Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakítsak vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak vele, vagy bocsássak meg? Nem tudom, mit tehetnék, ez most nagyon fáj

Figyelt kérdés
Kiírt a barátom egy kérdést ide, hogy egy lány megbámulta az utcán, szemeztek, a lány rámosolygott. Azt is írta egy kommentben, hogy bánja, hogy nem ment a lány után. Tudtam, hogy ilyesféle dolgokat csinál a hátam mögött, meg kitudja még mit, és most egyszerűen hánynom kell az idegességtől. Majdnem másfél éve vagyunk együtt, és ez most hidegzuhanyként ért. Szerintetek? Mit lehet tenni? Lövésem sincs, mikor tudom megbeszélni vele, mert felhívni most nem tudom bizonyos okokból kifolyólag, MSN-en meg nincs fent.
2010. dec. 19. 09:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szégyen hogy erre te is ide irsz
2010. dec. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én nickem még legalább 20 helyen szerepel a neten, aki mind nem én vagyok. Szóval ebből ne vonj le messzemenő következtetéseket.
2010. dec. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hagyd el. Mi értelme vele lenned, ha ő már más lányok után vágyakozik? Ne engedd, hogy kihasználjon. Majd találsz valaki mást.
2010. dec. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!