Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nedves más fiúra....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nedves más fiúra. Nem szerelmes és nemis érti önmagát. Csak engem szeret. Ez 1 nagyon erős kapcsolat 2nk közt, hiszem h ritka az ilyen mély kapcsolat. Nem értem miért történik ez, mi miatt van?

Figyelt kérdés
Most abban reménykedünk h a menstruálás miatt van és elmúlik.Nagyon fáj nekem ez,teljesen magamalatt vagyok,és a barátnőm is mert tudja, hogy fájdalmat okoz.Mit tegyünk?:S
2009. jan. 29. 00:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%

Azért én semmiképpen nem lépnék meg egy ilyen szakítást iylesmiért egy ilyen szép kapcsolatban.


Még a végén egész életemben szidnám érte magamat. (én már jártam így, borzasztó. Berúgsz (egyébként, haverokkal) és megesik, h eszedbe jut Ő, és csak sóhajtozol nagyokat, néha nem bírod, és elrúgsz egy kavicsot... Iszonyat. Nyomaszt, és nagyon-nagyon mélyen bánod, úgy érzed h eltoltad az életed, és kívánod, inkább a fél kezedet vágtad volna le... mert az is rossz döntés, és nem is jön vissza többé, de legalább meg lehet élni nélküle.)


Várj, szeresd.


Ha meg gebasz van (mondjuk nála), akkor úgyis tönkremegy magától lassacskán. Akkor már nem fogod bánni.


De a leromlásnak ne ez legyen a kezdete, felejtsétek el és szeressétek egymást. Ilyet túl lehet élni.


Továbbmegyek: még egy megcsalást is meg tudnék bocsátani egy olyan lánynak, amilyet 100 évig sem találnék újra.


Kettőt már nem, akkor repül de hatalmasat :)


Okosan!!!!!!!!!!

2009. jan. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
59%
Nem csak azt mondom, tudom is, mert én is nő vagyok.
2009. jan. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%

Figyelj minden csaj mas, ugyanugy, mint minden ffi is mas. Valakinek eleg a szex 1-szer 1 heten, valakinek pedig muszaj naponta akar tobbszor is csinalnia, de legalabb mindennap.

Ugyhogy a nedvesedestol se ijedjel meg egyaltalan, o ilyen es kesz. En is szoktam nedvesedni, ha egy szimpi pasit meglatok, ez teljesen normalis dolog.

Miert, a fiuknak a semmitol all a f...., nem igaz?

Ne gondolkodj ezen, nem tudom mennyi idos a baratnod, szerintem ez eleg gyerekes dolog, hogy ezt elmondta neked, szerintem ez nem kulonleges.

De vard a tovabbi valaszokat.

Kulonben ha megakar ugyis megcsal, mindegy hogy nedvesedik, vagy szarazon megy bele a dologba!!!!

2009. jan. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
64%

[01:24-es vok]

Mélységesen egyetértek az előttem szólóval!

2009. jan. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
55%
igen,a 00.39esnem teljesen igaza van. Sajnos. Én imádom a párom és rá se nézek más pasira mert egyszerűen nem érdekelnek, nem még hogy benedvesedjek! én szeretem a párom és csak rá gondolva és vele nedvesedem! egyértelmű gogy nálatok inkább megszokás mint szerelem és szerintem keress olyan lányt akit E izgatsz csakis!hodd el sokkal boldogabb leszel. az első lépés,kiszállni a legnehezebb de hosszú távon boldogabb leszel sokkal, más lánnyal!egyébként hány évesek vagytok?
2009. jan. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
74%

Hát ha azt vesszük alapul,hogy van egy-két nőismerösöm,akik a nőgyógyásznál is felizgultak...Akkor nem nagy a baj,de mint tudjuk,kivételek erősítik a szabályt...A kérdés inkább az,hogy miért mondta el ezt neked?Te is kipakolsz arról,hogy a buszon a rázkózástól,meg egy közeli kerek popsi láttán felállt?

Sokszor hiszik az emberek,hogy jobb nem is lehetne a kapcsolatuk,pedig mind2 félnek vannak titkai...Szerintem a párod jobban tette volna,ha hallgat erről,legalább addig,amíg ő maga meg nem tudja az okát.Mondjuk én általában nem megoldani,hanem megelőzni szeretem a későbbi bajokat,szóval,ha nekem ilyet mondana a párom,az első dolgom lenne elzavarni... -Reaper- [F/22]

2009. jan. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
azért mondta el ezt a barátnőm,mert megbeszéltük , hogy mindent elmondunk 1másnak ,és ez feltétel nélkül ígyvan.nekünk NINCSENEK titkaink
2009. jan. 29. 12:36
 18/22 A kérdező kommentje:
az esetleg befolyásolja a dolgot, a barátnőmnek 3 hete nemvolt orgazmusa?
2009. jan. 29. 14:54
 19/22 anonim ***** válasza:
59%

Felesleges ezen idegesiteni sajat magadat, ne stresszelj ezen, csak negativ iranyba viszi a kapcslatotokat, hiszen mindig ezen agyalsz, es megerzi a baratnod, hogy valami nincs rendben.

Szeresd tovabbra is a baratnodet, es ne gondolkozz ezen, tenyleg ne.

Ok hogy vannak titkaitok, de ha tusszent egyet a buszon, vagy kohog kettot, azt is elmondja neked? Mert ez a nedvesedes kb. ugyanaz a kategoria, hiszen ezt produkalja a szervezete. Mennyi idosek vagytok?

2009. jan. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
76%
neked az elmúlt három évben csak a barátnődre állt föl????
2009. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!