Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 vok és a bnöm 15 és 14napja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoleda kérdése:

19 vok és a bnöm 15 és 14napja vagyok vele. De nincs témája semmiröl nem kiváncsiskodik, nem kérdez csak (nemtom) vagy hallgat, ezt csinálja. De miért? Mondok mindenféle témát és nem mond semmit, ezt hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 14:11
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
én tudok csak ö nem "nagyon" most kezdtem ell vele énis és egyre jobban megy :D csak kicsit fura hogy olyan érzés mintha nem hinné ell hogy szeretem :\\ de miért?
2011. jan. 27. 15:02
 22/27 anonim ***** válasza:
2 hét után én sem hinném el, hogy szeret egy pasi :)
2011. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

És kérdező, nem az a baj, véletlenül,hogy te vagy a téma? Ő is téma azért a kapcsolatban? Mert akkor lehet, hogy azért nem kérdez, vagy beszél, mert unja, hogy rólad van szó, körülötted forog minden. Ahogy így írod a hsz-eidet, valahogy az jön le, hogy a kapcsolatototk abból áll, hogy te fogadod az ő kérdéseit és válaszolsz rájuk. És ha nem kérdez, akkor te azt érdektelenségnek veszed. Nem túl nagy az egód váletlenül vele szemben?


nem támadásból kérdem ezeket, csak nem egyértelmű, és hát ezeken nem árt elgondolkodni. Azt írod, te 97%ban beszélsz, ő 3%ban. Akkor miért azt akarod, hogy kérdezzen? Hogy te ismét beszélhess? Nem az lenne a normális, hogy beszédre bátorítsd? Hogy meséljen magáról, a dolgairól, a családjáról? Mert ha erre még nem gondoltál, még kiderül, nem is az ő kíváncsiságával van a baj, hanem a tiéddel.


Ismét mondom, nem támadlak, csak kérdezek.

2011. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
már értem mire célzol igazad van :)) nem vagyok felvilágositva eléggé ezzel kapcsolatban :D köszi a segitséged nagyon hálás vagyok és mindenkire aki válaszol! :D nincs egóm am csak furcsáltam de kezdem sejteni mirét egyre jobb :D
2011. jan. 27. 15:27
 25/27 anonim ***** válasza:

szerintem meg kellene ezt vele beszélned és elmondani neki, hogy téged zavar az, hogy alig beszél és nem kérdezősködik és nem kíváncsiskodik ...és rákérdezni, hogy miért ilyen... mert ez így nagyon nem jó



(én sem vagyok olyan, aki állandoan beszél, de ha valakivel nincs témám és alig beszél és kínos csönd van meg stb.. hát attól falra tudnák mászni xDD )

2011. jan. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
már kérdeztem de.... (nemtom, nemtok semmit) ez a szokásos de az imént kaptam egy jó tippet és sikerült 5 perces játékba kérdezösködni és igy egyre jobb :PP köszi mindenkinek :D
2011. jan. 27. 21:39
 27/27 anonim ***** válasza:
ha nem beszél akkor legalább sz4pjon és k4rd meg a pics4ját arra jó az ott legalább nem kell beszélgetni :)
2012. febr. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!