Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Teljesen el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Teljesen el vagyok keseredve, és kilátástalannak látom a kapcsolatot. Csak én fogom fel ennyire borúsan? Mit csinálnátok a helyemben? Én mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 éve van egy barátom, aki nagy számítógépes, mielőtt összejöttünk kocka volt. Van 1-2 haverja, aki kocka, és mindig hívják játszani, de ő amikor én látom nem megy, és azt mondja, amúgy sem. Szeretnék bízni benne, de a kapcsolatunk elején már hazudott ezzel kapcsolatban, azóta nehezen megy. Őt bántja, de tenni nem veszem észre, hogy tenne ellene. Nekem szükségem lenne romantikára, amit nagy ritkán megad, de a virágok nagy részét én könyörögtem ki.

Tudom hogy szeret, de tudom, hogy a játék a mindene, meg a gép, hiába kérek valamit, nem jut eszébe, amikor cselekszik. Most padlón vagyunk anyagilag, apukám mikuláskor halt meg, és nincs pénzünk.

Egy f*sz haverja egyfolytában hecceli, hogy játszanak, de én a múltból kifolyólag nem szeretem, ha vele játszik, ezt ő is tudja. Én is ki tudnám ilyen szempontból elégíteni, de nekem elavult gépem van, és most nincs pénzem újra. És félek, hogy a haverja ráveszi hogy játsszon vele, aztán megint függő lesz.

Tanulni se tanul sokszor, nem azért, mert játszik, csak mert lusta, de én akármit mondok neki, egyik fülén be, másikon ki.

Nem fogja fel, mennyire rossz érzés nekem mindez, nem változik már 3 éve, pedig szoktunk erről beszélgetni, megérti, de mégsem változik.

Tudom hogy szeret, mert tényleg szeret, annyira édes és kedves, de mégsem teljesíti egyik kérésemet sem, pedig nem nagy dolgok, csak hogy ne játsszon online haverokkal, vagy először tanuljon, azután üljön csak gép elé.

Már a szakításon gondolkozom, de nincs erőm megtenni, mert szeretjük egymást, de nem tudom, hogyan tudnék hatni rá, hogy észbe kapjon.

Segítsetek, mert már ki vagyok idegileg megint, és anyumat nem akarom idegesíteni, mert nem tehet arról, hogy ilyen szar helyzetben vagyunk, és nem tudom mikor mászunk ki.

Adjatok valami tanácsot kérlek! Hogyan hassak a barátomra? Hogyan?


2009. jan. 17. 19:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha havi 30 ezret köt a gépére, akkor kérd el tőle mindig a régi, kiszerelt alkatrészt. Cserélje ki a te gépeden, aztán amit kicserélt, azt eladhatja, ha tudja. Meg fogja érteni, és remélem örülni is fog neki: tud majd veled is játszani. Játssz vele időnként - biztos élvezni fogja.

A többiben igazad van... bár azt ne várd el, hogy mindig minden eszébe jusson. De néha kéne: mire valók a naptárprogramok? Ha kocka, telepítsen egyet magának, aztán jegyeztesse meg az összes fontosabb dátumot.


A kapcsolatotokban tényleg fontos, hogy rád IS képes legyen figyelni, a gépe mellett. Ha ez nem megy neki - ott bizony komoly gond van.

2009. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Mindig eladja másnak az alkatrészeket. Most pl a szomszédjának a processzorát, így lett 10zel olcsóbban processzora. Állítólag egy darabig nem fogja cserélni, de ezt mondta ezelőtt is. Sajnos én már nehezen tudok hinni neki ilyen ügyben. Nem tudom ez mennyire fontos bizalom, nekem rossz, hogy mindig ideges vagyok, vajon hazudik-e. Azt tudom, hogy nem csalna meg, mert az ágyban is kijövünk, miatta bogyózom is, de annyira hiányzik a figyelmesség, 1-2 kedves sms, de még azt sem kapok, mert állítólag nem szeret sms-t írni.
2009. jan. 17. 19:53
 13/23 A kérdező kommentje:
Most meg lelépett még msn-ről is, telefont se veszi fel, mert ő állítólag rosszul van, meg hogy nincs igazam, meg beszéljek a tükörnek. Annyira elegem van!
2009. jan. 17. 20:00
 14/23 anonim válasza:
27%

SZERINTEM MEG NAGYON GYEREKES VAGY MÉG,ÉS 16-ÉVESEN ELKEZDENI A SZEXET HÁT NEM TUDOM...... ÉS MÉG ANYIT HOGY

OGYHA EGY KAPCSOLATBOL HIÁNYZIK A BIZALOM ÉS A MEGÉRTÉS AZ EGYMÁSSAL VALO TŐRŐDÉS AKKOR EZEK NÉLKÚL EGY KAPCSOLAT NEM MUKŐDHET JOL.ÉN A TE HELYEDBEN NEM TŐRŐDNÉK AZZAL HOGY JÁTSZIK,UGYIS FOG HA AKAROD HA NEM,NEM TUDSZ ELLENE MIT TENI,JA ÉS ELGONDOLKODNÉK RAJTA HOGY EZ A FIU SZERET -E ENGEM ANYIRA AMENYIRE ÉN MERT LEHET HOGY CSAK A SZEX MIADT VAN VELEM STB

2009. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem tudom,kicsit nehézkes ez az ügy!Hogyan segíthetnék?Figyelj csak esetleg a barátodnak nincs egy másik olyan hobbija,vagy nem is kell,hogy annyira kedvence legyen,mint a számítógép,de mégis egy olyan dolog,ami majdnem ugyanannyira érdekli?Esetleg,ha megkérnéd,hogy EGYÜTT csináljatok valami más dolgot,most az ne legyen a legfontosabb,hogy neked is tetszen ,csak hogy vond el a figyelmét a mindenféle online játékokról..lehet sikerülne kicsit ebből kizökkenteni!


Az én barátom is,több mint fél éve vagyunk együtt,mielőtt össze nem jöttünk ő is játszotta a wow-ot napi 8 órában,de abbahagyta,most ezért a szerepjátékért van oda,van egy kisebb társaság,velük szokott játszani van,hogy hétvégenként,de szerencsére és SZERINTE ez magától érthetődő és többször is mondta már,hogy ÉN vagyok neki az első,így természetesen semmi kifogásom ellene,azt a kis csapatot is szeretem,akikkel olyankor van és hát miért ne játszhatná?:) utána beülnek valahová és ennyi.Most is azt mondta a barátainak,hogy a péntek nem jó,mert velem akar lenni.Valahogy így kellene kinézni a ti kapcsolatotoknak is.

2009. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Van olyan hobbija. A snowboard. Én síelni imádok, szóval nem is lenne gond, de oda sem nagyon jutunk el, mert nincs annyi pénzünk. Még neki sem, nemhogy nekem:( Anyumtól pedig nem tudok, és nem is akarok kérni.

Én nem kedvelem azt a társaságot, mondjuk csak 1 embert ismerek belőle, azt, aki egyfolytában hívja. Annak a gyereknek semmi élete nincs. A suliból is lógni szokott a játék miatt. És félek, visszahúzza barátomat is. Ezért nem támogatom a dolgot. Mondjuk barátom soha nem lógott suliból, de hát most már fősulis, ki tudja, hogy fordul egyszer az agya, ha ezzel a gyerekkel játszik:(

2009. jan. 17. 20:40
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

A legutolsó hozzászóló vagyok.


Figyelj ez így nem működik!Ezt neked is és neki is be kell látnia,akármilyen elvakult is a játék miatt!Elejét kell venned,még mielőtt rosszabbra nem fordul és BESZÉLJ vele!Lehet már sokszor megtetted,de már NEM gyerek,egy felnőtt férfi és meg kell értenie,hogy lassan család alapításon kell törnie a fejét és az élet nagy dolgain,nem pedig visszaesni ebbe játékba a barátjával!Ezt meg KELL neki is érteni!És ami a legfontosabb,hogy TE kell hogy legyél neki a legfontosabb!Beszélj vele még egyszer,szánj rá még egy kis energiát!Nagyon-nagyon szorítok!

2009. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Állítólag most megpróbál többet kedveskedni, mert elolvasta ezt a kérdést is, és állítólag megértette. Nem tudom mi lesz, ezt a vitát egyfolytában eljátszunk, mindig ilyen lefolyása van. Annyit szerinte sikerült elérnem, hogy most már csak szórakozásból játszik, de szerintem még érthető hogy félek, főleg ilyen haverok mellett. Kedden találkozunk, meg csütörtökön, addig írjatok, én is írok, hogy milyen volt, és mi történt.

Köszönöm, hogy ennyire aranyosak vagytok, ez a lelki fröccs nagyon rám fért, mert nélkületek nem így viseltem volna. Köszönöm!

2009. jan. 17. 20:51
 19/23 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Szívesen!:) Utolsó hozzászóló.
2009. jan. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Azt, hogy a lecserélt alkatrészeit adja neked, komolyan gondoltam!

Elhiszem, hogy olcsóbb, ha eladja a sajátját - de ÉRTED megteheti azt, hogy előbb a tiéd cseréli. Mondom: utána tudsz majd vele játszani.

Ha ennyit nem tesz meg érted egy olyan dologban, ami neki is NAGYON fontos - akkor valószínűleg teljesen reménytelen az eset.

2009. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!