Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ért van az hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ért van az hogy mindig kiszeretek belölle? 14/L

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel már sokszor jártem de csak azért mert mindig belészeretek Ujjra és ujjra ...... de mikor el kezdünk járni full szerelmes vagyok belé de már 3 hét mulva már megint kiszeretek belölle de az a baj hogy nagyon szerelmes vagyok belé de csak ha szakítunk és utána.szoval nem értem hogy miért szeretek belölle ki?? hisz nem csinál semmi rosszat! és én sem csak egyszerüen kiszeretek belölle
2011. febr. 15. 22:36
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

b@zdmeg ottvan az értelmes válaszom te gyökér amit el se olvastál.

hülye egoista kurv@. -.-'

2011. febr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
kamillázok?? ezt nem értem....
2011. febr. 15. 22:51
 13/40 anonim ***** válasza:
Hát baszod, akkor dőlj be az összes srácnak, hadd tologassák beléd a faszukat.. DE TE bánod meg, nem mi.. Belőled lesz ordas nagy k*rva nulla intelligenciával (ami már most is a Balti-tenger szintjét súrolja). TE fogsz kiégni 20 éves korodra. Na majd akkor pofázzál kisapám.
2011. febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
22:50 es írj egy nevet és akkor arra váélaszolok de mind 1 és már kurv elegem van h senki nem írja oda h ő ki vagy mi vagy valami pl:14/L stb és akkor nem keverném össze! shh..de 1 bunkó paraszt vagy te gyökér
2011. febr. 15. 22:54
 15/40 anonim ***** válasza:

Azért nem érted, mert agyilag teljesen nulla vagy. Ha nem akarnád még jobban lejáratni magad, kivennéd a jelentését a szövegkörnyezetből, esetleg használnád a google-t.


Itt egy tökéletesen használható link is az agyacskádnak: [link]

2011. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 Futurare ***** válasza:
A szókincsed addig terjed, amiket el lehet szívni? Hát kurv@ra kíváncsi vagyok, hogy mi lesz belőled.
2011. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
nah mivan unatkoztok segfejek ..éljétek ki magatokat verd ki vagy ha lány vagy vibrizd meg magad azt kussosz!
2011. febr. 15. 22:55
 18/40 anonim ***** válasza:
77%
Hááááát. Szerintem te szorulnál vibrizésre, ha már 14 évesen azt várod, hogy a farkukat tömjék beléd a kisfiúk. Amúgy meg szerintem minden tekintetben te vagy a szánalom és nem én. Normális szexuális életem van, normális baráttal, és intelligensnek tartanak az emberek. de ÉN LESZAROM.. Úgy baszod el az életed, ahogy akarod..
2011. febr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 Futurare ***** válasza:
Tudod, aki kiteljesedett szerelmi kapcsolatban él, az nem szorul ilyesmire. Sem maszturbációra(önkielégítésre), sem segédeszközökre. Tudom én, hogy a korodbéliek csípik a hajkefét, és a dezodoros dobozt, de egy felnőtt embernek nincs ilyesmire igénye.
2011. febr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
hű de büszkék lehetnek rád a szüleik, mocskos a szád, és 14 évesen szétteszed a lábad, ráadásul aki válaszol azt meg szépen elküldöd..csak tudnám minek kérdezel,igen nem vagy igazán szerelmes, ahogy előttem is írták, ez ezért van, először is tanulj meg normálisan beszélni, írni,kislány, és ne csinálj olyat ami nem való neked, mert éretlen vagy, nagyon gyerek, és tudatlan, ja mosd ki a szád
2011. febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!