Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találok valaha ilyen pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találok valaha ilyen pasit magamnak? HOL KERESSEM?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy pénzéhes lennék, de nekem szüleim idáig mindent megadtak. 8000-ért arckrém, 22 ezerért parfüm, 25-ért csizma, télikabátok stb... Ha mondjuk azt mondom, hogy szeretnék egy Guess táskát 30-ért, szinte biztos, hogy meg is kapom előbb vagy utóbb... de inkább elöbb. Szeretem a mínőségi dolgokat, és ezek sajnos pénzbe kerülnek.

Na de, azt mondják ezt egy pasi se tolerálja majd. Ha mondjuk most lenne egy "párom", megkérdezné mit akarok ünnepekre azt mondanám, hogy azt a Chanel Allure parfümöt 33ezerért. Megvenné? Nem nézne furcsán? Nem rúgna ki azonnal?


2010. dec. 1. 21:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/234 anonim ***** válasza:
100%
gondolkoztál már egyáltalán azon, hogy ha tanulsz egyáltalán, akkor utánna hol és mit szeretnél melózni?, mert ilyen holmikhoz, azért magas kereset szükséges...
2010. dec. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/234 anonim ***** válasza:
100%

nem lesznek ott mindig a szüleid, hogy aládrakjanak mindent, és ez nem menő, tudod az a valami, amit magad a saját pénzedből érsz el, és amiért küzdeni kell!

előző voltam

2010. dec. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/234 Zozymo ***** válasza:
90%
Én annak akit szeretek, bármit megveszek, akármennyibe is kerül. Nem izgat. De én foglalt vagyok. De a barátnőm megkapja a Mercit ha akarja az tuti.
2010. dec. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/234 anonim ***** válasza:
93%
Ha kőgazdag lennék, akkor megvenném neked, de így inkább proteinre, és egyéb kiegészítőkre költöm a pénzem, mert a testem örök, a ribancok viszont nem :)
2010. dec. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/234 anonim ***** válasza:
100%

De bírnám, ha holnaptól hajléktalanok lennétek, és a "Pláázzaa" mellett laknátok az oszlopok árnyékában ^^

Akkor meglátnánk, hogy mennyit ér egy 10000 Ft-os parfüm. Na meg a pasi, aki megveszi.

Ha nem is így, de remélem megtapasztalod az élet másik oldalát is.

2010. dec. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/234 anonim ***** válasza:
100%

hát én fix h nem járnék olyan lánnyal akinek 33ezres parfüm kell, pardon, azt "akar"... gondolom ha nem kapod meg tőle akkor te dobod... engem ne a pénzemér szeressen senki

21/f

2010. dec. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/234 A kérdező kommentje:

Látom primitívség népbetegség.


Csak, hogy tudd az a bizonyos parfüm 33-ért elég egy teljes évre. Az arckrém is elég egy 2-3 hónapra, és persze a táskát se dobom ki egy hónap után. Ha ezt annyira sokkaljátok, hogy azt mondjátok barátnőtök ennyit nem érne... hát én pénzéhes, de Ti zsugori, fösvény parasztok vagytok.

2010. dec. 2. 08:24
 48/234 A kérdező kommentje:

00:13

Igen, gondolkoztam rajta, és pontosan értem mire célzol. Nem is csoda, hogy félek.

2010. dec. 2. 08:25
 49/234 A kérdező kommentje:

00:56

Hol ismerkedtetek meg?

2010. dec. 2. 08:26
 50/234 A kérdező kommentje:

64%-os 23:08

Sajnos, igazad van. Ez ad nekem önbizalmat. Szüleimtől életem során azt kaptam, hogy semmire nem vagyok képes, nem leszek semmi, magamtól nem tudok elérni semmit az életben, elb*szott vagyok, félresikerült, és csúnya. Meg gusztustalan és egyszerűen antipatikus. Ezt halottam tőlük amióta eszemet tudom.

És ilyenkor muszáj, hogy legyen valamim, hogy érezem igenis ÉN IS ÉRTÉKES VAGYOK. Máskülönben egy senki vagyok. Hát így érzem, és tudom ez rossz, de nem tudok rajta változtatni.

2010. dec. 2. 08:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!