Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a barátomba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátomba, hogy tudassam vele, ha féltem a barátságunkat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek vele lenni és amikor egy társakágban vagyunk, gyakran csak vele beszélek(személyes kérdések, ilyesmi) és gyakran megdicsérem az ingjét is, de nem tudom ő mit érez. Az biztos h független.
2010. dec. 8. 15:24
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
jójó, köszi, névtelen ölelgetőzős aranyos kommentelő, a hiányzol szöveg menni fog, és próbálok egyre több fizikai kontaktust felvenni majd.
2010. dec. 8. 16:19
 12/29 anonim ***** válasza:
mért ? mi a baj a hiányzol -al :M?
2010. dec. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
semmi, arra én is gondoltam, csak nem igazán vagyunk kettesben és nem az osztálynak, hanem NEKI szeretném mondani
2010. dec. 8. 16:24
 14/29 anonim ***** válasza:
nem egy felé jártok haza véletlen ?
2010. dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
sajnos nem, én az első sarkon másfelé kanyarodok. Am. a legjobb barátnőm is ismeri őt, ő nem akar tőle semmit, de sose beszélünk fiúkról. Megemlítsem neki?
2010. dec. 8. 16:32
 16/29 anonim ***** válasza:
mármint mit ?
2010. dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
hát hogy mit érzek a fiú iránt
2010. dec. 8. 16:43
 18/29 anonim ***** válasza:
szia, én is így voltam teljesen lelkitársam volt, féltettem a barátságunkat, de azért kerek-perec bevallottam neki, és ő is nekem, azt mondtam, hogy már régebb óta szeret, csak nem merte megmondani, mert nem tudta mit érzek én.. azóta együtt vagyunk ♥
2010. dec. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
mond el neki akkor :D
2010. dec. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Én amúgy férfi vagyok, ha már így kérded:) 25-30 között. Van tapasztalatom elég :) Sajnos gyorsan múlik az idő..
2010. dec. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!