Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a barátomba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátomba, hogy tudassam vele, ha féltem a barátságunkat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek vele lenni és amikor egy társakágban vagyunk, gyakran csak vele beszélek(személyes kérdések, ilyesmi) és gyakran megdicsérem az ingjét is, de nem tudom ő mit érez. Az biztos h független.
2010. dec. 8. 15:24
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket, egyre biztosabbnak érzem h mielőbb beszélek vele erről, ha van még ötlet mondjátok, az se lenne rosz ha nem megmondanám, csak tennék olyanokat amiből gondolhat rá
2010. dec. 8. 22:20
 22/29 A kérdező kommentje:
Lenne itt még valami: elmentünk korcsolyázni és úgy vettem észre, nem akarja megfogni a kezem, amikor felé nyúltam. Ez azt jelenti h tuti nem szeret csak mint barátot, vagy egyszerűen félénkebb és zárkózottabb ennél? Am. ő se tól tapasztalt, de neki már volt barátnője.
2010. dec. 9. 16:34
 23/29 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem bátortalan. Ha mégegyszer mennétek, vagy ilyesmi lenne, szerintem kérdezd meg tőle, hogy megfogná-e a kezed? Talán ha megint te kezdeményezel, ismét elhúzza. Szerintem rákérdezni közvetlenebb. Mosolyogj sokat!:) Hajrá!
2010. dec. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
köszi a választ, legközelebb hétfőn találkozok vele és karácsonyra ajándékkal is meglepem. Az osztályból csak ŐT és a legjobb barátnőmet. Ezt észrevehetné, nem? A korizás meg mondjuk jövő hétvégén vagy ilyesmi, az nagyon jó, mert akikkel szoktunk menni, azok közül csak én és Ő tudunk igazán :)! Mondtam neki h szeretnék vele többet korizni, h felkészüljek a versenyre. Tetszett neki az ötlet, úgy láttam. Még egyszer köszi h foglalkozol a témával és ha vannak ötleteid bármi kedveskedésre, szívesen fogadom.
2010. dec. 10. 21:37
 25/29 anonim ***** válasza:
Hát szívesen segítek, de igazából menni fog ez neked. Amit tudok mondani, hogy mosolyogj sokat és légy közvetlen. Éreztesd vele, hogy jó érzés mellette, esetleg mond is ki mennyire élvezed a társaságát. Ha viszonozza, akkor onnantól már mindent elintéznek az érzések és a hormonok:) Szurkolok, Hajrá!
2010. dec. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Segítség! Azt hiszem nem tetszem neki. Nem válaszol az sms-eimre, nem hív vissza, nem veszi fel a telefont, nem szeret! Ennyire biztos nem bátortalan, szerintem nem szeret! Tudom h a javaslatok alapján el kellett volna neki mondanom, de közben ez történt. Segítsetek, nem akarok lemondani róla!
2011. jan. 1. 16:52
 27/29 anonim ***** válasza:

Szerintem elöször csak célozgass rá hogy mit érzel, de viccesen:D aztáán látod majd a reakcijábol hogy hogy reagál:D

ha meg ugy veszed le hogy nem jól, szal csináld ugy mintha csak viceltél volna.. azért csináld az egészet vicesen pl írd neki msnen h : hallod.. én megszerettelek..:/ :$ xD

aztán ahogy viszair látod h mivan ha meg oan a dolog mond hhülye csak viceltem:DD LL vagy valami..:D

2011. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Köszi csajszi, majd kipróbálom, de még vmi, hogyan vezessem ezeket elő viccesen?
2011. jan. 2. 21:31
 29/29 A kérdező kommentje:
Adtam neki puszikat és nagyon jól esett! XD De ez még nem ezt jelenti h összejött, mert kivételes alkalom volt.
2011. jan. 3. 19:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!