Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ért van az hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ért van az hogy mindig kiszeretek belölle? 14/L

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel már sokszor jártem de csak azért mert mindig belészeretek Ujjra és ujjra ...... de mikor el kezdünk járni full szerelmes vagyok belé de már 3 hét mulva már megint kiszeretek belölle de az a baj hogy nagyon szerelmes vagyok belé de csak ha szakítunk és utána.szoval nem értem hogy miért szeretek belölle ki?? hisz nem csinál semmi rosszat! és én sem csak egyszerüen kiszeretek belölle
2011. febr. 15. 22:36
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
74%
Lehetek köcsög? Hogy lehet ennyire primitív egy 14 éves lány fogalmazása?
2011. febr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Én erre ezt mondanám ,hogy még nincs benned kiforrva az az érzés amit igaz szerelemnek hívnak.

18/F

2011. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
50%
Azért, mert nem tudod leírni rendesen, hogy BELŐLE.
2011. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:

ráunsz.

csináljatok valami újat.

amúgy az elsőt adom.

2011. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
nem kell nyelvtan tanárt játszani ! inkább válaszolj!
2011. febr. 15. 22:39
 6/40 Moszuke ***** válasza:
100%

bár kétlem, hogy elolvasod... olyan 13évesre tippellek:-/

persze megeshet, hogy előítéletem van


ha tévedek és intelligens, érett nő vagy, s tényleg komoly gondjaid vannak csak hülyén fogalmazod meg és nem tudod mi-miért történik akkor a könyv segíthet a felismerésben.


///Gary Chapman - Egymásra hangolva///

netről letudod kapni .pdf-ként

2011. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 Futurare ***** válasza:
43%
Válasz? Nőj fel, járd ki a sulit, azután foglalkozz ilyen gondokkal! 14 évesn még tologattam a csattogós lepkét b@szod.
2011. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Minenki azt mondja hogy ezek a mai fiatalok baszod a csattogós lepkét ki a faszt érdekli h mit tologattál akkor manapság már inkább a fiuk a faszukat tologatják be a csajoknak de mind1 szal kuss van értelmes válaszookat és non nem érdekel h ki mit csinált ilyen idősen
2011. febr. 15. 22:44
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

1.: Ne beszélj csúnyán, nem illik egy lányhoz

2.: Mert még nem voltál szerelmes. Úgy igaziból.

2011. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 Futurare ***** válasza:
100%
Csak kamillázok, ahogyan a szavakat formálod. Amúgy ezért nem kapsz normális válaszokat. Vagyis kapsz, de csak attól, aki kioltogatta magát mára ez ehhez hasonló hozzászólásoknál.
2011. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!