Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Teljesen el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Teljesen el vagyok keseredve, és kilátástalannak látom a kapcsolatot. Csak én fogom fel ennyire borúsan? Mit csinálnátok a helyemben? Én mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 éve van egy barátom, aki nagy számítógépes, mielőtt összejöttünk kocka volt. Van 1-2 haverja, aki kocka, és mindig hívják játszani, de ő amikor én látom nem megy, és azt mondja, amúgy sem. Szeretnék bízni benne, de a kapcsolatunk elején már hazudott ezzel kapcsolatban, azóta nehezen megy. Őt bántja, de tenni nem veszem észre, hogy tenne ellene. Nekem szükségem lenne romantikára, amit nagy ritkán megad, de a virágok nagy részét én könyörögtem ki.

Tudom hogy szeret, de tudom, hogy a játék a mindene, meg a gép, hiába kérek valamit, nem jut eszébe, amikor cselekszik. Most padlón vagyunk anyagilag, apukám mikuláskor halt meg, és nincs pénzünk.

Egy f*sz haverja egyfolytában hecceli, hogy játszanak, de én a múltból kifolyólag nem szeretem, ha vele játszik, ezt ő is tudja. Én is ki tudnám ilyen szempontból elégíteni, de nekem elavult gépem van, és most nincs pénzem újra. És félek, hogy a haverja ráveszi hogy játsszon vele, aztán megint függő lesz.

Tanulni se tanul sokszor, nem azért, mert játszik, csak mert lusta, de én akármit mondok neki, egyik fülén be, másikon ki.

Nem fogja fel, mennyire rossz érzés nekem mindez, nem változik már 3 éve, pedig szoktunk erről beszélgetni, megérti, de mégsem változik.

Tudom hogy szeret, mert tényleg szeret, annyira édes és kedves, de mégsem teljesíti egyik kérésemet sem, pedig nem nagy dolgok, csak hogy ne játsszon online haverokkal, vagy először tanuljon, azután üljön csak gép elé.

Már a szakításon gondolkozom, de nincs erőm megtenni, mert szeretjük egymást, de nem tudom, hogyan tudnék hatni rá, hogy észbe kapjon.

Segítsetek, mert már ki vagyok idegileg megint, és anyumat nem akarom idegesíteni, mert nem tehet arról, hogy ilyen szar helyzetben vagyunk, és nem tudom mikor mászunk ki.

Adjatok valami tanácsot kérlek! Hogyan hassak a barátomra? Hogyan?


2009. jan. 17. 19:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
mit hisztizel? nehogy már te akard megmondani neki hogy mit csináljon.. nem értem mi bajod van azzal hogy néha játszik.. az meg hogy hazudott csak is a te hibád, mivel nem akar neked rosszat, de te ráakarsz valami olyat erőltetni amit ő meg nem akar. ha ez neked nem tetszik akkor szakíts vele és keress olyat akit hidegen hagynak a számítógépek, ennyire egyszerű.
2009. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Első vállaszoló vagyok remélem majd tudok segíteni is:) Hát ha 3 éve együtt vagytok az azért van mert télleg szeretitek egymást. És te agodsz érte , inkább a való világal legyen elfoglalva mint a virtuálissal és szeretnéd ha pl gyakrabban kapnál virágot töle vagy ilyesmi . Ezt meg lehet érteni mindenki erre vágyik . Hány évesek vagytok ? És összinte részvétem apukád miat:( Szerintem a barátodnak mond meg , hogy te enm birod és ha szeret akkor törödjön többet veled..és hidd el ha télelg szeret akkor bármit megtesz érted:) csak fel kell yisd a szemét.
2009. jan. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
bocs, második vállasozló vok ..nem első ...akkor még sennki se írt vállaszt..és az első vállaszolonak nincs igaza...nem olyan könyü kapcsolatokba bele vágni és nem hisztizik , tudtommal ez egy site ahova mindenki kérdésekkel fordul.és akinek van egy okos tanácsa, vállasza az írja le? ha semmi okosat enm tudsz hát dugulj el , lemerem fogadni te is egy kocka vagy a sok közül
2009. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

sajnos ha o nem akar valtoztatni, nem is fog. megprobalhatsz egyessegeket kotni,de ahogy irtad, vszinuleg nem fog mukodni. hazisarkany-modszerrel max eltaszitod magadtol, es elkezd szidni a haverjainak h rosszabb vagy mint az anyja stb.

xtem az egyetlen megoldas ha nagyon komolyan leulsz vele, elmondod neki h most nagy szukseged van ra es ne hagyjon cserben. lepd meg vmivel, hatha viszonozza. mond el h mit szeretnel.

ami a tanulast es a jatszast illeti.....arrol nagyon nem tehetsz ha o nem akarja. :(( ha nem jon ra magatol h nem mas miatt tanul nagyon nicns mit tenni. tapasztalatbol mondom.

mikor megy jatszani esetleg kerd meg h inkabb talalkozzon veled vagy h mehess te is *(ha nem unod)

ha szeretitek 1mast erdemes kuzdeni de komolyan kell valtoztassatok es kompromisszumot kossetek mert igy csak rosszabb lesz.

2009. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
41%

Ne próbáld megváltoztatni. Próbáld olyannak szeretni amilyen.

Ha neki mindene a számítógép és a játék az még magában nem olyan nagy baj (lehet, hogy egyszer ezzel fog foglalkozni).

Az hogy nem foglalkozik veled, abból is adódhat, hogy kritizálod és hiába szeret nem tudja mit tegyen, hogy elég jó legyen neked.

Próbáld ilyennek elfogadni, ha nem megy lépj tovább...

2009. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
ha szereti a szexet, akkor akkor vond el azzal a figyelmét a játéktól ... amikor elkezdene játszani, kívántasd magad, aztán szeretkezzetek! ha nem kíván, akkor tényleg baromi nagy gáz van és kell szakítani ...
2009. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Én 19 vagyok, ő 20. Idén leszünk 20-21. Én igyekszem felnyitni a szemét, akkor meg is érti, de mégsem változik. Ha pedig utána (kb fél évvel a kérés után) mondom neki, hogy mégsem változott, akkor fel van háborodva, hogy neki a gép is fontos. Én megértem, de ne csak a gépre költsön egyfolytában, miközben én félévente 1x kapok virágot tőle, az is azért, mert már olyan sokat emlegettem, a gépére meg havonta 30ezreket költ.

Nem nagy romantikus dolgokra vágyom, csak néha gyertyafényes összebújásra, halk zenével.

De ez is csak akkor van, ha én csinálok, őt ez nem érdekli, mert állítólag elfelejti. De ha szeret, akkro eszébe kellene jutnia nem? Főleg 3 évi könyörgés után. Vagy én várok túl sokat?

2009. jan. 17. 19:31
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! sajnos van egy nagy ellentmondás a dologban, mert azt irtad, "hogy nagyon szerett téged,de mégsem teljesiti egy kérésedet sem". Ez már baj. hány évesek vagytok? Gondolom még fiatalok, hiszen a barátod még tanul. Bocsi, ha én szerettek valakit, akkor igyekszek a kéréseinek elegett tenni. És a szüleii nem szolnak neki semmit? Igaz ez lényegtelen a kapcsolat szempontjából. Menj oda neki, és moond meg ami bánt téged, és ha nem felesd el a srácot. Tudom könnyü irni, de most jobb , hogy ki vagy idegileg?
2009. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
(második vállaszoló vok) hát szerintem nem kérsz tul sokat néha azt is kell , romantikázni... na meg lehet , h informatikus lesz angy karierrel vagy ilyesmi ...de akkor mond meg neki nem bánod játszon de ne egész nap és veled is legyen ...mármint ossza be az idejét de ha ez se megy nincs sok értelme akkor.. de 3 év az nem rövid idő . vagy pl szakíts vele és ha hagy csak ugy elmenni akkor ...hát akkor nem szeret
2009. jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Szereti a szexet, de az a baj, hogy akkor játszik, amikor nem vagyok ott, és mivel tudja, hogy nem szeretném, hogy a haverjával játsszon, így eltitkolja, hazudik.

Sajnos nem lehetek mindig mellette, hogy távol tartsam a játéktól. Igen, tényleg a géppel fog foglalkozni, programtervező-informatikus.

És tényleg nem azt kérem, hogy ne játsszon, csak ne online játékokkal, amiket másokkal is lehet (pl wow)

Én igyekszem ezt az igényét is kielégíteni, de most nincs pénzem gépre, és szerintem ő erre nem lesz tekintettel, fog játszani a haverjával, nem érdekli, hogy ez mennyire bánt.

Most is próbálok vele beszélni, ahogy az elmúlt 3 év alatt nagyon sokszor. Szerintem nem nagy változások, csak picit kapcsolatorientáltabb legyen, ne a gép legyen az első.

Van egy olyan érzésem, most sem lesz semmi hatása a beszélgetésnek. Max hétfőn kapok virágot, mert most kisírom magamnak. De csak ezért kapok. Nem azért, mert neki eszébe jutottam. Pedig amikor kapok, annak is nagyon örülök, nem lehet arra fogni, hogy elveszem tőle a kedvét.

Én már teljesen kivagyok. Miért kell ennyire szeretni valakit?

2009. jan. 17. 19:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!