Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én szeretném a mai világban, hogy a férfi udvaroljon, adjon szerenádot és cserébe a gyermekeinek hűséges, becsületes anyja legyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 12:33
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
100%

" előző vagyok, a nőgyűlölő, ki is fejtem miért. kétszer volt már olyan alkalom, hogy olyan lány akart engem választani, aki a barátomnak tetszett, rá meg rá se néztek, pedig udvarolt a lánynak minden nap. nagyon rosszul éreztem magam, legszívesebben a pokolra küldtem volna mind a kettőt."



és emiatt lettél nőgyűlölő. gratulálok.

jó persze fontos a barátság nem azért... de szerintem egyiket sem kéne hibáztatni. most gondolj bele, te olyannal összejönnél aki neked nagyon nem jön be, de ott van mellette egy másik aki meg bejön neked? persze ilyenkor a belső is fontosabb. de ha olyan vagy, aki inkább külsőre fog dönteni, akkor biztos hogy azt választod akinek a külseje iránt érzel valamilyen vágyat.(nem kell pont szexre gondolni.)

2011. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
100%
pl. nalam semmire nem mennél a taplósággal :DD
2011. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
0%

ma 14:30

ja persze mind ezt mondják!

2011. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
100%

De sok elkeseredett ember van itt.... Az a helyzet fiúk, hogy nem jó lánynak udvaroltatok :D

Én imádom, ha a fiú, aki tetszik, udvarol nekem. Számomra iszonyú jó érzés ha kinyitja az ajtót, vagy bókol (még szerenádozhat is, de ez is csak egy kedves gesztus, nem kifejezetten igénylem). Viszont, ha olyan fiú kezd el udvarolni, aki nem fog meg, és nem akarok tőle semmit, azt már a legelején leállítom, hogy ne törje magát feleslegesen. Sosem használnék ki senkit csak azért, mert jólesik az udvarlás. Szerintem a normális lányok így gondolkodnak. Még az állatvilágban is így van (a hím udvarol a nőstényért), nem értem miért ne lehetne ez az embereknél is. Lehet régimódinak tartani, de én így gondolom...

20/L

2011. márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
jaja, mindegyik azt mondja, a végén meg hopp, mégis a taplóság lesz a nyerő. szánalmas
2011. márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:

20/L

te legalább leállítod, de sajnos sok olyan van, aki csak a végén mondja mosolyogva a "legyünk barátok" szöveget

2011. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
100%

" jaja, mindegyik azt mondja, a végén meg hopp, mégis a taplóság lesz a nyerő. szánalmas"


inkább ez a szánalmas, hogy ezt gondoljátok. pszichológus, ha ennyire letörtek letettek.komolyan.

én mindig örülök, ha a fiúk előreengednek.

2011. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
100%

Ma 14:33 vagyok.

Annyit még hozzáfűznék, hogy normális lánynál (pl. nálam is), mínusz pont a taplóság. A könnyűvérű r*bancoknál lehet, hogy működik, de én úgy elküldeném a francba az illetőt. Tisztelem magam annyira, hogy nem állok le tapló paraszttal, hiába jóképű...

2011. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem udvarolni, mert valamelyik lánynál nem jött be.. Ehhez csak gratulálni tudok. Aztán meg azért nem lesz nőtök, mert taplóskodtok azzal, aki értékelné az udvarlást..
2011. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
0%

ma 14:38

Értékelik azt,csak annyira nem visz előrébb! Egy évnek sem kell eltelnie és bemutatja az új tapló farok csávóját! Hiába udvarolgatsz,attól még ugyanúgy elmúlik a szerelem és amíg te érzelmileg feltöltöda csajt,addíg valaki más megdugja!

2011. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!