Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok, hogy ezen akadok fel? Hogy ez esik szarul nekem?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult. Van egy baráti társaságunk. Barátom, barátom gyerekkori barátai, nekik a barátnői... szóval értitek.

Van 3 gyerekkori legjobb barátja (legyenek ők A,B,C)

és 1 gyerekkori barátnője (legyen ő X). A barátom, A,B,C és X sülve-főve együtt voltak amióta az eszüket tudják.

Na már most A-nak van egy barátnője (legyen ő Y) aki X-nek a legjobb barátnője (így is jöttek össze egyépként). X-nek B lett a barátja az idők során. És C-nek nincs barátnője.

Szóval összegezzünk:

A van Y-nal

B van X-el együtt

és C-nek nincs barátnője.

A barátom és A és C most csinálnak zenét, úgy hogy ők rappelnek Y és X pedig énekelnek. Y-nak gyönyörű hangja van ilyen megagigasztárba való, de X-nek meg semmi hangja kajak és most itt vagyok én. Nekem senki nem szólt, még a szám felvételénél is én szóltam,hogy ha veszitek fel akkor elmegyek. És barátom is tudja jól,hogy nekem azért van hangom (nem olyanjó,de jobb mint X-é) és ez a baráti társaság már vagy 2éve működik,hogy senki nem szakít senkivel mki mkinek a barátja/barátnője és nekem nemszólt MÉG a barátom se egy k*va szót se hogy akkor szállj be te is a zenénkbe és énekelj fel egy pár sort...

és a barátomtól esik szarul, hogy kajak engem kihagynak :s


Szerintetek?


2011. febr. 4. 20:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem tudok reálisabb megoldást: kérdezd meg a párodtól!


Amúgy, ha 2 éve együtt van a banda, akkor tök mindegy, hogy ki honnan csapódott be. Lehet, hogy te nem is ismered ennyire a társaságot, ezért hagynak ki ebből. Lehet az is, hogy egy picit féltékeny Y-ra, vagy X-re, vagy nemtudom, belezavaródtam. :)

2011. febr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
mindig minden körülmények között... ne VV-zz a kérdésemen mert leszrom azt a fos műsort!!
2011. febr. 5. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!