Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ért van az hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ért van az hogy mindig kiszeretek belölle? 14/L

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel már sokszor jártem de csak azért mert mindig belészeretek Ujjra és ujjra ...... de mikor el kezdünk járni full szerelmes vagyok belé de már 3 hét mulva már megint kiszeretek belölle de az a baj hogy nagyon szerelmes vagyok belé de csak ha szakítunk és utána.szoval nem értem hogy miért szeretek belölle ki?? hisz nem csinál semmi rosszat! és én sem csak egyszerüen kiszeretek belölle
2011. febr. 15. 22:36
1 2 3 4
 31/40 Futurare ***** válasza:
Nem mert veszed a tükröt, és az öklödet? MH
2011. febr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
nah jó éjt drága vitatársak törlöm ezt a kérdést! és 1 jót röhögök hogy megint annyira de annyira "ÉrtelmeS" emberkékkel tudtztam társalogni nah csá! shh x"DD
2011. febr. 15. 23:26
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedet nem tudod törölni. Egyébként meg te vagy a rohadtul "értelmes".
2011. febr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
úgy mondom h az én listámból törlöm és elfelejtem h ti egyáltalán vagytok jó 8 :)
2011. febr. 15. 23:31
 35/40 anonim válasza:
Szia, azaz igazság hogy írási késségeden feltétlenül javítani, kellene, de sebaj. Hirtelen, felkapod a ˝vizet˝ és életképtelen vagy, mert egy 14 éves lány nem lehet igazán szerelmes esetleg szerethet valakit, de avakkords meg nem ismered a fogalmakat, (lehet hogy pszcihésen nincs rendben nálad minden rendben). Ha ideges is vagy akkor is írjál legalább 100% helyesírással. ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
2011. febr. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen stílussal ne csodálkozz, ha az összes trollt magadra uszítod.

Amúgy meg elég nevetséges, mikor egy 14 éves a trágár dumájával próbál érett embernek tűnni. Az ilyet általában megvetik, kinevetik.

2011. febr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Nem vagy szerelmes. Fellángolásod van, meg ez a tipikus "pasivágy" ami a korosztályodnál elő szokott fordulni. Mikor "szakítotok" akkor hiányzik, hogy megint "járjatok", de ez messze van a 'szerelem' fogalmától. Tombolnak a hormonok, majd később megérted. :)

19/F

2011. febr. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Utolsóra nyomtam 1 zöldet :)
2011. febr. 16. 21:57
 39/40 anonim ***** válasza:

Szerintem olvasd el ezt a könyvet :) , sokat lehet tanulni belőle a társas életről:


Kerner Tibor : Sziklaszilárd önbecsülés


Nekem nagyon tetszik.


Hogy tudjad, miféle ember írja ezt a választ (mert olvastam, hogy kérted):

21 éves lány vagyok, fizikusnak tanulok az ELTÉ-n (Budapesten lévő egyetem). Van egy párom egy éve és másfél hónapja. :)


Minden jót!

2013. márc. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
nyelvtanból szerintem inkább 1-esed lehet, de 4es 5ös tuti nem... :)
2013. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!