Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS, megműttessem a melleimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS, megműttessem a melleimet a kedvéért?

Figyelt kérdés

...nem is tudom, hol kezdjem, össze vagyok zavarodva, és most egyszerűen nem tudok tisztán látni...és nem is hittem volna, hogy valaha oda jutok, hogy ilyen kérdést bárhol fel kéne tennem...


Két éve együtt vagyunk. Távkapcsolatnak indult, de most már egy éve egy városban élünk. Neten ismert meg, az igaz. Először képről, utána élőben...De eddig sosem mondta, hogy gondja lenne velem, a melleimmel, most viszont...


Kezdünk oda jutni a kapcsolatunkban, hogy nincsenek tabuk. Hétvégén egy este beszélgettünk. Van egy ilyen "játékunk". Kis levélkében leírunk a másiknak egy dolgot, amivel boldogabbá tehetné a másikat. Ez apró semmiségekkel indult úgy fél éve, mint "tanulj meg sütit sütni nekem... majd egyre több mindent érintettünk. Volt olyan, hogy kérte, járjak szexibb ruhákban. Meg is tettem szívesen. Eddig az összes ilyen tényleg jobbá tette a kapcsolatunk.


de most ez...és beszéltünk róla, tényleg komolyan gondolja ezt a dolgot. Kis melleim vannak, 75/A. Ez a még pont meglátszik, és pont meg lehet kicsit fogni kategória. Ruhában, melltartóban azért valamit mutat, melltartó nélkül pedig bizonyos szögből mutat valamit. Kép nem lesz, ne is írjatok ilyet. ... én elfogadtam, nem is igen foglalkoztam vele. Úgy voltam vele mindig, hogy egyébként kedves arcom van meg normális alakom, nem vagyok szexbomba, istenem.


...azt mondta, most már olyan bizalmasnak érzi köztünk a viszonyt, hogy mer erről is beszélni. Nagyobb mellel jobban tetszenék neki, és szerinte úgy hosszabb távon jobb, izgalmasabb lenne egymással a szex, vagyis neki velem... és hogy igazából előttem mindig nagy mellű barátnői voltak, és mindig az izgatta igazán. De engem a személyiségemért szeretett meg. ...ám most örökség kapcsán nagyon nagy összeghez jutott, amiből gond nélkül fel lehetne használni erre is, és szívesen "adná".


zavart vagyok, és kikészült teljesen. Szeretem, de ez msot felborít bennem mindent... vagy félre ismertem volna? Ha ennyire nem oké neki a testem, talán jobb lett volna, ha az elején már meneszt... Vagy ha szeretem, meg lehetne tennem neki? ...de szeret egyáltalán, ha ezt kéri?

...én már semmit nem tudok... most vele se beszéltem pár napja, bennem fagynak a szavak...


23 vagyok. sose gondoltam mell műtétre. mert elfogadtam és tudtam magam így is szeretni... és félnék is a műtéttől... kérlek, írjatok valamit, mert én most már semmit nem értek... őt is szerettem egész idáig, meg magamat is...most meg, mintha az identitásom menne szét...


2010. nov. 1. 23:22
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Ne műttesd meg!Hagyd ott a párod,ez nem fair,ha pl. neked nem tetszene a pénisze mérete,akkor kérnéd,hogy...(tudom nem lehet,de kb. erről szól ez az egész)

vagy ha van egy kis pocakja neked ez nem tetszik,nem mondhatod(mert fel lenne háborodva,állítom neked)hogy mostantól menj mindennap edzeni,és két hónap múlva minden férfit megszégyenítő hasizommal lássalak,ha meg akar változtatni,mást változtasson meg,nem szabad valakinek eleget tenni(ilyen témában),én így gondolom

2010. nov. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd meg.


Több oka is van:

1. két év nagyon rövid idő. Lehet, hogy a műtét utáni évben már szét is mennétek, aztán ott maradnál nélküle, szilikonmellekkel.

2. ebben az esetben nehezebben találnál magadnak később mást, mert a srácok általában nem annyira akarnak mű barátnőt.

3. komoly egészségügyi kockázata van.

4. problémáid lesznek gyermekvállaláskor.

5. ha most elfogadod magad, akkor nehezen fogod tudni elfogadni a szilikont, ezért lelki traumát fog okozni.

6. bocsi, de mi az, hogy "eddig nagy mellű barátnői voltak"? Azok azok voltak, ez pedig te vagy. Nehogy már egy adott méretű és formájú mellet keressen a kapcsolatában!!


Szedd össze a gondolataid, mi szól a műtét mellett és mi ellene, nézd meg, melyik oldal érvei súlyosabbak. Én így látatlanban a "NE" oldalra tippelek.

2010. nov. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
SOHA
2010. nov. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
A 23:40-es nagyon jól írja.
2010. nov. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben egyet értek az előzővel/előzőkkel. Ezért nem írom le még egyszer az ő érvei(ke)t.

De egyrészt főként kiemelném az egészségügyi kockázatot. Kérdezd meg a barátodat, hogy olyan áron is ezt akarja e, ha esetleg utána mellrákot kapsz és 10 év múlva mindkét melledet le kell venni, emellett ha gyereketek lenne, akkor nem tudnád szoptatni. Ha erre elkezdi mondogatni, hogy nincs is ilyen kockázat, ne higgy neki, ha pedig olyasmiket mond, hogy hova gondolsz már közös gyerekre, akkor meg kibújt a szög a zsákból... Nem tudom hogy juthat egyáltalán eszébe, hogy ilyen egészségügyi kockázatnak tegyen ki Téged. Komolyan, mondd neki, hogy utánaolvastál a témának, és nagy a kockázat (még ha ez nem is igaz) és biztos nem tudsz szoptatni. Nagyon kíváncsi vagyok, erre mit reagál.

A másik dolog pedig, ami sokkal fontosabb. Ha igazán szeret Téged, akkor ilyennek szeret, amilyen vagy. Nekem is akkorák a melleim, mint Neked, mégis a barátom mindig azt mondja, hogy nem akar nagyobbat, mert ő így szeret, és a melleimet is így szereti, és örül neki, hogy legalább később se lesz lógós. Ne nagyobbíttasd meg az ő kedvéért. Akkor se, ha esetleg azzal zsarol, hogy ha Te igazán szereted, akkor megteszed a kedvéért- mert ez baromság, ha ő igazán szeret, akkor kívül belül úgy szeret, ahogy vagy, és nem kell változtatnod magadon semmit.

Talán ő mégsem az az ember, akinek gondoltad. Talán nem bír elszakadni az emlékeitől, amikben nagy mellű nőket markolász... Vagy nem tudom. De én biztos nem lennék már együtt a barátommal, ha valaha is ilyet kért volna tőlem, és ha most, 3 év után mondana ilyet, akkor most szakítanék vele...

Te is írtad, 23 vagy, és már elfogadtad magad így (amúgy gondolj bele, amit írtam, van, aki úgy fogja fel, hogy örülj neki, hogy 30 éves korod után/ szopotatás után sem lesz lógós), mellesleg szoptatáskor nőnek a mellek, akár egy méretet is. Ennyi erővel mondd neki, hogy a sok pénzéből vegyen neked jegygyűrűt, vegyen el, ejtsen teherbe, és akkor majd megnőnek a melleid... Én biztos ezt mind elmondanám a barátomnak.

A lényeg: NE TEDD MEG!!!!

20/L

2010. nov. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén nekem is a nagymellű csajok jobban izgatnak mint a kis mellűek, de soha nem kérnék ilyet egyetlen barátnőmtől se. Szóval inkább a NEM
2010. nov. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
melleket növeszteni egy pasiért? a kismell kényelmes, bájos, leakarod szakitani a derekadat, tudod mekkora súlya van egy nagy mellnek?
2010. nov. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy nő csak akkor vállakozzon ilyen műtétre, ha ő akarja, szüksége van rá, és baromira jól átrágta a dolgot.


Ha az én pasim ilyet kérne, egyészt megkérdezném neki milyen érzés lenne, ha elküldeném pénisznagyobbító műtétre, másrészt leülnék vele megbeszélni a dolgot.


Ha nem tud túljutni ezen az ötleten, akkor meg semmi értelme a kapcsolatnak. Mi lesz a következő? Még nagyobb mellek? Zsírleszívás? Ajakfeltöltés? Intimplasztika? Műköröm, műszempilla, festett haj?

2010. nov. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Olyat soha ne csinalj amit nem akarsz, raadasul kesobb meg is banod! Viszont mond meg neki mivel bizalmas a viszony Te meg azt szertned ha megmutetne a farkat nagyobbra, vagy kisebbre mert neked ugy lenne jo a sex utana nezd meg milyen kepet vag hozza...
2010. nov. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Ez egy aberrált p.ö.cs. Kitenné a párját egy ilyen tortúrának, csak hogy NEKI jobb legyen a szex? Az agyam eldobom.
2010. nov. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!