Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ért van az hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ért van az hogy mindig kiszeretek belölle? 14/L

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel már sokszor jártem de csak azért mert mindig belészeretek Ujjra és ujjra ...... de mikor el kezdünk járni full szerelmes vagyok belé de már 3 hét mulva már megint kiszeretek belölle de az a baj hogy nagyon szerelmes vagyok belé de csak ha szakítunk és utána.szoval nem értem hogy miért szeretek belölle ki?? hisz nem csinál semmi rosszat! és én sem csak egyszerüen kiszeretek belölle
2011. febr. 15. 22:36
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Kétségkívül s*ggfej sem vagyok, ugyanis van pár udvarlóm.. Sőt, nem is kevés.. De biztos azért kedvelnek, mert olyan vagyok, mint te. Csak a csúnya szavakat tudom ontani magamból, és eszem is semmi.. Ajjajj.. Szegény én. Azért vagyok csak ilyen szemét, mert irigyellek, amiért téged 14 évesen d*gni akarnak, engem meg nem szerettek volna.
2011. febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 Futurare ***** válasza:
Vártam pedig a szájkaratét... amint látom mára ennyi.
2011. febr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
csak úgy tisztázzuk nem szoktam mocskosan beszélni csak ha föl basznak és az a másik hogy én nem teszem szét a lábam mivel még szűz vagyok és még csak csókolóztam még pettingelni sem pettingeltem! szal ez amit írtam nem magamról írrtam hanem nagy általánosságban és igen büszkék rám a szüleim mivel 2 db 4 esem van a biziben és a többi szín tiszta 5 ös szal igen..és melléé nagyon jó sportoló vagyok atlétizálok és táncra járok szak non nem érdekel h ti mit írogattok csak ezt tisztáznám
2011. febr. 15. 23:05
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
hűha még jó hogy, ilyenek a jegyeid ennyi idősen, de nem ez a lényeg attól hogy jó a bizid lehetsz, abszolúte éretlen, tudatlan, mocskos szájú, ráadásul nem bírod a kritikát, és ah nem tetszik a válasz jól elküldöd az embert, ha nem érdekel mit írunk, minek kérdezel,elkényeztetett,bunkó kis csitri vagy
2011. febr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
és kib szottul egoista vagy, kirugdaltalak volna anyádból ha tudom hogy ilyen gyerek lesz belőled.
2011. febr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 Futurare ***** válasza:
Nem azért, de az ilyenekből lesz az a lány, akik herkatúladagolásban meghal. Épp, mint egy filmben. Gazdag, szép, okos, azt azt hiszi mindent megtehet.
2011. febr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
sh...ennyit mondok rád: slut!!!!
2011. febr. 15. 23:16
 28/40 anonim ***** válasza:
hú megérdemelnél egy szép nagy pofont az biztos,nagyon örülök, hogy semmi közöm hozzád szégyellnélek...tudod mit old meg egyedül a problémád, ha nem érdekel mit mondanak,te bajod
2011. febr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
hát igen ...látom téged fogléalkoztat ez!! x"DDD fúúú de nagyot röhögtem most!! :DD nah most se fogok unatkozni!
2011. febr. 15. 23:21
 30/40 anonim ***** válasza:
Hé, Kislány.. Nem gondolod, hogy már kicsit sok ez, amit csinálsz? Eszméletlenül egoista vagy, a szád csupa mocsok, ráadásul agyban se vagy ott igazán. És még neked áll feljebb? Őszintén megvallom, hogy ilyen szánalom embert rég nem láttam gyk-n. Az élethez hozzátartozik az is, hogy a kritikát tudd fogadni!
2011. febr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!