Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én szeretném a mai világban, hogy a férfi udvaroljon, adjon szerenádot és cserébe a gyermekeinek hűséges, becsületes anyja legyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 12:33
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
49%

ma 14:02

Mindíg is voltak könnyűvérű nők! Nem véletlenül hódítottak az akkori kaszanovák,nem véletlen a sok pajzán vers és a sok pajzán klub se!

2011. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
0%

"a mai férfiak gyávák"

Nem azok, inkább tapasztaltak és nem hiányzik nekik egy újabb pofáraesés és megaláztatás.

Egyébként pedig, akitől a nők elvárnák az udvarlást, annak a férfinak nem szükséges udvarolnia, aki pedig udvarolna, az a kutyának sem kell. Ilyen egyszerű.

2011. márc. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
jaja, vannak ilyen pasik.. :) nyugii, én is ilyet keresek.. mondjuk, az 1 másik dolog, h nem akarok gyereket..
2011. márc. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
44%

nem emlékszem már melyik kérdésnél írták válasznak de a lényege ez volt


jóképű férfi udvarol = jaj de aranyoos!

csúnya férfi udvarol = ez meg miért nem száll le rólam?

2011. márc. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
50%

Én tudjátok mennyit udvaroltam?Vettem csokit virágot, elénekeltem a szerelemre hangolva című számot angolul, hogy miért?Mert úgy láttam érdemes rá a lány, beleszerettem, imádtam udvarolni, de nem értékelte egyáltalán, azt mondta: "jobbat érdemelsz mint én, de azért barátok lehetünk" nem rég írtam ki ezzel kapcsolatban egy kérdést.

Szóval nekem itt elment a kedvem az udvarlástól.Majd udvaroltok ti kedves hölgyeim!

20f

2011. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
nem tudom, félnek a normális pasik.. az idióták meg mindenkit megkörnyékeznek.. :(
2011. márc. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
44%

jóképű férfi udvarol = jaj de aranyoos!

csúnya férfi udvarol = ez meg miért nem száll le rólam?


ez így van...

egy jóképű, de ennek ellenére nőgyűlölő 21 éves fiú

2011. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:

"az idióták meg mindenkit megkörnyékeznek.. :("


Ja ez így van:s.és akkor a nők a hibásak, mert hogy az ilyen pasiknak meg tömérdek önbizalmuk van és nem félnek használni.és nem törnek le , ha elhajtják párszor. hanem újra felállnak és ott kezdik ahol abbahagyták vagy éppen elkezdték.

akkor meg van a megoldás: csak önbizalom kérdése lenne az egész..?

2011. márc. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
előző vagyok, a nőgyűlölő, ki is fejtem miért. kétszer volt már olyan alkalom, hogy olyan lány akart engem választani, aki a barátomnak tetszett, rá meg rá se néztek, pedig udvarolt a lánynak minden nap. nagyon rosszul éreztem magam, legszívesebben a pokolra küldtem volna mind a kettőt.
2011. márc. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
Vot amikor udvaroltam,de rájöttem ,hogy némi nyomulással és taplósággal többre megyek! Esküszöm így van! Mostmár sokkal sikeresebb avygok,amióta a lányok azt látják rajtam,hogy túl tudok rajtuk lépni,meg lazára veszem a beszélgetést!! Azóta kicsit máshogy mennek a dolgok!
2011. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!