Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nedves más fiúra....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nedves más fiúra. Nem szerelmes és nemis érti önmagát. Csak engem szeret. Ez 1 nagyon erős kapcsolat 2nk közt, hiszem h ritka az ilyen mély kapcsolat. Nem értem miért történik ez, mi miatt van?

Figyelt kérdés
Most abban reménykedünk h a menstruálás miatt van és elmúlik.Nagyon fáj nekem ez,teljesen magamalatt vagyok,és a barátnőm is mert tudja, hogy fájdalmat okoz.Mit tegyünk?:S
2009. jan. 29. 00:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Továbbra is azt tudom neked mondani:

Büszke lehetsz a barátnődre! Nem mindenki merné bevallani!

Ha fájna Neked a szakítás, és fájna Neki is, akkor ne hogy már szakíts vele! Sajnálom, hogy vannak olyanok, akik a "könnyebb" megoldást választják.

A problémák azért vannak, hogy megoldjuk őket és nem azért, hogy meneküljünk előle.

Kérdezd meg a barátnődet, hogy érzelmileg kötődik-e, ahhoz a fiúhoz, akire nedvesedik.

Miért, hiszik az sokan, hogy a nedvesedés együtt jár az érzelmi kötődéssel? Ne általánosítsunk már!

Az előző kommrmt íróával értek egyet, de lehet, hogy 2 megsalást is megbocsátanék!

2009. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

-Reaper- vagyok...

Nem tudom,meg-e oldódott már a probléma,de eszembejutott valami...

Attól nem idilli egy kapcsolat,hogy mindent elmondotok egymásnak.Mindkét félnek szüksége van,egy ilyen "csakengemszeret" kapcsolatban levegőre,mozgástérre.Szerintem nemes egyszerűséggel megfojtjátok egymást,azaz te őt,ezért lát potenciális szexpartnert abban a tagban.Menekül,magyarul.

Én jelenleg 2 éve élek párkapcsolatban,élettársi viszonyban,de a mai napig nem merném kijelenteni,hogy mély lenne a kapcsolat,inkább megmaradok csendes,védelmező férfi,mintsem romantikus anyámasszonykatonája.Meg neki is megvan a magánszférája,ahol mozoghat,meg nekem is megvan,és így minden nap jól telik.

2009. febr. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!