Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 vok és a bnöm 15 és 14napja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoleda kérdése:

19 vok és a bnöm 15 és 14napja vagyok vele. De nincs témája semmiröl nem kiváncsiskodik, nem kérdez csak (nemtom) vagy hallgat, ezt csinálja. De miért? Mondok mindenféle témát és nem mond semmit, ezt hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 14:11
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
nemtom ezt :\\ én ugy érzem nagyon szeret de fél kérdezni vagy nemtom valahogy rá kéne vezetni arra érzéssel hogy figyi kérdezz mán valamit xD ezt nemtom hogy ? :\\
2011. jan. 27. 14:39
 12/27 anonim ***** válasza:

Kérdező. Az oké, hogy te szeretnld, hogy kérdezzen, stb, de ugye ez kölcsönös? nem csak te sztároltatod magad, hanem te is érdeklődsz iránta? Kérdezel, stb?

Bocs, hogy kérdem, csak sajna volt már ilyen fiúval tapasztalatom, az ilyen hozzáállással hiába várja a világ legjobb pasija is akár, hogy valaki érdeklődjön utána, az embernek elmegy a kedve az önsztároló emberektől.


Szerintem amúgy ne erőltesd, lehet, hogy nem elég természetes neki a szitu, te meg még erőltetnéd (vagy ő annak érzi).

2011. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Vagy még az jutott eszembe, hogy játsszatok valamit, ahol lehet kérdezni. Pl igaz.hamist, ahol állítasz valamit, és neki meg kell mmondani, igaz-e, vagy felelj vagy mersz.et, vagy ilyesmit. Ha abba belejön és viccesnek találja, akkor hátha könnyebben megnyílik.
2011. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Vagy olyat is játszhattok, hogy őszinte-öt perc. Öt percig muszáj válaszolnotok egymás kérdéseire. Bármilyen témakörben.
2011. jan. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
na ez jól hangzik!! köszii :D ám szinte én mesélek meg magyarázok kérdezek ö alig.. én 97% ban beszélek ö meg csak 3 :S :\\ de ezt meg próbálom a barkóbát vagy miaz :D jóötlet eszembe se jutott :PP
2011. jan. 27. 14:45
 16/27 A kérdező kommentje:
de az az összinte 5 perc játék miröl szól mi a szabálya? :D
2011. jan. 27. 14:46
 17/27 anonim ***** válasza:

Őszinte öt percnek nincs szabálya, csak rájöttök, hogy van egy téma, amiben nem tudtok egymás dolgairól szinte semmit, akkor megállapodtok, hogy ebben kikérdezitek egymást, és öt percig felváltva kérdezgetitek egymást róla.

Ez leírva kicsit bugyuta, de szituációban nagyon vicces meg hasznos is tud lenni, még ha nem is tűnik annak.

2011. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
értem nagyon szépen köszi!!! :DD
2011. jan. 27. 14:50
 19/27 anonim ***** válasza:
Ja, és én a párommal is csináltam az ötpercest, pl mikor már mindkettőnknek volt olyan, amit meg akartun k kérdezni a másiktól (komolyabb dolgok is), akkor megállapodtunk, hogy ötpercezünk. Gyorsan, kertelés nélkül feltettük egymásnak a kérdéseinket, nem beszéltünk róla órákig, mert az sok esetben felesleges és félrevisz. Aztán az ötperc után esetleg megbeszéltük, amit meg kellett. Jó volt. Ez is lehet kicsit hülyén hangzik, pedig nem rossz.
2011. jan. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy lehet olyasvalakibe beleszeretni, akivel még csak beszélgetni sem tudsz.
2011. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!