvégén egy este beszélgettünk. Van egy ilyen "játékunk". Kis levélkében leírunk a másiknak egy dolgot, amivel boldogabbá tehetné a másikat. Ez apró semmiségekkel indult úgy fél éve, mint "tanulj meg sütit sütni nekem... majd egyre több mindent érintettünk. Volt olyan, hogy kérte, járjak szexibb ruhákban. Meg is tettem szívesen. Eddig az összes ilyen tényleg jobbá tette a kapcsolatunk.


de most ez...és beszéltünk róla, tényleg komolyan gondolja ezt a dolgot. Kis melleim vannak, 75/A. Ez a még pont meglátszik, és pont meg lehet kicsit fogni kategória. Ruhában, melltartóban azért valamit mutat, melltartó nélkül pedig bizonyos szögből mutat valamit. Kép nem lesz, ne is írjatok ilyet. ... én elfogadtam, nem is igen foglalkoztam vele. Úgy voltam vele mindig, hogy egyébként kedves arcom van meg normális alakom, nem vagyok szexbomba, istenem.


...azt mondta, most már olyan bizalmasnak érzi köztünk a viszonyt, hogy mer erről is beszélni. Nagyobb mellel jobban tetszenék neki, és szerinte úgy hosszabb távon jobb, izgalmasabb lenne egymással a szex, vagyis neki velem... és hogy igazából előttem mindig nagy mellű barátnői voltak, és mindig az izgatta igazán. De engem a személyiségemért szeretett meg. ...ám most örökség kapcsán nagyon nagy összeghez jutott, amiből gond nélkül fel lehetne használni erre is, és szívesen "adná".


zavart vagyok, és kikészült teljesen. Szeretem, de ez msot felborít bennem mindent... vagy félre ismertem volna? Ha ennyire nem oké neki a testem, talán jobb lett volna, ha az elején már meneszt... Vagy ha szeretem, meg lehetne tennem neki? ...de szeret egyáltalán, ha ezt kéri?

...én már semmit nem tudok... most vele se beszéltem pár napja, bennem fagynak a szavak...


23 vagyok. sose gondoltam mell műtétre. mert elfogadtam és tudtam magam így is szeretni... és félnék is a műtéttől... kérlek, írjatok valamit, mert én most már semmit nem értek... őt is szerettem egész idáig, meg magamat is...most meg, mintha az identitásom menne szét...


2010. nov. 1. 23:22
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Tudja a kedves párod, hogy mennyi komplikációval jár egy ilyen műtét? Nehogy mehműtesd!!!!!...
2010. nov. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
-h +g
2010. nov. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Neee kérlek netedd. Egyrészt mert szerintem szexibb a pici cici, de ez ugye most nem lényeg...


A műtét örökre szó, az a pasi nem biztos. Nem kell a tökéletességre törekedni, lehet neki jobb lenne, de nem kapja meg, kész. Nem lehet mindent megtenni csak azért, mert neki az tetszene jobban!!! Amúgymeg egy plasztik cici az esetek nagyon nagy százalékában természetellenesen néz ki, és rohadt ronda.

2010. nov. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

ne tedd meg! erről amúgy az jut eszembe, hogy a kisujjadat nyújtottad eddig, most már az egész karod is kellene...

én nagyon nagy sértésnek venném, ha 2 év után a pasim ilyennel állítana haza. Most mi a lényeg a kapcsolatunkban? A szex vagy az, hogy egészségesen, minél tovább együtt tudjunk lenni. Vagy majd öreg korunkba pakoljam jobbra meg balra a szilikontól lógó, ráncos melleimet? vagy ha öregek leszünk, kimegyek a formából, akkor majd lecserél új "husikra", akik feszesek, puhák?

ne csináld!

2010. nov. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe se jusson.

Elég undorító dolog tőle, hisz ezzel most az egész (nehezen) felépített énképedet is nagyjából tönkretette.

Egy ilyen ember nem szeret, az biztos. Hagyd ott a fenébe:(


De előtte azért mondd meg neki, hogy jobban örülnék, ha a pénzt pénisznagyobbító műtétre költené, mert szerinted ezzel jobb lenne a kapcsolatotok és a szex. Kíváncsi vagyok, milyen fejet vágna hozzá...

2010. nov. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Eddig mindenki jó választ írt.

Ne tedd meg.

2010. nov. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat... sokat gondolkodtam ezen az elmúlt éjszaka is, most már talán higgadtabb vagyok.


Ahogyan átgondolom jobban az egészet, nagyon úgy néz ki, hogy tényleg nem volna jó ötlet megműttetnem... az érvek amiket írtatok, azok mind igazak. És főleg félnék is tőle, meg nem is az én akaratom lenne, hanem az övé.


Viszont hogy a kapcsolatommal mi lesz, azt még mindig nem tudom...Eddig úgy szerettem... és még talán most is...de most már nagyon bennem van a félelem, hogy nem vagyok/leszek jó neki... bárcsak soha ne hallottam volna ezt tőle...vagy inkább még az elején elmondta volna...

2010. nov. 2. 10:01
 28/38 anonim ***** válasza:
NE! hülye lennél, de nagyon! Aki szeret az ugyis szeret ahogy vagy! Akit nem szeretünk ahoz kell a műtét! Ha szeretek valakit nemis látom a hibáit. És sose kérném, hogy műtesse meg ezt vagy azt! Szerintem ne műtesd meg! Főleg ha jólérzed magad így! És ahogy írtad nincs vele baj. Ne tedd meg!
2010. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Állj elé, és mondd meg neki, hogy NEM. Vagy elfogad ekkora mellekkel, vagy nem.

Ha nem, akkor örülj neki, hogy megszabadulsz tőle.

2010. nov. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Ne félj, hogy nem vagy jó neki! Ez már kiderült! Tény! Azért kért erre! Sajnos ez a valóság! Akit szeretek és jó nekem azt nem küldöm műtétre!!!!!!!!! Nem mondom, hogy szakíts, de sajnos nem normális az aki ilyet kér a szerelmétől!
2010. nov. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!