Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS, megműttessem a melleimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS, megműttessem a melleimet a kedvéért?

Figyelt kérdés

...nem is tudom, hol kezdjem, össze vagyok zavarodva, és most egyszerűen nem tudok tisztán látni...és nem is hittem volna, hogy valaha oda jutok, hogy ilyen kérdést bárhol fel kéne tennem...


Két éve együtt vagyunk. Távkapcsolatnak indult, de most már egy éve egy városban élünk. Neten ismert meg, az igaz. Először képről, utána élőben...De eddig sosem mondta, hogy gondja lenne velem, a melleimmel, most viszont...


Kezdünk oda jutni a kapcsolatunkban, hogy nincsenek tabuk. Hétvégén egy este beszélgettünk. Van egy ilyen "játékunk". Kis levélkében leírunk a másiknak egy dolgot, amivel boldogabbá tehetné a másikat. Ez apró semmiségekkel indult úgy fél éve, mint "tanulj meg sütit sütni nekem... majd egyre több mindent érintettünk. Volt olyan, hogy kérte, járjak szexibb ruhákban. Meg is tettem szívesen. Eddig az összes ilyen tényleg jobbá tette a kapcsolatunk.


de most ez...és beszéltünk róla, tényleg komolyan gondolja ezt a dolgot. Kis melleim vannak, 75/A. Ez a még pont meglátszik, és pont meg lehet kicsit fogni kategória. Ruhában, melltartóban azért valamit mutat, melltartó nélkül pedig bizonyos szögből mutat valamit. Kép nem lesz, ne is írjatok ilyet. ... én elfogadtam, nem is igen foglalkoztam vele. Úgy voltam vele mindig, hogy egyébként kedves arcom van meg normális alakom, nem vagyok szexbomba, istenem.


...azt mondta, most már olyan bizalmasnak érzi köztünk a viszonyt, hogy mer erről is beszélni. Nagyobb mellel jobban tetszenék neki, és szerinte úgy hosszabb távon jobb, izgalmasabb lenne egymással a szex, vagyis neki velem... és hogy igazából előttem mindig nagy mellű barátnői voltak, és mindig az izgatta igazán. De engem a személyiségemért szeretett meg. ...ám most örökség kapcsán nagyon nagy összeghez jutott, amiből gond nélkül fel lehetne használni erre is, és szívesen "adná".


zavart vagyok, és kikészült teljesen. Szeretem, de ez msot felborít bennem mindent... vagy félre ismertem volna? Ha ennyire nem oké neki a testem, talán jobb lett volna, ha az elején már meneszt... Vagy ha szeretem, meg lehetne tennem neki? ...de szeret egyáltalán, ha ezt kéri?

...én már semmit nem tudok... most vele se beszéltem pár napja, bennem fagynak a szavak...


23 vagyok. sose gondoltam mell műtétre. mert elfogadtam és tudtam magam így is szeretni... és félnék is a műtéttől... kérlek, írjatok valamit, mert én most már semmit nem értek... őt is szerettem egész idáig, meg magamat is...most meg, mintha az identitásom menne szét...


2010. nov. 1. 23:22
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Hát igen, mondjuk az elég húzós, ha most azt mondja, menj el mellnagyobbító műtétre, akkor majd később töltesd fel a szádat, plasztikáztasd az orrodat. Gyerekkel híztál? Akkor menj zsírleszívásra... brutál a pasi, erre az emberre nem lehet egy életet, családot alapozni, nem szabad hosszú távon gondolkozni benne
2010. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
ez nem szeret!! menekülj!!! önmagad senkiért ne add fel! ha szeret valamiért akkor az önmagad legyen!!! aki szeret az szeret kis mellekkel is. és mondd meg neki ha valami nem tetszik akkor mehet a volt tejeskanna csöcsű barátnőkhöz.
2010. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Nem! Ne műttesd meg! A kis mellek sokkal csinosabbak.
2010. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

nameg aztis gondold meg,hogy ok,megcsináltatod. lehet,hogy nem olyan lesz a látvány amilyennek elképzelte, mert mittudomén szétáll majd nagyon, esetleg még aztis kicsinek találja előbbutóbb..

És ha szakítotok? lehet probléma lesz,tokzsugorodás, ne adj isten valahogy kiszakad, stb, aztmár saját pénzből kell akkor megoldd, elég gáz lenne nemigaz?

ha teis szeretnéd aztmondanám menj bele de így hogy magadat így szereted ahogy vagy, semmiképpen4

2010. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Fú engem már az is zavarna, ha a pasim megkérne, hogy járjak szexibb ruhákban.. rögtön az jutna eszembe, hogy "mér, így nem is kíván??" még akkor is, ha tudnám, hogy dehogynem, csak úgy mégjobb lenne.

Az én pasim arról fantáziál néha, hogy milyen jól állna nekem, ha megnöveszteném a hajam (ami évek óta az államig ér és piros). Egyszer látott egy régi, előnyös képet rólam, ahol hosszú hajam van, és nagyon bejött neki. Én elhiszem, hogy jól állna (az is), de nem terveztem a megnövesztését, mert nem véletlenül ilyen a hajam évek óta, mint most – ugyanis ez a frizura egy olyan egyedi karaktert ad nekem, hogy mármár olyan mint egy aláírás (meg persze jól is áll). Nekem fontos a változatosság, de ez a frizura nekem úgy bevált, hogy arra ez nem vonatkozik. Szóval nem fogom megnöveszteni. Na lényeg a lényeg, ez a "de jó lenne ha hosszú hajam lenne" is kicsit már kellemetlen volt nekem. Pedig tudtam, hogy így is tetszem neki, és nem azért mondja, mert ez a feltétele a vonzalma fennmaradásának. Valahogy kellemetlen volt és kész. Én se kérem rá, hogy öltözzön igényesebben, pedig vonzóbb lenne tőle, de ez az ő magánügye, hozzátartozik a személyiségéhez, ezért nem pofázom bele, mert megbántanám, és érthető is lenne. Mi is 2 éve járunk, de nekem ez a véleményem. Ha azért csökkenne köztünk a vonzalom, mert ő kinyúlt mikiegeres pólóban van, nekem meg nem hosszú a hajam mint gimiben, akkor az azt jelentené, hogy nincs helyünk egymás mellett.

Lehet, hogy ti ezzel másképp vagytok, nem vagyunk egyformák, de akkor is, hasonlítsd össze ezt a mellplasztika-dolgot az általam leírt apróságokkal. Sokakat az öltözködésbe, frizurába való beleszólás is felidegesít (jogosan), ez a "nagyobbítsd meg a melled" mekkora pofátlanság már!!

Az önértékeléseden, identitásodon emiatt ne essen csorba. Eddig ki voltál békülve magaddal, ez ne befolyásoljon ebben! Nem csak azért mert gáz dolog volt ez részéről! Hanem azért mert 2 éve együtt vagytok, jól ment mindig a szex (gondolom), ez azt jelenti, hogy kíván téged, sőt megkockáztatom, hogy szeret is. Csak szerinte így lenne mégjobb.

A baj ott kezdődik, hogy említette. Érzéketlen taplóság valakinek egy veleszületett adottságát kritizálni, amin nem, vagy nehezen lehet változtatni, főleg, ha azt a másik nem akarta! Eszébe sem jutott, hogy téged ezzel megbánt? Hogy meghasonlasz, hogy megromlik az önképed?? Nem sok empátia szorult belé..

De ő nemhogy említette, hanem egyenesen kérte! Na ettől méggázabb.

És a hab a tortán – amitől meg már ultragáz – hogy egy fájdalmas, kockázatos, és életre szóló dologról van szó! Nem azt kérte, hogy szolizz, vagy hordj türkizkék kontaktlencsét, vagy fogyjál le, hanem egy maradandó eredménnyel (károsodással?) járó, és veszélyes orvosi beavatkozás. És miért? Mert attól neki jobb a szex. Neked megborul az önértékelésed a kéréstől, kitennéd magad egy veszélyes kockázatnak, de szerencsésebb esetben is lehet, hogy ronda lesz, aztán esetleg szakítotok x időn belül, és az egész további életed meghatározza.. ő viszont nagyobbat élvez.

Önző paraszt.

A válaszom: nem.

2010. nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Nos a pasid szert tett némi pénzre. A közös jövőtök boldogsága érdekében, ő a melleidbe fektetné ezt be.

A mellműtét után még mit fog később kitalálni? Varrasd majd fel az arcod ha idősebb leszel, esetleg töltsd fel az ajkad?

Ennek a fickónak tényleg inkább egy olyan lány kell aki még örül is neki ha így formálják. Mert ilyen nőből is sok van.

Neked viszont nem szabad hagynod hogy ez a személyiséged torzulására is menjen. Egy olyan fickót érdemelsz akivel még kiskártyákra sincs szükség ahhoz hogy boldogabbá tegyétek egymást.

2010. nov. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Sok nő van, aki örül, ha "formálják"? Háát nemtom. (Max sok lotyó van, aki örül, ha pénzt kap mellplasztikára, ha Ő AKARJA.)
2010. nov. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
nehogy ilyen baromsagot csinalj!!! ez az allat meg se eredemel teged! fogadjon el ugy ahogy vagy ha igazan szeret ha meg nem akkor alljon tovabb!
2010. nov. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!